حرز دکتر الهام

1- به نظر می رسد دوباره تغییرات در کابینه جدی باشد و آن دروغ آوریل به حقیقت تلخ آوریل مبدل شود. منجمان و رمالان در پی آن طلسم و آن حرزی هستند که آقای دکتر الهام را با پنج شش عنوان شغلی - که با مصوبه اخیر مجلس ممکن است به چهار پنج تا تقلیل یابد - همچنان مصون از این تغییرات نگه می دارد. اخبار تأییدنشده حاکیست طلسم مزبور به یک رقم نجومی- فلکی قیمت گذاری شده است که ماها حالاحالاها نمی توانیم آن را ابتیاع کنیم و ناچاریم تندتند شغلمان را از دست بدهیم.
2- در آمد "چنی" از "بوش" بیشتر است.
این را می گویند یک رییس جمهور نمونه و قانع که نمی داند تفاوت 720 هزار دلار و 2.5 میلیون دلار چیست.
3- هیلاری کلینتون: هی بیل! ساکت باش. (منظور، بیل انسانی‏ست نه کشاورزی؛ مترجم)
به گزارش خبرگزاری‏ها، موضوع تحریف سفر چند سال پیش هیلاری کلینتون به بوسنی، چنان وی را عصبی کرده که از ترس آغاز موج جدید علیه وی در رسانه ها از همسر خود (بیل) خواسته دراین مورد سکوت اختیار کند. گزارش می رسد آقای بیل به همین منظور مدتی‏ست خود را وقف کارهای کشاورزی کرده تا خدای ناکرده در مورد سفر همسرش به بوسنی چیزی نگوید و او اولین رییس جمهور زن امریکا شود.
4- کارتر رییس جمهور اسبق امریکا - که موقع اشغال سفارت کشورش در طهران، رییس جمهور کابوی ها بود و ارتش این کشور را برای آزادی گروگان ها به جهنم طبس فرستاد - راهی خاورمیانه و فلسطین اشغالی شده و مثل غضنفر خودمان می خواهد با مشعل و حماس و اولمرت و عباس همگی ملاقات کند. رؤسای فعلی ایالات متحده همچون خانوم رایس، حرص می خورند و ناخن های خود را می جوند که خدای نکرده کارتر آبروریزی نکند و روند صلح! در خاورمیانه را مخدوش کند. به گزارش خبرگزاری ها کارتر سابقاً در ادامه کارهای غضنفری خود تقاضای ملاقات با خاتمی - رییس جمهور پیشین - را کرده بود که خوشبتانه این ملاقات به دلیل نپذیرفتن آقای خاتمی صورت نگرفت. گزارش های تایید نشده حاکی‎ست کارتر تقاضای دیدار از صحرای طبس را تسلیم مقامات ایرانی کرده است.
5- انگار هر روزی که درباره احمق های عالم چیزی ننویسیم گزارشمان خواننده ندارد. " آیا هر احمقی که متولد می شود باید بر جهان حکومت کند؟ " این جمله تیتر مقاله ایست در مورد "جرج بوش" رئیس جمهور آمریکا، که در شماره روز گذشته روزنامه الوطن به چاپ رسید. آگاهان به روزنامه الوطن پاسخ دادند: این طور نیست که هر احمقی که متولد می شود بر جهان حکومت می کند بلکه آنان که بر جهان حکومت می کنند ضرورتاً احمقند. جوک: به یارو می گن اگه دنیا رو بهت بدن چی کار می کنی می گه من فعلاً می خوام درس بخونم قصد ازدواج ندارم.
6- مشایی: باید فضای شادی را مثل عزا مدیریت کنیم.
آگاهان: مثل مدیریت بر رادیوتهران؟ یا سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری؟ یا سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری؟ کدومش؟ یعنی اگه رفتیم ترکیه توی یک مجلسی دیدیم مشغول دانسینگ هستند مدیریت دانس رو به دست بگیریم و به بهترین وجه اداره کنیم دانس رو؟ چه جوری آخه ؟ توضیح بدید.
7- وزیر فرهنگ وارشاد اسلامی: ما متعهد نیستیم سینما رشد کند بلکه متعهدیم سینمای مطلوب رشد کند.
در پی اعلام این خبر، آقایان داریوش مهرجویی، عباس کیارستمی، بهرام بیضایی، محسن مخملباف، رخشان بنی اعتماد،‌ سیروس الوند، جعفر پناهی، ناصر تقوایی، ساموئل خاچیکیان، ایرج طهماسب، داریوش فرهنگ، بهمن قبادی، واروژ کریم‌مسیحی، مسعود کیمیایی، سامان مقدم،  تهمینه میلانی و غیره بار و بندیل خود را بسته اند و می خواهند راهی جایی شوند که در آنجا سینما هم رشد می کند. 
8- تعرفه جدید پزشکان اعلام شد.
آگاهان پیشنهاد می کنند لباس گرم، مسواک، ساولن، دهان شویه، ماسک، اسپری ضدحساسیت، دستمال کاغذی، دستکش استریل، قرص استامینوفن و بیزاکودیل، شربت سینه، چارتخم، سیاه دانه، گل‏گاوزبان و سنبل الطیب به همراه داشته باشید تا خدای ناکرده تا اطلاع ثانوی که نرخ ها پایین می آید ( جهان آخرت) مریض نشوید.
9- آخرین خبر: قیمت لوبیای قرمز در بالاشهر: 2500 تومان در شرق 2000 تومان در جنوب شهر 1400 تومان.

/ 1 نظر / 58 بازدید
مهتاب ترین

سلام بازدییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییید!! [لبخند]