اخراجی‎های 3

    یکم- اخراجیهای سفینه نجات انقلاب هرجا میروند امنیت نداشته، رعیت با غیظ، آنها را دوره کرده از هر مکان خارج میکنند و خواستار اخراج کامل آنان از صفحه روزگار هستند. مهندس کذایی بسکه پای انترنت نشسته و با نام مستعار Depressed_boy_2010 داخل در چت رومها بوده و افسرده شده، هوای شرکت در یک جلسه عمومی را داشته که رعیت، به محض اطلاع در مکان مذکور اجتماع مینمایند و او بالمآل، ماندن را جایز ندانسته، از درب خلفی فرار کرده. یاد 22 بهمن میافتم که خود را در یک ملحفه پیچاند و متواری شد. وصف شیخنا هم که گفتنی نیست دیدنیست. گرچه این دو تا آدم مجازند توبه نمایند و خود را از مجازات اخروی برهانند لیکن جزای دنیوی غیرقابل اغماض بوده، چشمپوشی از آن، نقض قانونی را به همراه دارد که خودشان سابقاً سینه را برای آن بیمحابا چاک میدادند. ناطق سابق حزب سابق هم گفته که خیابان مکان ما نیست. با عنایت به این جمله بفرمایید مکان ایشان کجاست: الف- مزبلهدان باء- انگلیز جیم- سلسله جبال افغانستان دال- مقر ماناس در غرغیزستان؟ هاء- اسفل السافلین واقع در جهنم یک درجه به آخر مانده. (راهنمایی میکنم: اون ته مال ابلیس است و شاگردان ایشان در مراتب بالاتری قرار دارند.) 

    دویم- العربیه که این روزها از عملیات برقآسا و حیرتانگیز مأموران خفیه ایرانی گرگیجه گرفته و از خالی‏ماندن آنتن از جنایات ریگی به ماتم نشسته است در خبر مغلوطی مدعی شد وزارت خارجیه امارات گفته است ریگی شرور فقط 2 ساعت در دوبی بوده و از بیخ وارد این شیخ نشین نشده است. پناه بر خدا. نظر به این خبر مغشوش مستدعی است به این مسأله نیز پاسخ مرقوم نمایید که ریگی پس کجا بوده است: الف- در نعلین هادم الحرمین الشریفین باء- در استخبارات دوبی که جزء دوبی محسوب نمیشود جیم- در مستراح استخبارات که جزء لامکانهاست دال- همان جایی که شهرام جزایری فرار کرد؟ هاء- پیش دختر دیک چینی. واو- دفعات قبلی هم در پاویون مطار دوبی با یک مشت غریبه مذاکره کرده اما وارد دوبی نشده است.

    سیم- "نتیجه اختلاف نظر در میان 27 مملکت عضو اتحادیه یوروپا این بود که در ختم اجلاسیه وزیران خارجیه این اتحادیه در بروکسل، کاترین اشتون رئیس دیپلوماسی این اتحادیه اعلان کرد «در فقدان یک نتیجهگیری و اتفاق نظر، مجازاتهای جدید(علیه ایران) باید سنجیده و هوشمندانه باشد." گرچه مشهور است که "المعنی فی بطن الشاعر"؛ یعنی ما مقصود از این شعر را به درستی نمی توانیم درک کنیم لیکن حدس میزنیم کلمات "سنجیده و هوشمندانه" در این شعر به معنای آن است که مجازاتها باید به نحوی باشند که به طرف خودمان کمانه نکند، اقتصادمان را ورنیندازد، موجب تولید اس سیصد توسط ایران نشود، منافعمان در کل عالم به خطر نیفتد، ماهوارهبر ایرانی به جای فرستادن ماهواره به فضا چیز دیگری به زمین ما نیندازد و هیلاری خاتون بابت این تحریمها بخشی از خسارت ما را جبران کند.

    چهارم- خانم " کار"! رفرمیست فراری مدعی شد «من الان پشیمونم که از کشور خارج شدم». آگاهان میگویند مخدره مذکوره آرزومند است که در فتنه اخیر هم کمکرسان آشوب بوده اسم او در فهرست خوشنامان مردود ثبت میشده آنگاه فرار میکرده. وی گفت "رییس جمهور سابق گفتند خواستیم برای برائت تو از عدلیه دستخط اخذ کنیم نشد شما نیایید به صلاح نیست. شیخنا هم همین را گفت. اون وکیل قلابی مجلس هم همین را گفت." معلوم نیست رییس جمهور سابق و شیخ سابق و وکیل سابق با این همه اشتغال به " کار" چگونه وقت میکردهاند در هیئت دولت حضور یابند و در مجلس قیام و قعود کنند.

    پنجم- بی بی سی اعلان کرد: "پنج تن از فرماندهان سپاه، چند مأمور نیروی انتظامی و عده‎ای از شهروندان غیرنظامی ایران از جمله قربانیان حملات فرقه ریگی بوده‎اند." نظر به گرگیجه صادق صبا از پروگرس‎های اخیر ایران و توقیف ریگی، صدور چنین اغلاطی کما فی السابق از ایشان بعید نیست. آنچه بعید است عدم توان شمارش سرانگشتی قربانیان تروریسم معطوف به امپریالیسم  و صهیونیسم و وهابیسم توسط بی بی سی است که فرق "پنج و چند و عده‎ای" را با خیل شهدا و مجروحین نمی‎فهمد و برای حلال شدن 15 میلیون پوند اعطایی دولت انگلیز به این بنگاه دروغ‎پراکنی هر ناجوانمردی‎ای را مجاز می‎شمرد.

  
نویسنده : میرزا قلی‌خان راپورتچی ; ساعت ۳:۱۱ ‎ب.ظ روز ۸ اسفند ۱۳۸۸