جوابیه رعایای کروی به بوش آخر

    یکم: با وجود ماضی شدن مهلت مقرره دول زورمدار برای کره شمالیه، راپورت می رسد رعایای کره به جای توقیف فعالیت های ذره ای، به شوارع ریخته پایکوبی و دست افشانی نموده جشن تولد گرفتند. مبارک شان باشد ان شاء الله. رادیو پس فردا ( فردای سابق) اعلام نمود رعایای کروی، ملبس به البسه ملون در میادین عمده بلاد، خطاب به بوش آخر فریاد کردند: « زکی ».

    دویم: از مناطق به زور تشغیل شده فالسطین خبر می رسد شارون، صدر اعظم سابق صهاینه، مسمی به « قصاب » که تقدیر چنین است که با موت تدریجی به ملاقات ملائکه غلاظ و شداد نایل آید دیدگان خود را باز نموده فقط افلام حیات وحش تلفزیون تماشا می نماید. مطلعین می گویند این رقم افلام برای مشارالیه مایه قوت قلب است.

    سیم: رییس بانک عالمی و معاون سابق وزیر حربیه ایالات متحده که چندی قبل با پنهان نمودن جواریب آبکش شده خود کلاس می گذاشت و زمانی که بالاجبار نعلین خود را خلع نمود آشکار شد که چه رقم جوراب به پا می کند فی الحال مجبور است به یک نحوه فضاحت عظیم تر پاسخ گوید و آن، فضیحت ترفیع درجه و مواجب معشوقه خود با دو مقرری است که در بوق وکالت های اخباری وارد شده و به این سهولت خارج شدنی نیست. « پول ولفوویتز » که نامش هم مشتمل بر پول است در برابر تقاضاهای عمله بانک عالمی مبنی بر استعفایش دست و پا و جوراب خود گم کرده، عنقریب است معزول شود به یاری خدا.

    چهارم: به رجال خارج گودی که از تهدیدات آتش افروزان دچار تخوف شده اعلانیه صادر و تأکید نمودندتو رو خدا یه کاری بکنین» و ایضاً به ژوغنالیست هایی که در جریده شان بهار سیر و سیاحت در مملکت را خزان و ابرهای تیره بر آسمان این ملک مستولی دیده، بوی گلاب کاشان را استشمام نمی نمایند توصیه اکید می نماییم ضمن مراجعت به احدی از اطبای حاذق علم النفس، دواجات ضد خوف و اضطراب از چهار نوع حبه، اماله، جوشانده و دم کرده به وفور استعمال نمایند که از نان شب برایشان واجب تر است. رفتار درمانی هم منسی نشود.

  
نویسنده : میرزا قلی‌خان راپورتچی ; ساعت ٧:٤٤ ‎ب.ظ روز ٢٦ فروردین ۱۳۸٦
تگ ها :