در آداب تبادل اورانیوم

    یکم- در راپورت قبلی، " یوشچنکو "، صدراعظم جرجستان عنوان گرفته بود و حال آنکه وی صدراعظم غربگرا، مخملین و به زیرآمده‎ی اوکراین است که در دور اول الکسیون، مغلوب کاندیدای متمایل به روس‎ها شده است؛ لذا بدین وسیله بدون پوزش، تصحیح می‎گردد؛ چرا که این ماشین فکص ما با ما عداوت داشته، عبارات ما را کانورت نموده تحویل کیهان می‎دهد، بعید نیست جاسوس امارات عربی غیر متحده باشد.


    دویم- قربان معرفت آن کرم خاکی و آن لاک‎پشت مظلوم و آن موش زبان بسته معلق در فضا بروم که نه تنها اعلانیه‎های 8 مَن 9 شاهی صادر نکردند بلکه با پروجکت فضایی ایران همراه شدند و با موشک ایرانی به فضا رفتند تا در تکمیل سلسله اقتدار ایران اسلامی سهیم باشند و جشن ملت را مبدل به عزای برخاسته از سینه‎های مالامال از حقد و کینه و شهوت مقام نسازند. گفته‎اند یارو پیر شده و شهوت مقام از او بعید است، می‎گویم پیری داریم تا پیری؛ این یکی پیری و معرکه‎گیریست که فرمود" و منکم من یُرَدُّ الی ارذل العُمُر لکی لا یعلم بعد علم شیئاً؛" و ایضاً پیری بلعم باعوراییست که  "علمٌ من الکتاب" را پاس نداشت و بدانجا رسید که " اخلد الی الارض واتبع هویه"؛ ولی آن یکی پیری خضر است که موسی از همرهی او بی‎تاب شد :" قال الم اقل لک انک لن تستطیع معی صبراً؟" من دارم طنز می‎نویسم؟! از خدایتعالی عذر می خواهم که ناگزیرم بلعم باعوراهای زمانه را با آیات قدسی‎اش معرفی کنم. تازه بلعم باعورا علم کتاب داشت اما این یکی جامع‎المقدمات را تکماده‎ای قبول و بعلت عدم کشش مغز، ناچار به ترک تحصیل شده است. این اعلانیه اخیر را هم یحتمل دوباره اعلانیه‎نویس‎های تازه آزاد شده تحریر کرده‎اند چرا که کلماتی نظیر " سائس، لازم الرفع و داغ و درفش" از یک ترک تحصیل کرده بعیدالصدور است. ضمناً این جمله که در آن خود را " بنده خدا، فرزند ایران و سرباز مردم" دانسته‎اند شایسته آن است که ملت، شب عید به عنوان لطیفه به یکدیگر اص ام اص نمایند.


    سیم- خبر رسید 4+1 ذوقمرگ شده است از این که محمودمیرزا گفته است با تبادل سوخت مشکلی ندارد لیکن از آنجا که اخذ ربا از کفار، زندیقان و ملحدان جایز است لازم می‏نماید محمودمیرزا هر نیم کیلوغرام اورانیوم 5/0 درصد مخلوط با گچ و سیمان را با 10 لوله اورانیوم 20 درصد آکبند فرد اعلا در خاک ایران معاوضه نماید؛ آورندگان سوخت نیز تا تست اورانیومهایشان لازم است در منطقه خوش آب و هوای "بشاگرد" تحت الحفظ روی یک پا بایستند. تمّت شرائط هذاالمیرزا فی مسألة تبادل الاورانیوم؛ حالا خود دانید. 

    چهارم- فرقه مهدی هاشمی معدوم جهة شرکت در مناظرات تلفزیونی اعلان استعداد نمود. مبارک است ان شاء الله. مناسب بلکه لازم می‎نماید فرقه مذکوره اولاً در تدارک اربعین یکی از دو مرجع واقعی عالم اسلامی سبز باشند چرا که فرقه سبز لجنی شاخه نجف‎آباد ضمن آتش‎زدن زباله‎دان جنب منزل عمه اینجانب و قلع درب خانه همسایه بغلی‎اش شعار میداده‏اند: روحانی واقعی اون دو تا و هاشمی(معدوم). ثانیاً در اولین مناظره، نحوه قتل مرحوم آیت الله شمس آبادی و برادران حشمت و کیفیت بردن سلاح به مکه مکرمه در زمان زعامت شیخنا کروبی و خرابکاری‎های نهضتهای آزادی بخش و سایر جنایت‎ها را به‎صورت لایو و زنده خدمت ملت شرح دهند و آنگاه در مناظره دوم اگر از دست مردم جان سالم به در بردند توضیح بدهند که چگونه خون به دل مراد ملت کردند که آرزوی مرگ نمود.
   

