اخراجی‎های 3

    یکم- اخراجیهای سفینه نجات انقلاب هرجا میروند امنیت نداشته، رعیت با غیظ، آنها را دوره کرده از هر مکان خارج میکنند و خواستار اخراج کامل آنان از صفحه روزگار هستند. مهندس کذایی بسکه پای انترنت نشسته و با نام مستعار Depressed_boy_2010 داخل در چت رومها بوده و افسرده شده، هوای شرکت در یک جلسه عمومی را داشته که رعیت، به محض اطلاع در مکان مذکور اجتماع مینمایند و او بالمآل، ماندن را جایز ندانسته، از درب خلفی فرار کرده. یاد 22 بهمن میافتم که خود را در یک ملحفه پیچاند و متواری شد. وصف شیخنا هم که گفتنی نیست دیدنیست. گرچه این دو تا آدم مجازند توبه نمایند و خود را از مجازات اخروی برهانند لیکن جزای دنیوی غیرقابل اغماض بوده، چشمپوشی از آن، نقض قانونی را به همراه دارد که خودشان سابقاً سینه را برای آن بیمحابا چاک میدادند. ناطق سابق حزب سابق هم گفته که خیابان مکان مانیست. با عنایت به این جمله بفرمایید مکان ایشان کجاست: الف- مزبلهدان باء- انگلیز جیم- سلسله جبال افغانستان دال- مقر ماناس در غرغیزستان؟ هاء- اسفل السافلین واقع در جهنم یک درجه به آخر مانده. (راهنمایی میکنم: اون ته مال ابلیس است و شاگردان ایشان در مراتب بالاتری قرار دارند.) 

    دویم- العربیه که این روزها از عملیات برقآسا و حیرتانگیز مأموران خفیه ایرانی گرگیجه گرفته و از خالی‏ماندن آنتن از جنایات ریگی به ماتم نشسته است در خبر مغلوطی مدعی شد وزارت خارجیه امارات گفته است ریگی شرور فقط 2 ساعت در دوبی بوده و از بیخ وارد این شیخ نشین نشده است. پناه بر خدا. نظر به این خبر مغشوش مستدعی است به این مسأله نیز پاسخ مرقوم نمایید که ریگی پس کجا بوده است: الف- در نعلین هادم الحرمین الشریفین باء- در استخبارات دوبی که جزء دوبی محسوب نمیشود جیم- در مستراح استخبارات که جزء لامکانهاست دال- همان جایی که شهرام جزایری فرار کرد؟ هاء- پیش دختر دیک چینی. واو- دفعات قبلی هم در پاویون مطار دوبی با یک مشت غریبه مذاکره کرده اما وارد دوبی نشده است.

    سیم- "نتیجه اختلاف نظر در میان 27 مملکت عضو اتحادیه یوروپا این بود که در ختم اجلاسیه وزیران خارجیه این اتحادیه در بروکسل، کاترین اشتون رئیس دیپلوماسی این اتحادیه اعلان کرد «در فقدان یک نتیجهگیری و اتفاق نظر، مجازاتهای جدید(علیه ایران) باید سنجیده و هوشمندانه باشد." گرچه مشهور است که "المعنی فی بطن الشاعر"؛ یعنی ما مقصود از این شعر را به درستی نمی توانیم درک کنیم لیکن حدس میزنیم کلمات "سنجیده و هوشمندانه" در این شعر به معنای آن است که مجازاتها باید به نحوی باشند که به طرف خودمان کمانه نکند، اقتصادمان را ورنیندازد، موجب تولید اس سیصد توسط ایران نشود، منافعمان در کل عالم به خطر نیفتد، ماهوارهبر ایرانی به جای فرستادن ماهواره به فضا چیز دیگری به زمین ما نیندازد و هیلاری خاتون بابت این تحریمها بخشی از خسارت ما را جبران کند.

