ماه رجب المرجب و عودنوازی فریدالاطرش

    در این هنگامه ماه رجب المرجب که همه به بهره‌برداری از نفحات این ایام سفارش می‌کنند و به‌ویژه آقای ابراهیم‌زاده در وبلاگ نفسانیات یک من - همیشه و به‌طورخاص در این ایام - دعوت به آدم‌شدن می‌کنند، من اتفاقاً این ایام، گاه عصیانم می‌شود و آغاز چله طغیانم... و این اوج پیدا می‌کند تا شب قدر که سرکشی‌ام به بلوغ خود می‌رسد؛ خداوند مرا ببخشاید. غرض این که یک قطعه تکنوازی عود دانلود کرده‌ام از فریدالاطرش مصری که هرچه گوش می‌دهم سیرایی ندارم از آن. گفتم اگر می‌خواهید در این ایام مبارک مثل من عصیان بیاغازید این قطعه را دانلودکنید و گوش بدهید. نمی‌دانم رابطه‌تان با موسیقی عربی چیست ولی من از نوجوانی دیوانه عود و عبدالوهاب و ام‌کلثوم بوده‌ام و هنوز هم... الهی هب لی کمال الانقطاع الیک...! ( جواب قدسی: جان عمه‌ات همین حالا کرامت هم می‌دهیم به تو. آقایون کرام الکاتبین! بنویسید فلیتبوأ مقعده من النار).بعدالتحریر:

حاج آقای شریعتمداری مدیر روزنامه فخیمه کیهان! سلام علیکم؛ این پست را شخصاً مفتوح نکنید بدهید حاج حسن آقا بررسی کنند یه موقع نگید پسرک سر به هوا راپورت نمی‌نویسه می‌شینه فرید گوش میده.

/ 21 نظر / 167 بازدید
نمایش نظرات قبلی
رضا.ق

آقا یک سوال. ستون چیزنا را هم شما می نوشتی؟

ساکت

با سلام خدمت آقای علینقیان عزیز با معرفی نامه ای برادرانه به روزیم یا علی

mohsen---bashokouh

سلام میرزا مدتیه تو کیهون نیستی دوستدارت سراج

منو برق گرفته!!!

سلام می‌خواهید از راه به درمان کنید؟! خیالات برتان داشته! . . . دانلود کردم . . . گوش دادم . . . . از راه ...... یا هو[گل]

منو برق گرفته!!!

خدا می داند که از خواندن آن پستی که مربوط به حضرت یوسف بد چقدر کف کردیم و خنده رفت! احسنت!

منو برق گرفته!!!

اگر شما هم به مطالب من خندیدید، می شود در مورد تبادل لینک وارد مذاکره شویم!!!!

zeinab

حال و هوای جالبی داشت این موسیقی.. اتفاقا اینجانب هم علاقه خاصی به رقص عربی دارم.. تازگیها..

عباس

سلام . کا . خوشحال شدم که به فرید و ام کلثوم علاقمندی . راستی فرید اطرش مصری نبود اهل سوریه بود . موفق باشی .