قيمت طلا و وقوع قيامت کبری

ایضاح قبل‌التحریر: عنقریب نثر قجری ما رجعت می‌نماید؛ سینه چاک ندهید و حلم بورزيد بعون الله. تحريرهاي سخيف ذيل، مربوط دارد به كاغذهايي كه از بابت « برنانيوز » قلمي مي‌نماييم و اگر چنان‌چه به نثر محيرالعقول خودمان بنگاريم شباب نورس قاري آن خبرگزاري دچار شائبه ذهن خواهند گرديد.
۱- يکي از زنان مصري (غير از آنهايي که در مراسم بريدن دست هنگام ديدن حضرت يوسف شرکت داشتند) با دریافت پيامکي از سوي شوهرش که در آن گفته بود زندگي ما به سرانجام رسيده است به دادگاه مراجعه و درخواست طلاق داد. آگاهان امور خانواده مي‌گويند اگر قرار بود با هر پيامک مشکوک همسر، تصميم سرنوشت‌سازي براي خاتمه زندگي مشترک گرفته شود تاکنون ميليون‌ها زوج در ايران، صدها زوج در اروپا و ده‌ها زوج در امريکا از هم مفارقت کرده بودند. ( آمار بر اساس ميزان استفاده از پيامک استخراج شده است) آگاهان اضافه مي‌کنند بانوان محترمه در اين موارد بايد حداقل يک‌درصد احتمال بدهند که همسرشان قصد داشته پيامک را براي شخص ذليل مرده ديگري ارسال و به زندگي با او خاتمه دهد ولي از قضا به گوشي اين يکي ارسال شده است و بنابراين خيلي زود به دادگاه مراجعه ننمايند.
۲- برف دليل تأخير در آغاز جلسه علني مجلس شد. آقاي باهنر با اشاره به اين مطلب هيچ‌گونه اشاره‌اي به علت تأخير آغاز جلسات مجلس در ايامي که برق آفتاب به وسط فرق مشعشع نمايندگان مي‌افتد و بازتاب مي‌يابد، نکرد.
۳- اجراي طرح مديريت خوراک دان در 200 مرغداري تهران تشريح شد. در راستاي تشريح اين طرح خطير و سرنوشت‌ساز اعلام شد طرح‌هاي ذيل نيز در اداره کل امور تغذيه، بهداشت و واکسيناسيون ماکيان اهلي تحت مديريت بخش موجودات زنده معاونت امور غير دام وزارت جهاد کشاورزي اجرا خواهد شد:
- طرح مديريت بهبود تغذيه جوجه‌هاي يک روزه مؤنث نژاد استراليايي و غني‌سازي آن با استخوان کله گوسفند مازندران و گاو هلشتاين، طبخ شده در کله‌پزي‌هاي شرق جواديه.
- طرح مديريت بازسازي و بهداشتي کردن ظروف آب جوجه‌هاي مذکر تازه بالغ ولي عفيف و بااخلاق خروسداري‌هاي آذربايجان شرقي مقيم مرکز.
- طرح مديريت اصلاح نژاد مرغ هاي ضعيفه دو روز يک تخم کن به نژاد مرغ‌هاي هر روز ده تخم دوزرده‌کن عفيف و اصيل ايراني.
۴- معاون وزير نيرو: طرح انتقال آب ايران به کويت با سفر رييس جمهور از رکود خارج شد. آگاهان پيشنهاد مي‌کنند با توجه به ثروتمند بودن کويت و اظهارنظرهاي غيرمسوولانه برخي جرايد آن کشور عليه ايران هر بطري آب اصفهان که مخلوط با گچ و ساير املاح است با يک بشکه نفت پالايش شده و آماده استفاده به اضافه ده کيلو خرماي پاستوريزه و يک بسته توتون مرغوب سرگيجه‌آور عربي و ده نفر شتر ماده بچه‌زاي اصيل و پنجاه عباي بافته شده از پشم شتر بيابان مبادله شود.
۵- مونوسيت‌هاي حاوي نانوذرات طلا در درمان سرطان موثر است. آگاهان با توجه به قيمت نجومي طلا که برابر پول خون پدر صمصام‌السلطنة است به آن دسته از بيماراني که منتظر مونوسيت‌هاي حاوي نانوذرات طلا نشسته‌اند تا سرطانشان درمان شود پيشنهاد مي‌کنند وقت خود را بيهوده تلف نکنند و هرچه زودتر خود را آماده ملاقات با حضرت عزراييل نمايند چرا که قيمت طلا شاید در نيمه دوم عمر آن جهاني و کمي مانده به برپايي قيامت و پايين افتادن خورشيد و ستارگان رو به کاهش گذارد.
/ 15 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی
محمد

سلام و ممنون از خبر کردنت . قشنگ می نويسی عزيز ! وقت کردی به اين شيخ فرشيد ما در ؛ طنز کوه ؛ هم سری بزن . راستی نثر قجری شما بعضی جاها در متن فراموش ميشه. پايدار باشي

شيرزادي امين

سلام.ممنون اطلاع دادین. قلمتان توانست وتواناتر بادا.بسیار زیبا .....

اریک

آهوخانوم

عجب ز آینه ی قلب تو ، که در آن نقش ز بعد رفتن من ، باز هم خیال من است

مهدی

یبا بود، اما با اظهار تاسف، ممنون به من سر زدی، بازم اگه تونستی بیا، به روز کردم، به امید مطلب جدید شما و دیداری دوباره

مهدی

راستی اگر مایلید تبادل لینک کنیم خبرم کن

محمد علی

سلام راستش بدمان که نمی‌آمد بیش از این غلط بنویسیم بلکه لحظاتی بیشتر خاطر آن میرزای معظم را به خود مشغول سازیم. به هر حال، اشتباهات املائی و نگارشی را اصلاح کردم. اما بقیه‌اش بماند !!!