Game over, Usa مبارک لایبارک


    یکم- سلسله‎ی اسقاط حکام جور عرب می رود تا دامان آلوده امریکا در خاورمیانه را بسوزد و اگر خدا بخواهد تا محو سلطه او از جهان پیش برود. حسنی مبارک (سابق) به شرم الشیخ رفته تا عنقریب به آغوش اسراییل بجهد اما به خیال خود مقاومت می کند. البرادعی برای تصاحب انقلاب اسلامی مصر خودش را از ژنو به قاهره رسانده، با لهجه انگلیسی برای مردم سخن میکند ولی رعیت مصر هوشیارتر از آنند که نوکر امریکا را به قیادت برگزینند. علمای ازهر که رییس شان تا کنون سکوت بی بصیرتی اختیار کرده بی توجه به او به مردم پیوسته اند و شعار ارحل ارحل مبارک سر می دهند. خون بیش از 100 شهید بالاخره دامان فرعون را خواهد گرفت.
    دویم- هدفمندترین طرح اقتصادی شاه حجاز آن است که در همان امریکا بماند و بی جهة پول طیاره ندهد که مردم حجاز نیز در اندیشه تحول اند و نیامده مجبور خواهد شد با بن علی برگردد. بن علی به کسی پناه برده که خود در شفا حفرة من النار به سر می برد. راشد الغنوشی که متأثر از انقلاب اسلامی ایران و تعالیم آن است به تونس بازگشت تا مقدمات برپایی حکومت اسلامی را تدارک ببیند. مصر یک الغنوشی کم دارد.
    سیم- عبدالله اردنی که پدرش به انضمام حسنی مبارک و آل سعود سابقاً به طور مشترک به نفرین و غضب امام راحل نائل شده اند در لیست انتظار انقلاب اسلامی است تا صهیونیزم دومین یار و پناه خود را از دست بدهد. در اردن گرچه مردم برای نان انتفاضه کرده اند اما خون بی گناه ریخته شده ابناء فلسطین در جنگ های 33 روزه تاریخ از "مدعیان امت" انتقام خواهد کشید. بازی برای امریکا در این ناحیه جهان گیم آور شده و خاورمیانه جدید با محوریت ایران مقتدر بغض اوباما و اخلاف او را خواهد ترکانید و آنها را مجبور خواهد کرد در تغزاس مزرعه تربیت اسب زده، هر صبح و شام بدانان علوفه‎ی تازه داده، سم شان را به موقع عوض کرده و از آقایی جهان منصرف شوند.
    چهارم- از علی عبد الله (نا)صالح که نامش یادآور سرکوب قیام شیعیان آن بلاد به معونت سعودیان است به عنوان رییس جمهور مخلوع بعدی نام برده می شود. وه چه دل انگیز است خاورمیانه بدون اینان.
    پنجم- و اما رأس الفساد اسراییل. اسراییل بدون امریکا و امریکا بدون اسراییل معنا ندارد لذا با عنایت به حذف سریع امریکا از منطقه منطقاً اسراییل هم باید محو شود. اگر صهیونیستها گذرگاه استراتژک رفح را از دست بدهند که دارند می دهند غزه جان خواهد گرفت و تهدید بالقوه جوانان فلسطینی بالفعل خواهد شد. اگر موشک های حماس تا کنون به شعاع 2 متر را ویران می کرد بعد از مبارک به حیاط خلوت منزل نتانیاهو سرک خواهد کشید و منطقه ای به شعاع مظلومیت فلسطین را خواهد بلعید. صهاینه همه اینها را زیر سر احمدی نجاد می دانند اما خیزش اسلامی مردم عرب دامنه ای فراخ تر از اشخاص دارد.این گفتمان انقلاب اسلامی است که فراگیر شده و تا عالم گیر شدن به پیش خواهد رفت. یک قدح طنز طلبتان تا فرصتی دیگر.

/ 4 نظر / 63 بازدید
mohammad mansour

Salam doste aziz Jadidtarin music video az mansour ro mitonin to in poste Mansourinfo download konin 20 ax az ye kare 20 ro ham mitonin dashte bashin Montazere hozore garmeton hastam

Amin

salam dost aziz. khobii??? web khobii darii khoshhal misham be ma ham sar bezaniii age khastii baner ma ri ham gharar bede to sitet va ma ro ham begoo ta shoma dost aziz ro add konim ba tashakoor www.chatmat.ir

Amin

salam dost aziz. khobii??? web khobii darii khoshhal misham be ma ham sar bezaniii age khastii baner ma ri ham gharar bede to sitet va ma ro ham begoo ta shoma dost aziz ro add konim ba tashakoor www.chatmat.ir

رضا

به امید انروز فکر می کنم همه اش از پارسال محاصره غزه وحمایت کشورهای منطقه از اسراییل شروع شد