کنفرانس خبری حسنی و لوبیای سحرآمیز

1- یک عضو شاخه جوانان حزب آوانگارد مشارکت، جاسوس منافقین از آب درآمد و می‌گویند هرچه تا حالا فیلمبرداری کرده بوده را در اختیار این گروهک تروریستی قرار می‌داده است. گزارش می‌رسد شاخه جوانان مشارکت که ظاهراً هر کسی از راه می‌رسیده بدون اذن دخول داخل آن می‌شده هم اکنون در ماتم به سر می‏برد و قرار است دست به یک تصفیه گسترده سازمانی بزند و من‌بعد دستگاه گزینش و نظارت استصوابی راه بیندازد و چند فقره غربال با سوراخ‌های مایکروسکوپی خریداری نموده و در گیت‌های ورودی این حزب نصب نماید. آگاهان می‌گویند با این دم و دستگاه، حزب مشارکت دیگر نمی‌تواند فرایند احراز صلاحیت‌ها برای انتخابات و نظارت استصوابی شورای محترم نگهبان - که از منظر آنان گاهی نامحترم می‌شود - را زیر سوال ببرد.
2- سردبیر هتاک یک نشریه سوییسی که کاریکاتورهای موهن ضد اسلامی را صبح چاپ کرده بود، عصر سکته کرد و به ملاقات ملائکه غلاظٌ شداد نایل آمد. وی که اعلام کرده بود به راه خود ادامه خواهد داد هنوز به راه خود برای رسیدن به هیزم آتش جهنم ادامه می‌دهد و قرار است امروز به محل مذکور برسد و اگر نرسید می‌رسانندش. فلسفه وجودی ملائکه عذاب هم این است که زیر بغل چنین مجرمانی را بگیرند و هرچه زودتر به غایت راهشان برسانند.
3- کنفرانس خبری "حسنی و لوبیای سحرآمیز " برگزار شد.
به گزارش خبرنگار ما که این تیتر را برای خبر خود انتخاب کرده است در این جلسه حسنی به سوالات خبرنگاران پاسخ داد ولی از آن جایی که به ادبیات جدید ژورنالیستی آشنا نبود، کمی خمیازه کشید و گفت من باید بروم استراحت کنم، باقی سوالات را از بابام یا لوبیای مربوطه بپرسید.
4- "کلینتون" چپ کرد. به گزارش خبرنگار ما هیلاری کلینتون همسر بیل کلینتون و هووی مونیکا لووینسکی در رقابت‌های انتخاباتی درون حزبی امریکا خود را هر از گاهی به چپ گاهی به راست و گاهی به میانه می‌زند تا یک مشت رأی بیشتر از رقیب سیاه‌پوست خود کسب کند. گزارش می‌رسد مردم امریکا که از هرچی سیاستمدار سفید پوست و زاغ و بدترکیب مثل رییس جمهور فعلی متنفرند و از لاف و گزاف‌های آنان به ستوه آمده و گرگیجه گرفته‌اند این بار ترجیح می‌دهند یک سیاه پوست را به کاخ سفید بفرستند تا به جای 20دروغ در ماه، 18دروغ بشنوند.
5- کلمنته بله را نگفت و لذا یک ماه جنجال خبری پیرامون مربی نورسیده خارجی که رفته بود گل بچینه و ok نهایی رو نداده بود و می‌خواست مثل ناشزه‌ها شرط ضمن عقد کنه که آزاد باشه که بی اجازه آقابالاسر هر جا دلش خواست بره خاتمه یافت. آگاهان می‌گویند این پولی که می‌خواهید توی حلقوم اجانب و کفار بریزید، بدهید به همین دبیر سرویس ورزشی برنا که بچه مسلمون و نمازخون هم هست ببینید چه می کنه!
6- رایس برای حل بحران سیاسی کنیا در تلاش است.
آگاهان به رایس و اذنابش پیشنهاد می‌کنند همون جاهایی که نیمه ویرانه کردید را یکهو رها نکنید و برید. صبر کنید اون جاها با خاک یکی بشه، بعد سر یک مشت آدم پابرهنه و مستضعف دیگه خراب بشین. یک دسته دیگر از آگاهان هم  پیشنهاد می‌کنند رایس مذکور شوهر اختیار کند تا هر روز مثل این شیطون ورجه‌ها این ور و اون ور نره و بشینه سر زندگیش. برخی منابع امور خانواده هم می‌گویند این دوشیزه گریزپا اگه صاحب یک بچه بشه و مجبور بشه اونو تروخشک کنه شاید آدم معقولی بشه؛ حقاً این بچه شستن، کارخانه آدم سازیست. نشُستی تا حالا؟
7- یک نماینده مجلس مدعی شد: ایران سهم صادرات سیب زمینی در جهان را از دست داد.
یک منبع خیلی مطلع به خبرنگار ما گفت: با یک اقدام فوری می‌توان این خسران را جبران کرد. چه جوری؟ یک عده از داوطلبان محترم شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی را به جهت صادرات در نظر بگیرید ببینید چه قدر مشتری پیدا می‌کنید! یعنی فی‌الواقع بعضی از اینها به واسطه شباهتی که به این کالای صادراتی نجیب و بی‌رگه دارند در بازارهای جهانی خیلی موفق‌تر از وکالت مردم در مجلس خواهند درخشید.
سایر خبرهای کوتاه کم شرح یا بدون شرح هم بدین قرار است:
1- با مالیدن یک موادی بر هیکل می‌شود نامرئی شد. قابل توجه چله نشینان زاهد مرتاضی که چندین چله است در آرزوی طی الارض و اعمال خارق العاده به جسم خود ریاضت می‌دهند و نمی‌شود و هی چله را تمدید می کنند...
2- خرید پلاک 3/14 میلیون دلاری در امارات توسط شاهزادگان این شیخ نشین...
3- حاکم شارجه نوه‌اش را به عنوان ولی‌عهد انتخاب کرد.
4- از پلوخورى‌هاى شبانه تا توزیع سیم کارت و حواله بنزین برای جلب رأی. آگاهان می‌گویند مراقب باشید سرتان گول نمالند.
5- البرادعی: مکالماتم شنود می‌شود. به نظر می رسه اگه برادعی به سرزمین مادریش یعنی مصر بره و دشداشه بپوشه و ام کلثوم هم گوش بده باز هم توی نعلینش میکروفون کار بذارن.

/ 0 نظر / 3 بازدید