بضاعت جنبش سبز

١-از این که جنبش تبدار سبز اینچنین به تحلیل می‎رود خوشحال و هم متأسفم. متأسف از این‎که اصلاح‎طلبی، نیاز این مملکت بود اما در مقدمات آلوده شد. همه چیزمان باید به همدیگه بیاید. دیگر حالا هر کس عَلم اصلاح‎طلبی بلند کند به تُرک‎بازی داماد لرستان متهم خواهد شد. این هم از 13 آبان‎شان.
2- یکی کامنت گذاشته که قبلنا/قبلاًها مهم‎تر می‎نوشتی... چی بگم؟ من یه طنزنویسم. برخی به امید تفرج و انبساط خاطر اینجا می‎آیند. نمیشه که همه‎اش ضایع کنیم آدما رو... نه این که حالا ضایع نمی‎کنم؟!

/ 7 نظر / 15 بازدید
منو برق گرفته!!!

سلام میرزا چی شد؟! کلاهت افتاد تو ویلاگ ما که اومدی اونور؟! یا فهمیدی آنفولانزای خرسی گرفتم گفتی بیایی ملاقات؟!

کمال

پیرو صحبتهای قبلی میرزا جان (تو ماشین)وب لاگ خیلی جابی مخصوصا این 13 آبانی که تیرشون به سنگ خورد و حالا مثل برج زهر مار شدند و نمیشه باهاشون حرف زد.خدا حافظ فعلا

مهدي عرفاتي

سلام ميرزا! ما هم همين ها را نوشتيم ولي مثل هميشه فحشمان دادند اين روزها اينباكس ايميلمان و كامنت دان وبلاگمان پر شده از فحش هاي آنچناني! خدا پدر باباي بلاگفا رو بيامرزه كه اختيار نمايش به ما داد! اقا ميرزا! به "كوچه" ماهم بيا

معلوم الحال

آقا از ساعات آغازین صبح روز 13 آبان تا عصر همان روز، این دانشگاه ما رو از سرش تا تهش یک سری ماشین های سیاه رنگ مشکوکی موسوم به یگان ویژه چیده بودند به انظمام کلی پلیس در طرح ها و رنگ های مختلف. یعنی واقعا ما دانشجوها این قدر ترسناکیم! محمود آقا و شرکا که خیلی شجاعن از چی ترسیدن که دانشگاه ها رو محاصره کردند؟! الملک یبقی مع الکفر و لا یبقی مع الظلم با اجازه... (یا ستار، این آی پی ما رو هم بپوشان)