تجويز مسهل گياهی به جای بيزاکوديل

1- جشنواره فيلم فجر: ايران خودرو و سايپا به وعده خود عمل نکردند. به گزارش خبرگزاري‏ها ايران خودرو و سايپا که قول داده بودند هر کدام به برندگان جشنواره، خودرو جايزه بدهند به جاي خودرو، موتورسيکلت براووي يک زمانه تحويل دادند. گزارش مي‏رسد اين دو کارخانه شرط کرده اند که در صورتي موتورها را تحويل خواهد داد که برندگان الزاماً فاصله محل برگزاري اختتاميه تا منزلشان را با اين موتورها طي کنند.
2- فسيل يک عاج 5 متري مربوط به فيل‏هاي قبل از تاريخ کشف شد. به گزارش خبرگزاري‏ها وقتي عاج يک فيل 5 متر باشد مطلوبست محاسبه طول و عرض و ارتفاع خود فيل‏ها؟( 75/0 نمره)
3- ابراز تاسف کاخ سفيد از پرتاب کاوشگر فضايي ايران. گزارش مي‏رسد کاخ سفيد که اين مسأله که ايران کاوشگري بسازد که بتواند ماهواره ارسال کند(چقدر که!!!) و تنها يک قدم تا کامل شدن پروسه ارسال و دريافت امواج ماهواره‏اي فاصله داشته باشد، هضمش برايش دشوار است به داروهاي هضم‏کننده غذا و مصرف ميوه‏جات و سبزيجات براي جلوگيري از يبوستي که در پي سوء هاضمه مي‏آيد روي آورده است. کارشناسان تغذيه مي‏گويند در اين مواقع مصرف مسهل گياهي مثل فيبرها مجرب‏تر از مصرف شياف بيزاکوديل است.
4- سازمان تربيت بدني: توان حركتي دختران ايراني معادل زنان 40 ساله فرانسوي است. به گزارش منابع ورزشي، دختران ايراني بهتر است ديگر به فکر بازنشستگي باشند تا اين که بنشينند ببينند چه کسي و چه زماني در خانه‏شان را مي‏زند؛ زيرا قيمت ترشي در مغازه‏ها ارزان‏تر از بعضي دختران کم‏تحرک است. آگاهان توصيه مي‏کنند به جاي آوردن کلمنته و خرج ميلياردي پول براي فوتبالي که يازده بازيکن و 50 ميليون تماشاچي پاي تلويزيون با صرف تخمه و چيپس دارد، بيايند و مکان هاي ورزشي بانوان را توسعه دهند تا دختران روي دستمان نمانند.
۵- بابا عزت الله خان ضرغامي خرقاني قطب عرفاي جام جميه: دو سال زمان براي نگارش فيلمنامه «تا صبح» مجموعه‏اي فاخر صرف شد. برخي آگاهان پيشنهاد مي‏کنند به جاي صرف دو سال براي يک فيلمنامه، به 2000 فيلمنامه‏اي که طي همين مدت تصويب کرده‏ايد ولي قرارداد ساخت نمي‏بنديد و نويسندگان آنها را پي نخود قرمز مي‏فرستيد، عنايت کنيد تا 2000 نفري که از اين بابت، اسکيزوفرني و پريشاني ذهن گرفته‏اند علاج شوند و کارشان راه بيفتد و شکم زن و بچه‏شان سير شود.
۶- من رأي نمي‏دهم؛ تو رأي نمي‏دهي؛ ما رأي نمي‏دهيم؛ حتي سفيد حتي يک حرف؛ يک نقطه؛ هيچي؛ تحريم انتخابات وظيفه ملي؛ اينها شعار ماليخولي‏گرفتگان تيمارستان پايتخت نيست؛ اينها شعار جديد افراطيون است که البته روز انتخابات که مي‏بينند مردم کرورکرور براي رأي دادن مي‏روند و تحريم، نتيجه‏اي جز بالارفتن رقيب را در پي نخواهد داشت، کت و کلاه مي‏کنند و پاي صندوق‏ها مي‏روند و به هرکسي شده - حتي به عمه‏شان - رأي مي‏دهند.
۷- خبرگزاري‏ها از فرار همسر پادشاه عربستان از دربار اين كشور خبر دادند اما معلوم نکردند کدام يک از 2539 همسر وي و به چه علتي فرار کرده است.
۸- اگر دلتان به حال دست‏فروش مترو که التماس مي‏کند از او آدامس بخريد، سوخت و با اکراه، يک بسته خريديد و يکي از آنها را جويديد و هنگام پياده‏شدن به جاي خروج از مترو به واگن بانوان رفتيد و شما را با جيغ و ضربه کيف و کفش بيرون کردند و ديديد انگار اختيارتان باهاتان نيست و سرگيجه مي‏رويد و حالتان منقلب است و مردم را به صورت موجودات فضايي مي‏بينيد، به دکتر مراجعه نکنيد زيرا شما يک آدامس مخدر از نوع خطرناک استعمال کرده‏ايد که اين روزها در بسته‏بندي‏هاي شيک و بچه‏گول‏زن به فروش مي‏رسد؛ ظاهراً مصرف‏کنندگان حرفه‏اي مواد مخدر نيز ديگر لازم نيست با کلي دردسر و زير بوته درخت‏هاي پارک‏ها و بالاي شاخه درختان دنبال مواد محبوب خود بگردند بلکه فقط کافيست يک نوع مخدر و شنگول‏کننده آدامس‏ها را از پسرک ده ساله آدامس فروش متروي صادقيه که خودش هم نمي‏داند چه چيزي مي‏فروشد ابتياع بفرمايند. مبارک است...

/ 1 نظر / 2 بازدید
نازنين يار

برای اولين بار است که سه روز نوشت شما را به طور دقيق و کامل می خوانم! (قبلا يک مرور جزئی کفايت می کرد، چون حتی اگر دقیق هم می خوندیم،‌ نصفشو نمی فهمیدیم!)