    چهارم- خانم " کار"! رفرمیست فراری مدعی شد «من الان پشیمونم که از کشور خارج شدم». آگاهان میگویند مخدره مذکوره آرزومند است که در فتنه اخیر هم کمکرسان آشوب بوده اسم او در فهرست خوشنامان مردود ثبت میشده آنگاه فرار میکرده. وی گفت "رییس جمهور سابق گفتند خواستیم برای برائت تو از عدلیه دستخط اخذ کنیم نشد شما نیایید به صلاح نیست. شیخنا هم همین را گفت. اون وکیل قلابی مجلس هم همین را گفت." معلوم نیست رییس جمهور سابق و شیخ سابق و وکیل سابق با این همه اشتغال به " کار" چگونه وقت میکردهاند در هیئت دولت حضور یابند و در مجلس قیام و قعود کنند.

    پنجم- بی بی سی اعلان کرد: "پنج تن از فرماندهان سپاه، چند مأمور نیروی انتظامی و عده‎ای از شهروندان غیرنظامی ایران از جمله قربانیان حملات فرقه ریگی بوده‎اند." نظر به گرگیجه صادق صبا از پروگرس‎های اخیر ایران و توقیف ریگی، صدور چنین اغلاطی کما فی السابق از ایشان بعید نیست. آنچه بعید است عدم توان شمارش سرانگشتی قربانیان تروریسم معطوف به امپریالیسم  و صهیونیسم و وهابیسم توسط بی بی سی است که فرق "پنج و چند و عده‎ای" را با خیل شهدا و مجروحین نمی‎فهمد و برای حلال شدن 15 میلیون پوند اعطایی دولت انگلیز به این بنگاه دروغ‎پراکنی هر ناجوانمردی‎ای را مجاز می‎شمرد.

/ 13 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی
قلم سفید

با سلام.به روزیم با: هدفمند سازی یارانه ها و مهاجران خارجی

رضا

خانم کار معرف حضورنیستند

هواخوری

" فرزند کمتر.... زندگی بهتر" به روزیم و منتظر نظراتتان!

غریب دوست

آیا به دنبال راه حلی ساده و عملی برای افزایش آمار وبلاگ یا وبسایت خود هستید؟ آیا به دنبال راه حلی ساده و عملی برای افزایش فروش محصولات خود دارید ؟ آیا از گران بودن قیمت تبلیغات یا فرستادن ایمیل تبلیغاتی خسته شده اید؟ در این مجموعه آموزشی به طرز کاملا عملی به شما یاد میدهیم : 1- چگونه پیج رنکمان را در گوگل بسیار سریع به 10 برسانیم . 2- چگونه بدون ارسال هیچ مطلبی در وبلاگ یا سایتمان روزانه بالغ بر 10000 بازدید کننده داشته باشیم. 3- چگونه بینندگان سایتمان را مجبور بدیدن تبلیغات خودمان و خرید محصولاتمان بکنیم و انگیزه آنها را بتحریک در بیاوریم. 4- چگونه بدون داشتن هیچ لیست ایمیلی شخصی افراد !!! سرور اصلی یاهو را مجبور به ارسال ایمیل تبلیغاتی INBOX ی كنیم 5- چگونه ده ها میلیون ایمیل را مطعلق به ایرانیان را جمع آوری کنیم و آنها را مجبور به دادن ایمیلشان بما بکنیم. بجای اینکه هزاران و میلیونها تومان برای تبلیغ سایت یا محصول خود به سایتهای پر بازدید بپردازی فقط مبلغ بسیار ناچیزی برای خرید این بسته آموزشی صرف کرده و جلوی ضرر و زیان را بگیرید. >>>> http://cdmc.mihanblog.com/post/534 <<&lt

قلم سفید

سلام آقا میرزا! به روزم با "بازداشت ریگی در دو سکانس"

سیاستمدار سادیسمی

از مکه فروغ ایزدی پیدا شد سر چشمه فیض سرمدی پیدا شد در هفدهم ربیع از دخت وهب نو دسته گل محمدی پیدا شد میلاد ششمین اختر تابناک آسمان ولایت و نبی اکرم نور هدایت مبارک باد

محمد منصور

salam barnameye konserte noroziye mansour ebtekari jadid az radio javan upe emroze mansourinfo

قلم سفید

سلام میرزا منت نهاد و تشریف فرما شوید. [گل]