حاشيه «باراني» بر عروة

     اليوم خبر رسيد حاشيه عروه الوثقي ورسيون 2007 و از نوع باراني و خيس خورده اش از جانب مكتب «مباحثه تمدن ها» منتشر گرديد بحمدالله. عيون مؤمنين روشن باشد.با انتشار اين رساله محترمه به گمانم گره برخي مسائل غامض كه تاكنون لاينحل باقي مانده است گشوده شود به ياري خدا. با تمسك به قاعده فقهي مرقوم فرموده اند: «در شرع انور حرمت و وجوب اولي به عنوان ثانوي تا بقاء عنوان مي تواند مرتفع شود.» اين ميرزاي فقير آنچه به مغز عليل اش فشار آورد تا آن «عنوان ثانوی» را در ماجراي فيلم ضاله وتحريف شده ايطاليا كشف بنمايد به جايي نرسيد. في الحال از فرط سوزاندن فسفر و كالري براي رسيدن به اين عنوان، چار دست و پايمان در هوا مي باشد.
    مرقوم فرموده اند: «آنچه با تصويرپردازي مشكوك يا غرض يا هر انگيزه ديگر نشر يافته تا مصافحه را با اجنبيه القاء كند عملي خلاف شرع و اخلاق است كه تكذيب مي شود.» عرض مي نمايم:
1- اگر آن فيلم ضاله «مونتاج» بوده است پس آن شرح دقيق بر عروه چيست كه عنوان ثانوي را مطرح مي نمايد؟
2- تا آن جا كه به حيل و دسيسه هاي شغل شريف «اديتينگ» اشراف پيدا كرده ايم و از حقه هاي قومپاني هاي صنعت فيلم واقع در منطقه «چوب محترم» (هاليوود سابق) كه دست ابليس را در قعر جهنم با طناب از خلف بسته است اطلاع داريم احدي از ابناي بشر الي زماننا هذا قادر به مونتاج و اديت ماهرانه چنين فيلمي حتي در ممالك هاليوود نبوده، ممكن است از اجنه چنين امر مغرضانه و مشكوكي صادر شده باشد.
   ايضاً فرموده اند: «در سفرهاي خارجي استقبال به حدي است كه گاه كنترل از دست خارج مي شود و برخي مي كوشند با رساندن خود، ابراز ارادت كنند در حالي كه اصولاً گاهي به علت ازدحام جمعيت متوجه برخي تماس ها نمي توان شد.» عرض مي نماييم: به قاعده صد مرتبه اين فيديو را حركت داده متوقف نموديم و ديدگان خود را به اين مانيتور مشعشع دوختيم اما ازدحام، رؤيت نشد. في الحال يك چشممان كور و ديگري اشك مي بارد؛ يحتمل زماني كه چشم ديگرمان هم سفيد شود ازدحام قابل رؤيت خواهد بود.

/ 17 نظر / 2 بازدید
نمایش نظرات قبلی
تورج بخشايشي

سلام دوست من با بينامتنيت در پساغزل و يك شعر بروزم منتظر خوندن نظراتتونم

ميرزاقلم الدوله

به قول اخوی مرحوم و مفقود!-دامت افاضاته(!)- ان شاء الله بز بودندی!!!!!!....

فرید

چیه؟ چشم ندارید ببینید در فقه نوآوری می کنند؟ / هنوز هم منتظر آن اصلاحیه هستیم / همین

شوخ

ما که نديدييييييييييييييم فقط شنيديييييييييييييم . . . هرچه سريعتر ايميل مبارکتان را بچکيد حق باشيد

آدميزاد

آقا جان اين حرفا کدوومه..؟ دلت پاک باشه.اصلا عرفانتان کجا رفته؟مگر نه آنکه همگی جلوات ذات اقدس اله هستيم؟پس ديگر اينهمه حرف از دوئيت و کثرت و زن و مرد و فلان و بيسار چيست؟

شوخ

سلام در زمينه معرفی منبع برای اسناد قضايای فاطميه: کتاب (احراق باب فاطمه به قلم حسين غيب غلامی) ضمنا در بخشهايی از الغدير هم اين واقعه و اسنادش موجود است حق باشيد

از لس انجلس تا قزوین

مرقومه مطالعه شد....آيا در اين مملکت مشکلی جز دست دادن با تعدادی ضعيفه آنهم در بلاد کفر باقی نمانده...

نيما دهقانی

به شدت مستفيض شديم. با عرض پوزش مسئلتی پيش امد. به اين ترتيب که استاد! علت استفاده از ؛چوب محترم؛ به جای ترکيب نامانوس ؛هاليوود ؛دقيقا چه بود؟...و جسارتا آيا اگر مقدس استعمال می شد...نمی شد؟...با پوزش از نادانی خود! موفق باشيد