مشکلات عمده سینمای ایران

1- خانوم مهناز افشار قصد دارند بخشی از درآمد خود از بازیگری سینما را به کودکان محروم و پابرهنه اختصاص دهند؛ خدا خیرشان بدهد. برخی معلمان دینی می‏گویند ترک کار شبهه‏ناک، بهتر از انجام کارهای خوب است. چه ربطی داشت؟ عرض می‏کنم؛ بازیگری یک خانوم در سینما به طور Free و باز و اپن و ریلکس، باعث می‏شود دل جوانان نورس، رسیده، نرسیده، خام و پخته مملکت لغزش پیدا نموده و این خود یک کار شبهه‏ناک محسوب می‏گردد و انجام ندادن آن بهتر از کرور کرور خرج کردن برای محرومان است اگر چه صدقه هم جایگاه خود را دارد. زنگ کلاس خورد بریم استراحت. هی.ی.ی.ی...
2- معاون سینمایی وزارت ارشاد فرموده‏اند: مشکل سینمای ایران مشکل کمبود صندلی سینماست. به گزارش خبرنگار ما بنابر تحقیقات به عمل آمده میدانی و کتابخانه‏ای، کمبودهای دیگر سینمای ایران بر اساس اولویت‏ها به قرار ذیل می‏باشد:
- کمبود شیر شیلنگی و شیر مخلوط و مایع صابون توت‏فرنگی در سرویس‏های بهداشتی سینماهای سراسر کشور.
- کمبود چیپس و تخمه مورد نیاز تماشاچیان محترم و غیرمحترم سینمای ایران. گفتنی‏ست یک مناقصه سراسری برای تأمین هزار تن تخمه آفتابگردان برزیلی شور مورد نیاز به زودی برگزار خواهد شد.
- کمبود آپاراتچی ورزیده بالای ده سال سابقه کار که در هنگام نمایش فیلم خوابش نبرد.
- کمبود کاغذ مصرفی بلیط‏های ورودی سالن‏های نمایش.
- کمبود چراغ یک و نیم ولت مورد استفاده در چراغ قوه کنترل‏چیان محترم سالن‏ها که کارشان به لحاظ اهمیت، کمتر از کارگردانی یک فیلم طبقه الف نیست.
- کمبود رنگ قرمز شرابی و ماشی تیره روغنی مورد استفاده در تبلیغات سردر سینماها. در ضمن به علت استفاده بیش از حد لوازم آرایشی خواهران بازیگر سینمای ایران، رنگ صورتی و قرمز و مشکی در شرکت‎های تبلیغاتی نیز رو به اتمام است.
- کمبود کالباس خشک 60 درصد با گوشت گوساله نژاد هلشتاین مورد نیاز بوفه‎های محترم داخل سینماها.
- غیر از این موارد حیاتی، نیاز خاص دیگری در سینمای ایران احساس و رؤیت نمی‎شود.
3- برخی از نمایندگان محترم مجلس فعلی (هفتم) اعلام فرموده‎اند که رفع مشکل جانفرسای تورم، اولویت اول مجلس هشتم خواهد بود ان شاء الله بی‎حرف پیش و به شرط حیات و سالم بودن نمایندگان مجلس هشتم و فقدان موانع دیگر. آگاهان حیات و ممات می‎گویند همه این مشاکل مربوط به این دنیای فانی‎ست و قدر مسلم و به صورت تضمینی در دنیای باقی چنین مشکلاتی یا وجود نخواهد داشت یا به حداقل خواهد رسید.
4-  رایس به لیبی می‎رود. آگاهان مربوط به امور لیبی می‎گویند بوی باروت و چیزهای دیگر، از هم‏اکنون از مملکت لیبی متصاعد شده است و مردم این کشور که از هیچ جایی خبر ندارند می‏پرسند این بوی چیست؟
5- پرشین‏بلاگ و بلاگفا در افغانستان فیلتر شدند. به گزارش خبرنگار ما علت این امر هنوز به طور دقیق معلوم نشده ولی برخی منابع خبری از احتمال خرابکاری طالبان و الفاعده خبر می‏دهند. قبلاً القاعده در بیانیه‏ای که در سایت اینترنتی خود منتشر ساخت گفته بود: نظر به افساد قوم ایرانی که امکاناتی را برای نوشتن مطالب مفسده‏انگیز در اختیار جوانان زیر 40 سال قرار می‏دهند و آنان طی یک روند مشکوک، کلیه مافی‏الضمیر و حرف‏دل‏های خود و شرح قرارها و ملاقات‏های خود را در آن وبلاگ‏های مخرب منتشر می‏سازند این‏جانبان - القاعده - اعلام می‏داریم به نماینده این سازمان غیرجهنمی و مسالمت‏جو که در اعماق اقیانوس آرام و نزدیک کابل اینترنت مستقر است دستور داده‏ایم سوزنی به قطر یک سانت در کابل مزبور و در قسمت مربوط به عبور اطلاعات ایران فرو کرده تا برادران ما در افغانستان به مطالب ضاله سایت‏های ایرانی به ویژه سایت بلاگفای کافر و پرشین بلاگ ملحد آلوده نشوند. بدیهی است در صورت تخطی سایر سایت‏های ایرانی از وظیفه مسلمانی‏شان، سوزن‏های به مراتب قطورتری در کابل مذکور وارد خواهد شد. سلام بر پیروان بی‏شائبه القاعده و مرگ بر سایرین.
6- رایس : گزارش البرادعی دلیل نمی شود ما برای تحریم "استدلال خیلی قوی" داریم. به گزارش خبرگزاری‏ها رایس مذکور اشاره‏ای به این استدلال قوی نکرد ولی آگاهان بنابر اخبار و سابقه قیلی احتمال می‏دهند استدلال مذکور مبتنی است بر گزارش یک عضو وفادار سازمان مجاهدین خلق که سال‏هاست از عراق خارج نشده است ولی در ازای دریافت مبلغی ناچیز اطلاعات دقیق و ذی‏قیمتی از برنامه هسته‏ای ایران در اختیار سازمان سیا قرار داده است.
7- اخبار بدون شرح کامل یا نصفه نیمه:
- ... این داوطلب نمایندگی به منظور جذب آراء مردم منطقه در دفتر خود اقلامی نظیر روغن جامد، حواله آرد، برنج و دمپایی پلاستیکی توزیع می‎کرد که اهالی در واکنش به این اقدام با پرتاب سنگ، شیشه‎های دفتر وی را شکستند.
- دبیرکل مجمع اسلامی بانوان، «ترافیک تهران» را عمده‏ترین  دلیل حضور کمرنگ شرکت‏کنندگان در همایش سراسری شاخه بانوان حزب اعتماد ملی عنوان کرد.

/ 2 نظر / 83 بازدید
شوایک

سلام. آقا همین 2-3 تا مشکل که گفته مونده بود که آقایان محترم رسیدگی کنند. بحمدالله گل و بلبل در این وانفسای سال و مجلس مزید است.

کارگاه نمدمالی

آقای راپورتچی راپورت ضعیفه هاراهم بدهید تواین دنیای هسته ای هسته هاشان رازمین نندازند.مگرماچه کرده ایم که هی بایدهسته جمع کنیم اززمین خدا!!یااصلابیاییدراپورت خودمارابدهیدتادیگرنمدبعضی هارانمالیم به پیربه پیغمبربوگرفتیم از...!تصدقتان نجاتمان بدهیدازاین همه بو!...بو...بو...!