طلاق فله‌ای عروسان بن لادن

    1- این بوش سفیه که زمان زیادی به کم شدن شرش از سر مردم دنیا باقی نمانده این روزها خیلی خبرساز است. منجمله در سفر به فلسطین اشغالی در حال تمجید از اولمرت بوده که کاغذی از جانب رایس به او می رسد که غلط زیادی بس است. بوش هم نه گذاشته نه ورداشته، کاغذ را درسته برای حضار خوانده و مجلس را از خنده حضار و بلاهت خود آکنده کرده. بی خود نیست که می گویند همواره دنیا را یک مشت احمق می چرخانند. از سوی دیگر خبر رسید حاکمان پهناور عرب ( از ناحیه طول و عرض ) در بحرین و امارات، بوش را با جوایز میلیاردی خود نواختند تا حلقه سفهای عالم کامل شود. در یکی از این کشورها به بوش یک شاهین وحشی داده اند تا اگر رایس زیادی دخالت کرد به شاهین بفرماید که ترتیب او را بدهد. جالب این جاست که مشکل عمده ما با شیوخ برجسته! خلیج فارس با همین دوتا کشور بحرین و امارات است.

     ۲- ۲۱هزار نفر از صهیونیست ها برای فرار از بدشانسی اسم خود را تغییر دادند. به گزارش خبرگزاری ها این عده که با خرافات، پیوند کوالانسی دارند در حال تقسیم میتوز بودند که ناگهان اسم خود را عوض کرده و از تقسیم شدن خود جلوگیری نمودند. خبرها حاکیست خرافه و اباطیل، بدجوری دهان صهیونیست ها را دفرمه نموده و بعد از پناه بردن به دیوار ندبه و حفر تونل زیر مسجدالاقصی و بلند کردن موهای خود تا روی زمین و از آن جا تا جوق آب و به سرگذاشتن کلاه های طویل برای دورکردن شیطان، این آخرین اعتقاد راسخی است که به اعتقادات سترگ آنان اضافه شده.

     3- پسر بن لادن، تروریست معروف و دست پرورده امریکا و خورنده نمک و شکننده نمکدان یعنی کوبنده هواپیما به برج های دوقلوی امریکا، برای زندگی در انگلیس دچار مشکل شده است. وی که تعداد همسرانش را به درستی به خاطر ندارد به خاطر همین چندهمسری به بریتانیا ممنوع الورود شده و به وی گفته اند برای ورود می بایست یکی دوجین از همسرانش را طلاق دهد چراکه طبق قوانین آنجا داشتن بیش از یک همسر قانونی نیست. گزارش ها حاکیست عمر ابن ابن لادن آل سعود هم با توجه به نداشتن آمار همسران، یک آگهی در روزنامه ها داده که هرکسی همسر او به شمار می رود به دادگاه مربوطه مراجعه کند و طلاق خود را اخذ نماید. در این آگهی آمده است برای جلوگیری از ازدحام، همسران سیاه پوست روزهای زوج و همسران روشن پوست روزهای فرد و دورگه ها روزهای جمعه مراجعه کنند.

      ۴- مشاور محيط زيست شهردار تهران اعلام كرد: تنفس در هواي تهران معادل کشيدن 5 نخ سيگار است. کارشناسان می گویند با این حساب اگر سیگاریان محترم به جای استعمال دخانیات روزانه 4 دقیقه ضمن پیاده روی، تنفس عمیق بکشند سالیانه 180 هزار تومان به اقتصاد ورشکسته خانواده کمک خواهند کرد. کارشناسان اضافه می کنند اگر این مقدار تنفس عمیق، به روزانه یک ساعت برسد ضمن این که شخص سیگاری توپ توپ خواهد شد خانواده قدرت پس انداز هم خواهد داشت اما حیف که این ثروت هنگفت به ورثه خواهد رسید چراکه سر سال نشده شخص سیگاری ای وجود نخواهد داشت. رحم الله من یقرأ...

     ۵- یک جریان چهارمی در حال ظهور در میان مدعیان اصلاحات است. به گزارش خبرنگار ما قبلاً سه جریان که هر کدام مدعی راهبری اصلاحات بودند ظهور کرده بود که با اضافه شدن این جریان چهارم تعداد لیدرهای این جریان به چهار نفر، تعداد سرلیست ها به شانزده نفر، تعداد تئوریسین ها به 64 نفر و تعداد کاندیداهای مجلس هشتم به 256 نفر خواهد رسید. گفتنی است حوزه انتخابیه تهران به 30 نفر نماینده احتیاج دارد.

/ 2 نظر / 3 بازدید
مهدی

آمدم دیدنت در وبلاگ خوبت.موفق باشی.سبک گزارشات جالبه هرچند با هم تفاهم نداريم