حس نوستالژیک جنگل

- خداوند این بی بی سی بابرکت را برای ما نگاه دارد. من اگر بی بی سی نباشد گل طنزم خواهد افسرد. صادق صبا به طنزم آب حیات می‌دهد و فرناز قاضی زاده کود مرغی.

- مهندس میر ایاد علاوی هنوز نتیجه انتخابات عراق اعلام نشده در مصاحبه‎ای زودرس گفت که در انتخابات خدعه (تقلب) شده است. وی در جمع خبرنگاران اعلان کرد بنابر راپورتهای رسیده از اقصا نقاط عراق عرب و حتی عراق عجم، ائتلاف ما فاتح انتخابات بوده و دولت کودتا به آراء مردم دست اندازی کرده است. قرار است تعدادی ندا آقاسلطان به همراه مقادیری آرش حجازی به انضمام چند کاسپین ماکان و تعداد معتنابهی گوشی موبایل یک غیغا پیکسل وارد عراق شود تا کودتای قهوهای عراق به انجام برسد. راپورتها حاکیست نظر به تجربه ایران، کلیه بانک‎های عربی و غیر عربی در عراق به حالت نیمه تعطیل درآمده، حافلات یا همان اتوبوس‎های واحد به موقف/پارکینگ رفته، عابر بانک‎ها برچیده شده(عراق عابر بانک دارد؟) و مردم برای پرهیز از هر رقم خشونت در خانه‎هایشان به شرب چای عربی و استعمال قلیان دوسیب و استماع عبدالحلیم حافظ مشغولند.

- شهبانوی سابق، حاجیه خانوم دیبای فعلی که به دلیل ناامیدی از بازگشت سلطنت دیگر کسی از او امضا نمی‎ستاند و شب را در رؤیای وان شیر کاخ نیاوران سر می‌کند و صبح با کابوس بلبل تربیت شده فرانسوی از خواب می‎جهد و به فکر سراشیبی گور است آرزو نمود مانند انور سادات بمیرد. آگاهان می‎گویند هزاران خالد اسلامبولی دلاور حاضرند در این امر خداپسندانه شرکت نمایند و در اسرع وقت، بانوی مذکور را به شاه مقبور و انور سادات معدوم ملحق نمایند لیکن روشن است که هر کاری باید از مبادی خود انجام و مالیات مربوطه پرداخت شود. نصف آنچه پس از سی سال، هاپولی‎نمودن اموال به یغمارفته زاغه‎نشینها و گربه‎خورکردن آنها هنوز در بانکهای سوییس مانده کفایت می‎کند. بقیه را بگذارید برای ولیعهد تا ایشان هم اگر آرزوی مشابهی داشتند به حاجتشان برسند.

- خاتون اندیشمند عالم که در فتنه اخیر ناصحی امین و مشاوری قابل اعتماد برای همسر خود و مایه آرامش جامعه و القای سلامت در انتخابات شد و در یک استدلال مدهوش‎کننده‎ی فلسفی در مصاحبه با بی بی سی مدعی شد شوهرش بدلیل اینکه هم تُرک است هم داماد لرستان، رأی اکثریت را حائز شده است و در پی این استدلال برق سه فاز خبرگزاریها پرید در اظهار نظری جدید فرموده: "در این چارشنبه سوری مقدس هر اتفاقی بیفتد گردن عوامل حکومت است؛ چون نظمیه با گذاشتن کلاهخود و سپر و زانوبند موجب توحش زباله‎سوزان و در نتیجه پرتاب ناخواسته سنگ و میلگرد و کوکتل مولوتوف به سمت نظمیه می شوند و نظمیه نیز برای این که آتش به اموال عمومی نرسد آتشگیران را موقوف می‎کند و در این میان عده‎ای ندا به قتل می‎رسند و بی بی سی به من زنگ میزند خب من چی بگم به اینها؟ بگم تقصیر مردم خداجو بوده؟" در پی این اظهار نظر، رفتگران خدوم شهرداری که تا صبح 5 شنبه سوری مجبورند گنده‎کاریهای طیف مذکور را جمع کنند، همچنین انترنهای مریضخانه‎ها و پرستاران، کارمندان ثبت احوال، کارگران چیت سازی ری و سوزنبانان راه آهن در شکوائیه مشترکی اعلام کردند از آنجا که همگی از عوامل حکومت اسلامی هستند و به این امر افتخار می‎کنند خواهان اعاده حیثیت بوده، عنقریب خاتون مذکوره را به همراه شوهرشان از پای انترنت به عدلیه خواهند کشاند.

- ادوار تحکیم وحدت که گاهی تصادفاً ادوار تحکیم وحشت خوانده می‎شود از عدلیه خواست این قلیل آشوبگرانی که ته زندانها محبوس مانده‎اند آزاد شوند تا عید را در کنار خانواده بگذرانند و در عین حال در 4 شنبه آخر سال یک آتش مختصری روشن بفرمایند و یک اندکی جهش کنند و کمی هم جامعه را از گرمای آن بهره‎مند سازند و خیابانها از گزند سرمای اسفندماه در امان بمانند و مریضخانه‎ها بیکار نمانند و سطلهای سابق زباله از حیز انتفاع خارج شده و آنهایی که تازه خریداری شده است به مناسبت عید نصب گردند تا شهر جلوه زرد نشاط آفرین به خود گرفته، دود روح افزای لاستیک و چوب فراگیر شده و حس نوستالژیک جنگل به آدم دست بدهد.

- همایش منکران وجود خدا در ملبورن برگزار می‌شود. از اقامه‌کنندگان این اجتماع خواهش می‌شود اندکی صبر کنند تا زمانی که فیلسوفان آوانگارد ایرانی همچون حاج فرج دباغ و اکبر خان گنجی و اتباعشان با نوشیدن 2 جرعه دیگر از می ناب اومانیسم با طعم هگلیسم در محضر پوپریسم امکان شراکت در این همایش را پیدا کنند. بعد از شرب این 2 جرعه کار بجایی خواهد رسید که پول ایاب و ذهاب و اقامت آنان در ملبورن را هم بپردازید و آنان را در صدر هیئت رییسه اجلاس کذایی بنشانید.

  
نویسنده : میرزا قلی‌خان راپورتچی ; ساعت ۱٠:۱٢ ‎ب.ظ روز ٢٢ اسفند ۱۳۸۸