آقا اجازه! رئیس دفترمان را برکنار می‌کردیم

نسخه چاپیارسال به دوستان
پاسخ یک دانش‌آموز به پرسش مهر رئیس‌جمهور/
آقا اجازه! رئیس دفترمان را برکنار می‌کردیم

خبرگزاری فارس: یکی از دانش‌آموزان مدرسه "فرهنگ" با ارسال نامه‌ای به پرسش مهر امسال رئیس‌جمهور پاسخ داد.

خبرگزاری فارس: آقا اجازه! رئیس دفترمان را برکنار می‌کردیم

به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری فارس، امیرعلی ثقفی‌فر دانش‌آموز مقطع سوم راهنمایی با ارسال نسخه‌ای از نامه‌اش برای خبرگزاری فارس به سؤال امسال رئیس جمهور از دانش‌آموزان، که هر ساله در قالب پرسش مهر مطرح می‌شود، پاسخ داد.
احمدی‌نژاد در پیام ضبط شده‌اش که امروز از شبکه‌های سیما و بلندگوی مدارس پخش شد، از دانش‌آموزان پرسیده بود، اگر جای رئیس جمهور بودید، برای اعتلای ایران اسلامی چه می‌کردید؟
امیرعلی ثقفی‌فر در بخشی از نامه‌اش آورده: آقا اجازه، ما اگر جای شما باشیم، وقتی می‌بینیم که اعتلای ایران و اقتدار ایران با حضور یک جریان در دفتر خودم به خطر افتاده و وقتی می‌دیدم که رهبرم در نامه‌ای این خطر را از قبل به من گوشزد کرده، آن رئیس دفتر را فوری برکنار می‌کنم.
در ادامه نامه آمده: وقتی می‌دیدیم که این جریان تمام نقاط مثبت و دولتی را به نقطه ضعف تبدیل کرده و در هر فساد اقتصادی و رسانه‌ای ردپایی از او وجود داشته و اسنادش هم در رسانه‌ها موجود است و جایی برای انکار نمانده وقتی می‌دیدم که مثلا امثال بابای ما که سال 84 با آمدن شما کلی ذوق داشتند که انقلابی‌ها دوباره روی کار آمده‌اند و امروز اما خبرها را با آه و حسرت دنبال می‌کنند وحال شان گرفته شده از دولت فعلی و مدام می‌گویند کاش قدر دولت قبل را شما می‌دانستید و ریش و قیچی را دست همان آقایی که من اگر جای شما بیایم بر کنارش می‌کنم، نمی‌دادید".
به گزارش فارس، در پایان نامه این دانش‌آموز آمده است: آقا اجازه، ما که جای شما نمی شود باشیم اما تو را به خدا حال افرادی امثال بابای ما را بیشتر از این نگیرید.

/ 20 نظر / 2 بازدید
نمایش نظرات قبلی
دیده بان

سلام میرزا. ممنون از راهنماییتون. نمره ما این بار هم 20 نشد.گاهی غلط املایی های فاحشی دارم لطف میکنید که کمک می کنید. خیلی خیلی ممنون. یا حق. اللهم احفظ و انصر سیدنا و قائدنا الخامنه ای(روحی فداه)

سعيدي

سلام ميرزاي بزرگوار آنچه ما ميدانيم انشاي بچه ها را هميشه باباها مينويسند حكما اين نامه راهم باباهه انشا كرده اند ولي جانا خود ميداني گر حكم شود كه مست گيرند..................

باران

سلام علیکم دم دانش آموزمون گرم خدا همه را عاقبت به خیر کناد!

کویر

ممنون ... شرمنده بدون اجازه لینک کردم...

سحر

خیلی جالب بود حالا این نامه نوشته این بچه باشه یا باباش یه چیزایی میگه که حرف دل خیلی هاست راستی آقا اجازه میشه لینکتون کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اکبری

صندوق صدقات!! با یه ایمیل جدید آپم و منتظر نظرتون حتما تشریف بیارید.

حسنی بیسوات !

آقا اجازه ؟ آقا ما خیلی شما را دوست داریم ما زمانی کیهانی بودیم و در کیهان مینوشتیم ولکن الان در اطلاعات مینویسیم یعنی که یعنی !!

محرمانه !

میرزا قلیخان عزیز محرمانه عرض میکنیم که علنا خیلی مخلصیم !

مهدیه

خدایییییی؟؟؟؟ [خنده] ایول دمش گرم.....[نیشخند]

negin

salam .moeeafagh bashid[لبخند]