درشکه بفرستید تتمه سینماتوغراف هاى صهیونیست هم بیایند

یکم- وزیره خارجیه اتازونی هیلاری خاتون کلینتون بقاعده نهصدمیلیون دولار آمریکی با خود به شرم الشیخ برد تا مبادا اعاناتی که از برای بازسازی ویرانه غزه مجتمع می شود بدست اولیای دم برسد. یعنی این مبلغ را تنها صرف می کنند تا داغدیدگان محاربه 22 روزه همچنان پروبال نگیرند و زنجیره ستم بر ستمدیدگان آن بلاد کامل شود. این، غایت مانیفست ظلمی است که در عالم جاری است. روسیاهان مذکور در برابر تاریخ چه پاسخی خواهند داشت؛ نمی دانم. محمود عباس میراث خوار تراژدی فلسطین که تاریخ انقضای حکومتش او را به ضیافت کپک ها کشانده بر سر صدر آن مجلس نشسته است اما حماس کجاست؟ نمی دانم. وزیر خارجیه آل سعود میلیونها دولار هبه می کند اما به کجا؟ نمی دانم.
دویم- جای استیفن اسپیلبرگ یهودی و ریدلی اسکات، رژیسور «فهرست شیندلر» و یکدوجین فیلم یهودی پسند دیگر در میان مدعوین معزز خانه هنرمندان ایرانی! به غایت خالی بود. بالاخره آقایان حق دعوت را ادا ننموده لازم است جبران نمایند؛ تا سایر مدعوین کلاس تعلیم شان برپاست درشکه بفرستید تتمه آقایان را بیاورند. سینماتوغرافی مملکت در حال احتضار است؛ کلاس درس را توسعه دهید تا از احتضار بدرآید عجالتاً.
سیم- این قمر مصنوعی مسمی به «امید» بد نحوه ای چشم اغیار را سرخ نموده عنقریب است کور نماید ان شاءالله. از قرار مسموع یوماً و لیلاً قمر مذکور را رصد کرده مبادا - از آنجا که ایرانی است- جو زمین را مسخر خود ساخته برنامه قمرهایشان را مختل نماید. از سیارات زهره و ناهید که رابطه مطلوبی در پیامک های ملت با قمر مذکور برقرار نموده عنقریب است وضع حمل نمایند که بگذریم راپورت بنگاه پرفشنال بی بی سی روزیکه قمر ارسال شد خواندنی بود. توضیح آنکه هر خبری که از بنگاه مذکوره صادر می شود اغلب همراه است با یک رزومه کامله موضوع از زمان مرحوم کریم خان زند الی زماننا هذا. لیکن این بار هر چه کرده بودند سابقه خبر را در بیاورند چیزی می یافت نکرده لاجرم به وادی هسته ای غلطیده ارسال این ماهواره را به تزریق هگزا فلوراید اورانیوم به سانتریفیوج ها ربط داد و النهایه  چنان آش رشته ای بار گذاشت که فراوانی نخود لوبیای آن نفخ کشنده ای نصیب خواننده می نمود و بر او آن می رفت که می دانید. 

/ 20 نظر / 64 بازدید
نمایش نظرات قبلی
آرش

زیاد بند سیبیل میبیل نباش رفیق شفیق عشق میزان الحراره به جای دماسنج و مرگ من مکش به جای مکش مرگما و لابد «پلنگ اللهی» به جای آلا پلنگی! زیادم نگران زن شدن شمایل روزگار نباش، بیشتر به فکر به گه کشیده شدن زبان بدبخت فارسی باش و بچسب به عقیده سوسیالیستی و سینماتوغراف و نژاد مادر زن استیفن اسپیلبرگ؛ راستی، شب بود سیبیلاتو ندیدم وگرنه راحت تر حرف می زدم!

شما با یهودی ها مشکل داری؟

دوچشم

سلام با (داستان این روزهای ما) همچنان هستیم!

مصطفی نمازیان

بنام خدا. ببینید. بخوانید. لینک کنید و به دیگران نیز معرفی کنید. یا علی

آرش

بیشتر از این ازت انتظار نمی رفت، اگه جور دیگه حرف می زدی اونوقت در شان کیهان و خودت نبود!

saeed

سلام میرزا این ته دیگتان مرا اجبارا راهی صیدلیه کرد.... بند انکشتی هم به فکر ما باشید که دست به کُم به مانیتور خیره میشویم...

طنزنوشت های یک سفیر

سال نو پیشاپیش مبارک... . . . . . . شماره ۳۴ ماهنامه طنز و کاریکاتور بچه مشد٬ ویژه نوروز۸۸ منتشر شد . برای دیدن طرح جلد این شماره به وبلاگ اینجانب(طنزنوشت های یک سفیر) سر بزنید...

saeed

وه که چه میکنید شما...!!! مصداقم همان... آش....لوبیا...نفخ...بود! نه ، شکرلآلله ! بی بی خاتون همان صیدلیه را هم صلاح نمیدیدند! اما نهانی پاپتی رفتم و یک بکمپلکس و خواهرش به همراه جرعه ای 7آپ کوفت کردم ! جایتان سیاه! گلاب برویتان مرخص که نشدم هیچ از بوی عفّن چیزک ها خودم را به دشنام گرفتم که چه غلطی کردم! بروم که چرت و پرت میگویم فراون! راستی ماها بخت و اقبال نداریم مع الاسف! این سید محمد هم جیم شد! کاش بود و تا ابد نمی امد! شرمش باد! مطلبی ول کرده ام من باب همین فرار بر قرار سید ممد میل دارید بخوانید برایتان حواله کنم! به قول امروزی ها: زت زیاد!

پرویز

......سال نوتون مبارک...... ------------------------------- ....وبلاگ پرویز به روز شد... 1.فرخنده باش نوروز باستانی 2.چارشنبه سوری و مطهری [گل]::::::::::::::::::::::[گل]

تسنيم

سلام سال نو مباركتان باشد انشاءالله كه سال گاوي داشته باشيد!