به شهید آبراهام لینکلن ملحق شوید

    یکم- این طیاره‎هایی که رعیت حاشیه‎نشین یمن را منفجر می‎نمایند متعلق به عمه‎ی میلیتاریست این‎جانب است نه ارتش سعودی. جناب سعود الفیصل اصولاً همه چیز را رد می‎نمایند؛ خداوند قوت‎شان داده، کسّرالله امثالهم. آن عکس‎های فوطوغرافی هم که در آن، حرب‎افزارهای پلاک سعودی به غنیمت مردم درآمده، یا حقه‎ی فوطوشاپ است یا  مکر نقاشی آبستره. ولایات متحده هم که ارتشش از فرط شکست از طالبان به کارخانه تولید افسردگی مبدل شده می‎خواهد یمن را نیز آباد کند. پیشنهاد می‎شود در کنار هر پایگاه جنگی یک تیمارستان بنا کنند تا جوانان عمدتاً مهاجر امریکی که با فریب یک مشت دولار و تبلیغات هوس‎انگیز تلفزیونی به جنگ خاورمیانه آمده‎اند همانجا مداوا شده و اگر نشد با طناب مستحکم خود را خلاص نموده، به "شهید آبراهام لینکلن" ملحق گردند.(این روش آخر برای آشوب‌طلبان سبز و آماده شهادت هم مجرب و توصیه شده است.) خلق این عبارت اخیره داخل گیومه هم کار همان عمه چکمه‎پوش من است نه رییس‎جمهور سابق. ساحت ایشان بحمدالله از همه چیز مبراست. ( ر. ک به قبل از 9 دی و بعد از 9 دی.)
    دویم- عمره تعطیل شد؟ خدا را صد شکر. از پول زبان بسته من و توست که گردن و بطن هادم الحرمین الشریفین روزی یک سانت فراخ‎تر شده هوس حمله به یمن می‎نماید. ان‎شاءالله گزاردن عمره‎ی واقعی در رکاب انسان واقعی.
    سیم- راپورت باز هم از حجاز این که بشار الاسد را به ضیافت شترسواری و رقص شمشیر دعوت کرده‎اند تا مخ ایشان را مضروب سازند لیکن غافل از این که ژن مرحوم حافظ الاسد در تن پسر، دویده است و ضمیر ناخودآگاه بشار را وامی‎دارد تا در آستانه رجوع به دمشق و پای پله طیاره به سعود الفیصل بفرماید: " انتم خودتان حُمقاء؛ اذهبوا با همان شرکاء".
    چهارم-پیشنهاد می‎شود یک عدد کنتور دیجیطالی هوشمند، نصب‎العین هیلاری‎خاتون کلینتون و وزیر حرب ولایات متحده قرار دهند تا هرگاه سخنی از تحریم یا محاربه به‎میان کشیدند این کنتورِ هوشمندتر از آنان، یک رقم بیندازد. بعد اگر گفتند غلط کردیم هم یک رقم مجزا بیندازد تا سرجمع آنان را محاسبه و در خاتمه دوره صدارت پیرینت آن را خدمت هر دوی آنان بدهد تا اگر انسان سالمی باشند اول عبرت بگیرند آنگاه سکته بزنند و اگر ناسالم باشند - که شواهد و قرائن کافی برای این امر موجود است- بگویند:" حالا که چی؟"
    پنجم- اعضای آن اطاق فکر 5 نفره، چون از کفریات آغازیده و اعتقادات مردم را نشانه رفته‎اند لازم است یک گروه خبره بادی‎گارد با بازوان پیچیده و قد 2.5 متر استخدام کنند که تیر خشم و کین مردم انقلابی - حتی قبل از صدور حکم ارتداد- به سمت این اتاق مشعشع رها شده و عنقریب به خدمتشان می‎رسد. یک تونل زیرزمینی که گنجایش 5 نفر برای نشستن و خوابیدن را داشته باشد هم تعبیه کنند که مِن‎بعد خیلی لازم می‎شود. از داخل این تونل یک روزنه هوا هم به سطح‎الارض باز کنید تا هر وقت ضرورت ایجاب نمود منفذ سطح‎الارضی توسط جنود غیبی مسدود شود. تیغ ژیلت و خمیر مربوطه نیز همراه ببرید تا مثل صدام افلقی معدوم ریش‎هایتان دست و پا گیر نشود. بیت:

