دانشگاه آزاد شعبه نجف

1- دانشگاه آزاد در نجف شعبه دایر می‏کند.
به گزارش برخی خبرگزاری‏ها دانشگاه آزاد که در همه بیابان‏های کشور شعبه دارد و بادیه دیگری را برای احداث شعبه در ایران سراغ ندارد در اقدامی مبتکرانه اقدام به تاسیس شعبه در شهر نجف اشرف می‏کند. آگاهان به آقای جاسبی توصیه می‏کنند لطفاً سعی کنید حداکثر تا شعاع 100 کیلومتری این شهر شعبه خود را احداث کنید؛ چراکه علاوه بر خطر القاعده و شبه نظامیان تروریست در آن‎جا، خطر گم شدن در بیابان غیرذی‎ذرع عراق و اسیر چنگال درندگان وحشی شدن بسیار زیاد است.
2- گروه تولید سریال «فتانه» (کار دست جواد اردکانی) پس از پایان فیلمبرداری در شهرک چشمه، از ده روز پیش در سازمان انرژی اتمی تهران مشغول به کار شده‌است. آگاهان امنیتی می‎گویند مراقب باشید یه‎هو صدابردار و کارگر صحنه و بوم‎من و کرین‎من این گروه توزرد از آب درنیایند و خدای ناکرده اطلاعات هسته‎ای خود را از مدت فیلمبرداری در اختیار بیگانگان قرار دهند. صدابردار سریال نرگس رو که یادتون هست؟ چه ربطی داشت؟ نمی دونم.
3- فارس: فردا سی و چهارمین سالروز درگذشت «حسین تهرانی» نوازنده برجسته تنبک است.
از خبرگزاری فارس به دلیل مخابره این خبر تاپ و دست اول و ضروری و به درد بخور و هنری و طرب انگیز سپاسگذاری اکید می‎نماییم و امیدواریم همواره با ضرب شش هشتم تنبک این استاد سی و چهار سال پیش درگذشته، شادان و طربناک باشند ولی از حرکات موزون خودداری کنند.
4- زمین لرزه، ساندویچ را لرزاند. زمین لرزه ای به قدرت 6.8 ریشتر جنوب جزایر ساندویچ، منطقه‎ای در جنوب اقیانوس اطلس را در ساعت 0.17به لرزه درآورد.
5- وعیدی: "سولانا " شوکه شده است.
گزارش می‎رسد خاویر سولانای چشم آبی از زمان انتشار گزارش البرادعی به طرز عمیقی شوکه شده و گفته است: چی شد یه هو؟ وی که دهانش از آن زمان تا کنون باز مانده و آب به دهانش خشکیده اعلام کرد هم خوشحالیم هم ناراحت. گزارش می‎رسد 5 به علاوه یک هم برای جلوگیری از دپرس شدن، دست زن و بچه را گرفته و به تعطیلات و مرخصی اجباری رفته‏اند.
6- مشترک مورد نظر گریخت. سه جوان که به یک مغازه موبایلی دستبرد زده بودند قبل از آن که صاحب مالباخته بخواهد از پشت پیشخوان مغازه به جلوی آن بیاید و یقه دزدان را بگیرد از معرکه گریختند. به گزارش خبرنگار ما که سه دقیقه بعد از حادثه، در خیابان جمهوری، آنلاین بود، مالباخته با خطوطی که دزدیده شده بودند تماس گرفت و پیامی را که در ابتدای این خبر آمده است دریافت کرد.
7- دعوای شعار انتخاباتی میان احزاب.
گزارش موثق می‏رسد میان رؤسای احزاب بر سر برخی شعارها دعوای شدیدی درگرفته و می‏رود تا به برخورد فیزیکال بینجامد. به گزارش خبرگزاری مربوطه، شعار « همراه شو عزیز » در صدر اختلافات قرار دارد. برخی از آقایان پیشنهاد می‏کنند که با توجه به تجربه شکست‏های متعدد در انتخابات‏های پیشین، این شعار به « خواهشاً همراه شو عزیز » تغییر یابد تا دل مردم نرم شود و به آنها رأی بدهند. برخی اشخاص تندرو دیگر در همان حزب گفته‏اند این جمله، با عزت و غرور حزب منافات دارد و بهتر است این شکلی مطرح شود: «همراه شوی، عزیزی اگه نشوی مریضی.» دیگر همفکران احزاب مزبور هم ضمن مذاکره با اسپانسرهای گردن کلفت حزب، یک شعار اقتصادی به این شرح پیشنهاد داده‏اند: «چقدر می‏گیری همراه شوی عزیز؟» گزارش ها حاکیست که شرکت همراه اول در صدد شکایت از این شعار انتخاباتی است!
8- خبر اول: مرگ یک نفر در مسابقات کیک خوری در جنوب ولز. خبر دوم: مرگ هشتاد کودک در رواندا به دلیل فقر و نسل کشی.
9- همایش بزرگ "لبخند زندگی" ویژه بانوان آسیب دیده برگزار شد. گزارش می‏رسد بانوان آسیب دیده شرکت‏کننده در این همایش بزرگ، هر کاری کردند لبخند زندگی به لبانشان بیاید نیامد و لذا دست‏اندرکاران این همایش مجبور شدند بانوان مذکور را کمی قلقلک بدهند اما با واکنش سریع و خشمگین بانوان آسیب دیده روبه‏رو شدند و خودشان آسیب دیدند! قرار است در آینده نزدیک همایش بزرگ لبخند زندگی ویژه دست اندرکاران آسیب دیده برگزاری همایش بزرگ لبخند زندگی ویژه بانوان آسیب دیده برگزار شود.
10- هشدار ایران به قدرت‏های غربی قیمت جهانی نفت را افزایش داد.
11- نمایش فیلم سینمایی «تصمیم کبری» به کارگردانی سیروس حسن‏پور که در آخرین حضور بین‌المللی خود در سال 1386 عازم ایتالیا شده است، برای دانش‌آموزان بولونیایی آغاز شد. به گزارش خبرگزاری‏ها فیلم سینمایی « حسنک کجایی» و « اکرم و امین » نیز در نوبت اکران در این کشور قرار دارد.
12- دختر نابغه ایرانی در آلمان. « مینو تیزابی » که سال پنجم دبستان را در سه هفته به پایان رسانده اکنون چهارده سال دارد و موفق شده تحصیلات متوسطه را با معدل 1 که بالاترین نمره ممکن در آلمان است به پایان برساند. (قابل توجه حسنک و اکرم و امین ).

/ 0 نظر / 47 بازدید