اندر طي الارض هاله

    يكم- هاله خاتون اسپنديار با استفاده از «هاله» بودن خويش طي الارض نمود و به طرفه العيني داخل در ممالك محروسه پروس (اطريش) گرديد. توضيح آن كه «هاله» كه حجم و ابعاد ثلاثه ندارد قادر است بدون اذن قبلي از دست مأموران غيب شود. وي در اولين نطق خود بعدالفرار گفت: «اجازه بديد فعلاً بخوابم».
    دويم- چشم فتنه در خيمه گاه »نهرالبارد» در ممالك شامات مسمي به لبنان كور شد و رأس قواي ضاله فتح الاسلام به ملاقات ملائكه غلاظ شداد نايل گرديد. به همين مناسبت مجلس ترحيمي در بلاد رياض پايتخت ممالك سعوديه اقامه خواهد شد. از عموم برادران سلفي، صاحبان ريش دو قبضه، وابستگان آل بن لادن و مرحوم محمدبن عبدالوهاب و اسلام اصيل مستر همفر دعوت به عمل مي آيد در اين مراسم مشاركت نمايند. وسيله اياب و ذهاب دم در خيمه گاه نهرالبارد موجود است. طياره مخدرات جداگانه طيران خواهد كرد. شركت در اين مجلس موجب تشفي خاطر شاه و وليعهد خواهد بود.
    سيم- مدتي بود از فتنه صهاينه در فالسطين اشغالي راپورت نرسيده بود. اليوم راپورتي رسيد كه علت فروكش كردن آتش جنگ معلوم گرديد: اولمرت، رأس صهاينه داخل در زمين شده مشغول حفر نقبي است تا جان خود را نجات و سهام بلا را از خود دفع نمايد غافل از آنكه به فرموده رب العالمين: «اينما تكونوا يدرككم الموت و لو كنتم في بروج مشيده ».
وي كه في الحال مشغول بازديد از نقب ايجاد شده است گفت: كانه اين جا آخر عالم است. مطلعين به وي توصيه كرده اند كه زحمت قبركن را زياد نكند و همان جا مكث كند تا تقديرش در رسد. ان شاءالله.
    چهارم- بلاد بصره از لوث جنود بريطاني خالي گرديد بحمدالله. خبر مي رسد رعاياي بين النهرين شيلنگ به دست گرفته مشغول تطهير شهرند. عنقريب است ساير ممالك اسلام هم از بقاياي بوش تهي گردد (لازم به پرانتز است قبل از تطهير مكان هاي خالي شده، مستحب است آن جا را هفت بار خاك مالي نمايند؛ آجركم الله.)
    پنجم- دويمين مرحله تعويض درشكه هاي فرسوده به اجرا درمي آيد. به نظر مي رسد شايسته است وزارت محترم داخليه كه متولي احزاب هم هست طرحي را مصوب كند تا به موجب آن سياسيون ملي مذهبي فرسوده نيز جايگزين شوند. اين امر هم به مصلحت اسلام است هم به نفع خود آن معمرين كه اخيراً با استعمال عينك ليواني و سمعك ديجيطالي در مجامع حاضر مي شوند و مرض لاعلاج نسيان گريبانشان را گرفته و سهوالكلام زياده از آنان صادر مي شود.

/ 15 نظر / 2 بازدید
نمایش نظرات قبلی
صدرا

خدا خوبت کنه يه متن هم «اندر احوالات اصفهان نازيبا» بنويس اون نامه‌ات را هم برامون فوروارد کن

محمد آقابيگی

سلام . گفتگوی اختصاصی با استاد منوچهر احترامی در آیرون و آرلوکن . بخوانید http://arlequineiron.blogfa.com

پاورقی نویس (رامین)

سلام من آدرس وبلاگم تغییر کرده لینکش رو به اسم«پاورقی » تغییر دهید راستی جدیداً شدم همکارتون درکیهان

دانشطلب

چطوری میرزا! النهایه کلی ذوق نمودیم راپورت هایت را خواندیم! خداوند شما را به ترفیع درجات راپورت نویسی موفق بدارد ان شاء الله

اميد مهدی نژاد

بیانیه جمعیت طنزپردازان فاخر در حمایت از قضایای اخیر منتشر شد. بعله.

فاطمه

آميرزا مگه شما اسباب کشی نکرده بودين... هنوز که اينجائين به هر حال کلی سرور ادخال شد به قلب ما

فائزه

بگم بود !

سيد مجيد علوي

هاشمی نیک می داند آنانی که امروز او را تمجید و تکریم می کنند جز به منافع خویش نمی اندیشند. منافعی که هر روز نوعی ایجاب می کنند. یک روز تخریب هاشمی و روز دیگر دفاع از هاشمی! یک روز تقدیس خاتمی و روز دیگر عبور از خاتمی! زمان خواهد گذشت و تاریخ در مورد دوچهره های امروز قضاوت خواهد کرد. که چه کسانی ناقد خیرخواه هاشمی بودند و چه کسانی حامی خائن او! و تا خود هاشمي بر كدام سبيل حركت كند؛ دعوت خیرخواهان منتقد و یا وسوسه حامیان خائن دنباله در نسل بیدار....