اندر خاطرات ملوان سابق انگلیز

    یکم: از قرار مسموع آن مخدره ای که سابقاً داخل در ملوانان بریطانی بوده و فی الحال تبدیل به سوپر استار مهمل بافی شده، با احدی از تلفزیونات، قراری مکتوب نموده تا بافته های ذهن خود درباره مدتی که با اصدقا به تور کامل ایران تشریف آورده بودند را یکصد هزار پوند انگلیز مبایعه نماید. بر این اساس، اینتلیجنت سرویس اعلان نمود مبلغ مذکور به شروط ذیل قابل پرداخت به مشارالیها خواهد بود:
1- به جای عنوان نمودن ضیافت کافی و اکل و شرب وافی در تور مذکور، عنوان بنماید که در یک دخمه تاریک و در معیت سوسکان شاخدار به سر می برده و به او عوض طعام، مرگ موش می خورانده اند لیکن به طرز حیرت انگیزی زنده مانده است.
2- به جای آن که عنوان کند با رفقا اجازت داشته تا بازی یه قل دو قل و بینگ بونگ استعمال نموده، بشکن و بالا بیندازد بگوید از صبح خروس خوان تا بوق سگ وادار شده است به شیوه عمله، صد ذراع تحت الارض در یک معدن ذغال سنگ فعلگی کند.
3- به جای رؤیت سریال مفرح ترش و شیرین و خواب کاملاً شیرین متعاقب آن، عنوان نماید که از شام تا به صبح در حجره بغلی میخ و تخته به همدیگر کوفته،تابوت می ساختند تا صبح علی الطلوع پیکر بی جانش را اندرون آن قرار داده زیر خاک کنند؛ لیکن هنوز این مطلب مبهمی است که چرا فی الحال اینجاست.
    دویم: پارلمنت ایالات متحده، ژرژ بوش آخر را منع نمود که منبعد کلمات زائده « حرب علیه تروریسم » را در خطبات خود استعمال نماید. مخبرین می گویند: در این صورت بوش مذکور، منبعد حرفی برای گفتن نخواهد داشت الا این که فقط به عیال محبوب و کلب محبوب تر خود خواهد گفت: جیگر.
     سیم: از قرار معلوم، بعض کاتبین زرنگ داخل تار عالمی انترنت، مسمی به ویب لاگ نویسان ترتیبی داده اند تا چنان چه شما در بعض موتورات تفحص، کلماتی همچون « ورشکسته بدبخت » را فحص بنمایید کلمات مرتبطی همچون « بوش » و « بلر» ظهور خواهد نمود تا هر چه سریع تر بتوانید به تارنمای اشخاص مذکور مراجعت بنمایید. این راپورت را بنگاه حمل و نقل و باربری و خبررسانی بی بی سی مخابره نموده.   

  
نویسنده : میرزا قلی‌خان راپورتچی ; ساعت ٧:٤٤ ‎ب.ظ روز ٢۱ فروردین ۱۳۸٦
تگ ها :