کیمیایی در سال 57: تلویزیون باید معنی نماز کند

کیمیایی در مصاحبه با روزنامه اطلاعات 57: کارآگاه راکفورد به ما مربوط نیست، علی مفتش کارمند آگاهی با هشت سر عائله در رابطه با حشیش فروش و مشتریان معتادش، جوان بیکار قالپاق دزد و دختر فراری از روستا به ما مربوط است...


اصل روزنامه برای دانلود اینجاست.

/ 14 نظر / 81 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سعیدی

اوغور بخير عزيز - دلمان تنگ شده بود قالب جديد هم مباركه خوشگلتر شدي

نباتلخ

اللهم اجعل عواقب امورنا خیرا + قالب نو مبارک

عطار

سلام بیا و خودت قضاوت کن..

کرار

سلام یکی از چیزهای جالب برای من همین چرخش افراد از عقایدشان است که گاها با هیچ منطقی جور در نمی آید

خبرنامه دانشجویان ایران

نتیجه شکایت سامسونگ هفته آینده مشخص می‌شود خوشحال نباشید اما از نظر تکنیکی سامسونگ از اپل پیشی گرفته است که این اتفاق باعث فروش بیشتر Galaxy Tab 10.1 در اتحادیه اروپا خواهد شد. البته این موضوع بستگی به پیروزی سامسونگ در دادگاه هفته آینده دارد. برای خواندن ادامه طلب به سایت مامراجعه کنید.

سید یاسر

محسن، رفیق عزیز و همفکر و همدم و همراه و "هم هم" من بوده و هست. تهیه کننده قدر صدا و سیما و طنز نویس خوش ذوق و بی ادعا. از اکثر نوشته هایش لذت برده ام. گاه در وبلاگش می چرخم و طنزهای دور و نزدیکش را می خوانم تا اندکی از اکنون فاصله بگیرم. نوشته های میرزا قلی خان راپورتچی را حتما خوانده اید! عکس زیر متعلق به سال 86 است، وقتی سرویس سیاسی کیهان در "شمال" تحریریه بود! محسن این روزها کم می نویسد... اصلا نمی نویسد! با درج این کارت پستال! رسما از ایشان دعوت می کنیم قلم شیرینش را روی کاغذ گذاشته روح امت را شاد نماید.

خبرنامه دانشجویان ایران

نسل سوم آی پد در راه است خبری زود هنگام اما خوشحال کننده برای طرفداران آی پد، محصول شرکت اپل، حاکی از آن است که نسل سوم این دستگاه تا اوایل سال 2012 در بازار عرضه شود. برای خواندن ادامه مطلب به سایت ما مراجعه کنید.

آسمان

پیراهن های وارداتی به عنوان مانتو فروخته میشود!!!

دیده بان

سلام. طاعاتتون مورد قبول حضرت الله. فرصت کردین نگاه رنجه کنید و به برجک ما هم سری بزنید و نظراتتون در مورد مطالب بگید تا اگر خطایی هست برطرف کنیم. در حال حاضر با"طلب یاری قحطی زدگان ایرانی از مسلمانان سومالی"به روز هستیم. منتظر حضورتونیم. ضمنا برای لینک هم منتظر رخصتتون میمونیم. یا حق اللهم احفظ و انصر سیدنا و قائدنا الخامنه ای(روحی فداه)

شايان

گه هم با تبادل لينک موافق هستي منو با اسم دانلود بلاگ لينک کن و بعد در قسمت تماس با ما در وبلاگم اسمت وبلاگ و ادرس وبلاگت رو بده تا سريع لينکت کنم موفق باشي منتظرم يادت نره[گل][گل][گل] http://downloadblog.samenblog.com/