خلق اشعار نه از جانب دادار بُوَد
بلکه زاییده آن گاف شرربار بود
این همه شِر و وِر بی‎در و پیکر به‎یقین
   ریشه‎اش در دل دبّاغ لوتر وار بود
سندت کو؟ کد و رفرنس نداری حتماً
مرجعت آن کتب رشدی بیمار بود

   ششم- آقای رییس‎جمهور! سلام علیکم؛ احتراماً هرگاه قصد سفر استانی نمودید و احیاناً بدلیل کدورت هوا یا عیب فنی طیاره با 7 ساعت تأخیر خدمت مردم قدردان ولایات رسیدید یک کلمه عذرخواهی بنمایید؛ این، هم نشانه راقی بودن شخصیت است هم اجر خدمت بی‎منت‎تان را به اضعافاً مضاعفةً بیشتر می‎کند. باور ندارید؟ از آقای آقاطهرانی بپرسید.
    هفتم- این مناظرات تلفزیونی برای پیروان هر دو طرف، آرامش‎زا، تشفی‎بخش، دیازپام، اگزازپام و کلونازپام بوده حتی آشوب‎گران را به جای این که کف خیابان بکشاند به‎پای تلفزیون کشانده، بشقاب‎ها و آلات دریافت لهو و لعب را جمع نموده، بسیاری که چپ کرده‎اند را راست و راست‎ها را چپ می‎نماید؛ لذا به آسیدعزت الله‎خان ضرغامی باید تبریک گفت که دهان بی‎بی‎سی پرژن، وی او ای،رنگارنگ،اون پیری لب گوری که دائم فحش می‎دهد، منوشه ساچمه‎چی، داریوش همایون، ربع پهلوی و حتی ممّد خردادیان!! را صاف نموده مجالی برای طرح نظرات مختلف و تشخیص سره از ناسره فراهم آورد. فیش حقوقی اینجانب که در تلفزیون کار می‎کنم جهة هر رقم ترفیع، خدمت ریاست سازمان ارسال می‎شود. 

/ 22 نظر / 74 بازدید
نمایش نظرات قبلی
نباتلخ

زبان حقیر الکن از این همه باحالی...

ابابیل

...یبز ...اما سبز ... دوباره به روزم اما ...[قهر] چرا نمی آی؟؟؟؟[قهر]

شگفت انگیز

سلام خیلی ببخشید ((شما هنوز به من لینک ندادی؟ دیر میشه ها! )) یعنی چی من نگرفتم منظورتون رو؟

محمد منصور

Salam doste aziz Mansour info up shod Hozore mansour dar kenare jami az khanandegan dar alman Montazere hozor va nazareton dar mansour info hastam Shado mansouri bashed…

زینب

سلام. خوشحالم که بالاخره وبتان را به روز کردید. با چه نامی لینکتلن کنم؟ منتظر پاسختان می مانم.

حسن

سلام اخوی . مخلصیم.[گل]

آرش

ببینم شما آخوندی؟ بنظر من خیلی پرتو پلا نوشتی عزیز میبخشی! اصلا چه ریطی داره به ما که عربا چه خاکی به سرشان میکنن؟ یا مگر شما سفیر ایران در عربستان هستی که اخبارشان را اینجوری پیگیری میکنی؟! در مورد امریکا و ... البته هر حکومتی به منافع خودش فکر میکنه ولی به نفع مدرمش! ولی حکومت ما به منافع خودش فکر میکنه ولی به ضرر مردمش! اینو گفتم چون میدونم در فکرت چی میگذره! اگر هم نمیدونی تحریمات بر علیه ایران چه تاثیری داره چشا تو وا کن به اطراف سرتو بچرخون! از اینکه آبرو برای مملکتمون در هیچ جای دنیا نمونده هم بگذریم سعی کن بیدار شی

آرش

در جواب آقای حسین هم اگه اینقدر خارج از کشور بهت سخت میگذره مملکت کفارو رها کن و به مملکت آزاد اسلامی خودت برگرد. من ا ز انگلیس دفاع نمیکنم چرا که بزرگترین خیانت رو به ملت ایران کرده و میکنه چرا که این حکومت از صدقه سر اونا رو کاره. اما آزادی سیاسی اینجا رد خواهشا با ایران مقایسه نکن من هم امریکا زندگی میکنم میبینم چه خبره! ملیونها طرفدار حکومت ایران!!!!!!!!!!! هم که جک با مزه ای بود!