پاسخ عسگراولادی به نامه اصلاح طلبان: چرا به انتخابات 88 تهمت تقلب زدید؟

حبیب الله عسگراولادی با انتشار نامه ای سرگشاده به نامه تشکرآمیز اصلاح طلبان درباره مواضع اخیر خود، پاسخ داد.
چندی پیش عسگراولادی در اظهاراتی موسوی و کروبی را گرفتاران فتنه خواند و گفت سران فتنه آمریکا و انگلیس و رژیم اسرائیل هستند و این دو خود گرفتار فتنه شدند. این موضع با استقبال گسترده برخی محافل داخلی و خارجی مواجه شد وجمعی از اصلاح طلبان نیز با انتشار نامه ای خطاب به وی از این موضع او استقبال و تشکر کردند.
روز گذشته عسگراولادی با انتشار نامه ای شش بندی و سرگشاده به نامه این 7 اصلاح طلب پاسخ داد.
وی در نامه خود آورده است؛«بنده در دوران دولت اصلاحات باب گفتگویی را با ارگان دولت و نیز با دبیرکل محترم حزب حاکم باز کردم اما متأسفانه آن باب را بستند. کار به جایی رسید که در انتخابات سال 88 باب اردوکشی خیابانی و زنده باد و مرده باد باز شد. این باب را گشوده و مفتوح باید بدانیم و براساس خردجمعی مردم سالاری دینی را نهادینه کنیم.»
در ادامه نامه آمده است؛ «امام (ره) فرمودند؛ «پشتیبان ولایت فقیه باشید تا گرفتار استبداد نشوید» ما این آموزه الهی را رها کردیم و در فتنه سال 88 برخی از دوستان به جای پشتیبانی از ولایت فقیه تابع گام به گام آمریکا، انگلیس و رژیم صهیونیستی شدند که بزرگترین تبهکاری سیاسی در کشور رقم خورد.»
عسگراولادی در ادامه خطاب به اصلاح طلبان می نویسد: «بنده سؤالم این است دست اخلاص، مودت و صداقت رهبری را چرا اعتنای لازم نکردید و رهبری را در این وادی یاری نکردید. رهبری حتی حضور یک سرباز را در خیمه انقلاب غنیمت می داند اما متأسفانه وقتی بخشی فوج فوج از این خیمه خارج شدند و اکنون که عزم بازگشت دارند نمی خواهند با اعلام آن دوستداران انقلاب را خوشحال کنند ولی اکنون صراحت لهجه و بیان و قلم ضرورت دارد لذا برادرانه توصیه می کنم رهبری معظم انقلاب را فصل الخطاب و قائمه این نظام بدانیم و برای پیشرفت و توسعه کشور همکاری نمائیم و مطمئن باشیم وحدت و اقتدار ملی ایران اسلامی تقویت خواهد شد.»
وی در بخش دیگر از نامه خود می افزاید؛ «حرف ما این است که چرا در سال 88 نتایج انتخابات و رای مرم پذیرفته نشد و بر آن مهر «تقلب» زده شد. چرا به دهها هزار نفر از برگزارکنندگان انتخابات که همه ساله امین مردم بوده و هستند و در اجرا و نظارت، انتخابات را کنترل کرده و می کنند تهمت عدم امانت داری زده شد.
چرا اجازه داده شد دشمن در صفوف متحد ملت رخنه کند و برادری و وحدت ملت را تبدیل به دشمنی و کینه توزی و انتقام جویی کند. اینها گله های ما است. اما با همه این بی مهری ها بنده می گویم جلوی ضرر را از هر کجا بگیریم منفعت است. برگردیم به دامن پرمهر ولایت، برگردیم به مسیر واقعی ملت هیچکدام ضرر نمی کنیم.»
 

/ 3 نظر / 25 بازدید
فروش ویژه سامانه پیام کوتاه با 40٪ تخفیف

فروش ویژه سامانه ارسال و دریافت SMS با 40% تخفیف به مدت محدود: نسخه تبلیغاتی: 15000 تومان نسخه شخصی: 33000 تومان نسخه شرکتی: 51000 تومان نسخه سازمانی: 63000 تومان همراه ساخت 10 کاربر امکانات: قابلیت ارسال و دریافت SMS خط اختصاصی 14 رقمی بانک شماره موبایل کل کشور پرداخت آنلاین و تحویل فوری و... پشتیبانی: 09196150328 02518910356 SMSalvand.com تبادل لینک رایگان: Links.smsalvand.com

سینا

هر کجا هستم باشم آسمان مال من است سلام سینا هستم یه سری بزن به من ، و وبلاگتو ثبت کن

فی باکس

آمار سايت خود را منفجر کنيد !!!! در گوگل و الکسا يک شبه بالا بياييد !!!! کاملا تضميني بر آمار تبليغ خود نظارت داشته باشيد با سيتم ضد تقلب بسيار قوي براي مشاهده پنل تبليغات کليک کنيد http://redup.ir/69863426470644914944.jpg براي مشاهده تعرفه تبليغات کليک کنيد http://redup.ir/91456336984018496647.jpg به کسي که 10.000 کليک استاندارد خريداري کنه 15 پلن نمايش بنر و 15 پلن نمايش لينک ويژه هدیه داده میشود (معادل 45000 تومان)(بعد از خريداري به پشتيباني تيکت بزنيد)(هر پلن 1 هفته ميباشد) http://febux.ir براي اطلاعات بيشتر تماس بگيريد 09123221691 - febux@ymail.com - ashkan_saremi@yahoo.com برای ورود به سایت کلیک کنید www.febux.ir (اسپانسر های فی باکس www.barsan-it.com و www.6she.r98.ir )