    پنجم- فراجناحی بودن تا کجا مجاز است؟ تا کی می‎توان از فراز به اکثریت خروشان  و اقلیت خرابکار نگریست و به سنگینی سر تکان داد؟ " کن فی الفتنة کابن اللبون"؟ به شما نمی‎آید که ابن اللبون به معنای منفی‎اش باشید. علی‎القاعده کسی که فراجناح است فرا لبون هم باید باشد. روز مباد را چه می‎کنید؟ انتخاب ملت و خبرگان ملت را چه رقم پیش‎بینی می‎فرمایید؟ آتیه آقازادگان و صبیه اکشنه را چگونه میبینید؟ بالاخره کدام طرف حق است؟ حق مطلق که نداریم؛ حق بالنسبة هم نداریم؟

    ششم- به مناسبت ذکر حضرت خضر علیه السلام در این راپورت، پیشنهادی به ذهن این میرزا رسید بجهة شیخ الدین و الدولة جناب مشایی اعظم که هر چه ما ایشان را مدح می‏کنیم در دولت مقرب‏تر می‎شود لذا این مدح را تا تقرب کامل ادامه می‏دهیم بلکه شر کار کنده شود و آن پیشنهاد این است که حضرت خضر، کیس مناسبی برای نقد عملکرد اجرایی و میزان موفقیت انبیای عظام بوده و در داستان سوراخ کردن کشتی و تخریب آن دیوار و قتل آن جوان کذایی که حضرت موسی ع هم دست به دهان مانده بود به شدت از منظر ایشان قابل نقد است به ویژه آنکه موسی را هم نتوانست جذب کند و وسط راه به او فرمود: " هذا فراق بینی و بینک." این میرزا جهت ارائه اطلاعات لازم برای نقد 124 هزار پیغمبر الهی استعداد فوق عادتی دارد. نصف آنچه به هاء.طا دادید به من بدهید راضی‎ام. امضا کنم؟

    هفتم- آقای اوباما! یک نفر ایرانی را در جرجستان با حقه اسیر کردید و به ولایاتتان بردید، یک نفر دیگر را حین طواف بیت‎العتیق دزدیدید و بردید. عسکری را در ترکیه به بهانه بیع زیتون ایضاً ربودید؛ کذا ایرانیان ساکن ولایات متحده را به جرم معامله با ایران محاکمه می‎کنید و همزمان آزادی رعیت متجاوزتان به حدود ایران را خواسته‎اید؟ الساعة سفارش می‎کنیم آنان را با کت و شلوار نو و گز اصفاهان و پسته خندان کرمان و ماچ آبدار تحویل قنصول سوییس بدهند!

/ 8 نظر / 93 بازدید
گلدسته

سلام. برخی مواردی که اشاره کردید جالب بود. متشکر من با آفات انقلاب به روزم. عجیب است که برخی آثار آفات انقلاب را به راحتی می توان مشاهده کرد.

خط شکن

سلام و عرض ارادت و خنده سری هم به ما بزنید که مثلا پیمان را در کفش شما کرده ایم. مسابقه ایست برای درک بهتر مفاهیم شگرف نامه سید حسن خمینی

آرام

سلام ياد وقتب كه من هم بلاگ مينوشتم خوش ولي ديگه دل و دماغي نمونده لطف كردي از اينكه منو دعوت كردي استفاده كردم

مبارزفوتو

www.mobarezphoto.blogfa.com مبارز فوتو، 22بهمن منتظر قدم های حزب اللهی شما هستیم مبارز فوتو مجموعه ی بی نظیری از عکس و کاریکاتورهای سبزک ها[لبخند]

گروه نویسندگان

بنام خدا. در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر راه اندازی کرسیهای نظریه پردازی و آزاداندیشی به صحنه آمده ایم .امید است با لینک کردن پایگاهها و ارتباط با مرکز، ما را یاری نمایید.

پ.پسته پور

خیلی خاطرتان را مکدر نفرمایید...برخی پیشگویان خوابهای خوبی برای جناب اوباما دیده اند.. در ضمن بیانیه ی یانگوم هم منتشر شد

سعیدی

سلام راپورتهایتان را درسایت کیهان گاهی میخواندم خوشحالم با وبلاگتان هم آشنا شدم