اندر ممتاز شدنمان و اسباب کشي

   از طریق کامنت احدی از رعایا اطلاع یافتیم که به شرح ذیل در فستیوال مدیاجات دیجیطال ممتاز شده، یک سکه زر صله گرفته‌ایم. نمی‌دانم یک تلیفون یا چاپار الکترونی چه‌قدر مؤونه داشت که نزدید ای حاکمان وزارت ارشاد عوام؟ عجالتاً مشغول اسباب‌کشی به منزل مستقل هستیم تا به یاری خدا از گزند هاکران مصون باشیم. البته تا دوسه قاطر اجاره کنیم قدری مطول می‌شود:

بهترین پایگاههای ادبی

زبان و ادبیات هر ملتی نماینده هویت و اصالت آن ملت است.حضور زبان و ادب فارسی در فضای وب از همین جهت اهمیت دارد. کمیته کارشناسی در این بخش با بررسی تخصصی پایگاههای فعال با موضوع ادبیات فارسی آثار زیر را بدین شرح برگزید. در این بخش به دلیل فعالیت شایان توجه وبلاگ نویسان در حوزه ادب فارسی کلیه آثار از میان وبلاگهای تخصصی ادب فارسی برگزیده شده اند:

نام اثر

 دریافت کننده جایزه

  جایزه

 1

 وبلاگ میرزا قلی خان راپورتچی

  لوح تقدیر + 1 سکه بهار آزادی

 2

 وبلاگ بتکده

 میر محمد میر صالحی

  لوح تقدیر + 1 سکه بهار آزادی

 3

 وبلاگ مشترک مورد نظر

 محمد مبینی

  لوح تقدیر + 1 سکه بهار آزادی

4

 وبلاگ سجیل- شعر مقاومت

 امید مهدی نژاد

  لوح تقدیر + 1 سکه بهار آزادی

/ 2 نظر / 23 بازدید
بدخط ( چاپار قصه )

من یک چیزی را نفهمیدم آن هم این است که انگار وب شما دوتاست یا شما دو وب شبیه همید برای همین انگار دوبار لینک شدید راستی من در وبم که حضور غیاب نمی کنم که شما هر دفعه کارت می زنید اونجایی که شما حضور خودتان را اعلام می کنید اگر اطلاع داشته باشید محل نظر خواهی است قربان دستتان این پیام ما را هم که با آدرس وب اشتباهی وارد شده معدوم کنید زیاده عرضی نیست

بدخط ( چاپار قصه )

سلام اگه هنوزم می خواین اولین نفر نظر دهنده باشید بشتابید که من آپ کردم