درشکه بفرستید تتمه سینماتوغراف هاى صهیونیست هم بیایند

یکم- وزیره خارجیه اتازونی هیلاری خاتون کلینتون بقاعده نهصدمیلیون دولار آمریکی با خود به شرم الشیخ برد تا مبادا اعاناتی که از برای بازسازی ویرانه غزه مجتمع می شود بدست اولیای دم برسد. یعنی این مبلغ را تنها صرف می کنند تا داغدیدگان محاربه 22 روزه همچنان پروبال نگیرند و زنجیره ستم بر ستمدیدگان آن بلاد کامل شود. این، غایت مانیفست ظلمی است که در عالم جاری است. روسیاهان مذکور در برابر تاریخ چه پاسخی خواهند داشت؛ نمی دانم. محمود عباس میراث خوار تراژدی فلسطین که تاریخ انقضای حکومتش او را به ضیافت کپک ها کشانده بر سر صدر آن مجلس نشسته است اما حماس کجاست؟ نمی دانم. وزیر خارجیه آل سعود میلیونها دولار هبه می کند اما به کجا؟ نمی دانم.
دویم- جای استیفن اسپیلبرگ یهودی و ریدلی اسکات، رژیسور «فهرست شیندلر» و یکدوجین فیلم یهودی پسند دیگر در میان مدعوین معزز خانه هنرمندان ایرانی! به غایت خالی بود. بالاخره آقایان حق دعوت را ادا ننموده لازم است جبران نمایند؛ تا سایر مدعوین کلاس تعلیم شان برپاست درشکه بفرستید تتمه آقایان را بیاورند. سینماتوغرافی مملکت در حال احتضار است؛ کلاس درس را توسعه دهید تا از احتضار بدرآید عجالتاً.
سیم- این قمر مصنوعی مسمی به «امید» بد نحوه ای چشم اغیار را سرخ نموده عنقریب است کور نماید ان شاءالله. از قرار مسموع یوماً و لیلاً قمر مذکور را رصد کرده مبادا - از آنجا که ایرانی است- جو زمین را مسخر خود ساخته برنامه قمرهایشان را مختل نماید. از سیارات زهره و ناهید که رابطه مطلوبی در پیامک های ملت با قمر مذکور برقرار نموده عنقریب است وضع حمل نمایند که بگذریم راپورت بنگاه پرفشنال بی بی سی روزیکه قمر ارسال شد خواندنی بود. توضیح آنکه هر خبری که از بنگاه مذکوره صادر می شود اغلب همراه است با یک رزومه کامله موضوع از زمان مرحوم کریم خان زند الی زماننا هذا. لیکن این بار هر چه کرده بودند سابقه خبر را در بیاورند چیزی می یافت نکرده لاجرم به وادی هسته ای غلطیده ارسال این ماهواره را به تزریق هگزا فلوراید اورانیوم به سانتریفیوج ها ربط داد و النهایه  چنان آش رشته ای بار گذاشت که فراوانی نخود لوبیای آن نفخ کشنده ای نصیب خواننده می نمود و بر او آن می رفت که می دانید. 

  
نویسنده : میرزا قلی‌خان راپورتچی ; ساعت ٧:٠٥ ‎ق.ظ روز ۱٥ اسفند ۱۳۸٧