میمون فیلیپینی عامل حادثه تنگه هرمز

1. پنتاگون: "ميمون فيليپيني عامل ارسال پيام به ناوهاي امريکايي مبني بر اين که به‌زودي منفجر مي‌شويد، بوده است."

وزارت جنگ امريکا بعد از يک هفته، علت دروغ‌پردازي‌هاي رسانه‌هاي امريکايي عليه يک قايق دو متري ايراني را کشف کرد و گناه را به گردن يک ميمون بي‌زبان انداخت. به گزارش خبرگزاري‌ها به گفته پنتاگون اين ميمون که هر از گاهي با بي‌سيم سرقت کرده خود بازي بازي مي‌کند و زبان انگليسي را هم از رفیقش که يک دريادار امريکايي است فراگرفته است هر از گاهي با هدف سرگرمي، نيروي دريايي امريکا مستقر در خليج فارس را دست مي‌اندازد و مايه تفريح خود و خانواده‌اش را فراهم مي‌کند. وزارت جنگ امريکا بيست ميليون دلار براي سر اين ميمون تروريست و خشن جايزه تعيين کرده است. گفتني است قبلاً نيز بارها ميمون مذکور اين ارتش را سنگ روي يخ کرده و جملات زير را براي ناوگان دريايي شان ارسال کرده و منجر به آماده باش کليه نيروهاي مستقر در منطقه و پرتاب صدها بمب ليزري بي‌هدف شده است:
- هي جورج! زیپ شلوارتو بکش بالا تا منفجر نشدي.
- اون نارگيل که بالاي درخت اون جزيره مي‌بينيد، يک گلوله توپ هسته‌اي است که آماده هدف قراردادن ناو شماست؛ فقط 20 ثانيه فرصت داريد.
- خطاب به سرنشينان زيردريايي آبراهام لينکلن: زيردريايي آتيش گرفته زودتر در رو باز کنيد بريد بيرون.
2- شکنجه از نوع ريختن آب روي سر و احساس غرق شدگي از امروز در سازمان سيا ممنوع است. بنابراين گزارش، بعد از به کاربردن اين نوع شکنجه از جنگ جهاني دوم تا حالا، سازمان جاسوسي امريکا به اين نتيجه رسيده که اين نوع شکنجه آزاردهنده است و بايد ممنوع شود. گفتني است شکنجه‌هايي از قبيل شوک الکتريکي، آويزان کردن از سقف، عريان کردن، سگ‌ها را به جان متهم انداختن، اجازه ندادن براي اجابت مزاج و غيره از شکنجه‌هايي است که هنوز آزاردهندگي آنها اثبات نشده و بنابراين در زندان هاي مخفي امريکا از جمله گوانتانامو مثل ريگ موجود است و به کار مي‌رود.
3- پليس امنيت اخلاقي ناجا: براي جلوگيري از راهبندان و ترافيك، حمل هرگونه عَلم در مراسم عزاداري در ايام محرم محدوديت دارد و بعد از محرم ممنوع است. آگاهان پيشنهاد مي‌کنند حالا که با خرافات درافتاده‌ايد با موارد ذيل هم مقابله نماييد که به شدت ثواب دارد:
- بالا و پايين پريدن در عزاداري حضرت اباعبدالله (ع) چه يک سانت چه صد سانت؛
- قلاده بستن بر گردن و وهن انسانيت به بهانه عزاداري؛
- تقليد از شادمهر و اندي و سندي و ساير برجستگان پاپ لوس آنجلس با هدف گرم‌کردن مجلس و کشاندن اون وري ها به اين ور؛
- استفاده از ژل بيش از حد مو براي براق شدن سر و نوراني شدن عزاداري؛
- درج نام مداحان و ذاکران با فونت درشت و برجسته و در حاشيه آوردن نام سخنرانان و حالا اگه هم نشد نشد و سخنران کيلويي چند؟
- اقامه عزاداري تا خروس خوان و قضاشدن نماز صبح و ظهر و عصر و مغرب و عشا؛
- خواندن اشعار قربون اون چشاي سياهت و اون بازوي بادي بيلدينگت و اون سيبيل مرگ من مکشت و اون فر موي صیادت و ...
/ 4 نظر / 26 بازدید
کمیته‌ی پی‌جوی آزادی دانشجویان دربند

به رغم گذشت بیش از 40 روز از بازداشت دانشجویان آزادیخواه و برابری طلب هنوز از وضعیت نادر احسنی، سعید حبیبی، علی کلایی، مجید اشرف نژاد و پیمان پیران هیچ اطلاعی در دست نیست. آنان تا کنون هیچ تماس تلفنی با خانواده ی خود نداشته اند. همچنین مهدی اله یاری 1 ماه است که با خانواده ی خود تماس تلفنی نداشته است. کمیته ی پی جوی آزادی دانشجویان دربند نگرانی خود را از وضعیت این دانشجویان اعلام می دارد و تمامی افراد و سازمان های پیگیر آزادی دانشجویان را به لزوم توجه خاص به وضعیت آنان فرا می خواند ------------ برای حمایت از ما تنها کافیست لینک ما را در وبلاگ خود بگذارید

مهدی

سلام؛ در عین حال که زیبا بود جسارتاْ به جای اصطلاح (مرگ من کشت)؛ (مکش مرگ ما) بهتر نبود؟ ضمناْ به روز کردم؛ در خدمتيم...

مجيد

سلام خيلی خوب و جالب بود ممنونم

امير مهدی حکيمی

امام حسین (ع)؛ شوری در تاریخ بشر در انداخت به نام «شهادت» و طنینی در گنبدِ افلاک درافکند به نام «عاشورا». عاشورا؛ روز بلوغ خون و حماسه بر شما تسلیت باد. با " عاشورایی برای عاشورا " به روزم.