بابا عزت الله ضرغامی خرقانی در سفر چهارم

1- به اين اخبار مشعشع و آگاهي‏دهنده و معرفت‏خيز بدون هيچ شرحي توجه فرماييد: مهدي سلوکي پسر ايرج قادري شد؛ بهرام رادان موهايش را کوتاه کرد؛ ايرج نوذري 4 متر آن‏طرف‌تر است؛ رضا کيانيان قراردادش را فسخ کرد؛ فرزاد حسني باز هم خط خورد؛ فرزند شقايق دهقان به دنيا آمد! مهران مديري برادر بهاره رهنما شد.

2- ظرفيت بهشت زهرا فقط 50 هزار نفر؛ به گزارش خبرگزاري‏ها بدو بدو تا جا تموم نشده؛ نيايي مي‌موني روي زمين؛ کسي بلندت نمي‏کنه؛ مي‌شي غذاي گرگ بيابون. از حضرت عزراييل عليه السلام خواهش مي‏شود ما و رفقا را در اولويت بگذارند؛ اون دنيا جبران خواهيم کرد.

3- نخستين "ماهواره بر" ساخت جوانان ايران اسلامي رونمايي شد. آگاهان مي‏گويند: ايشالا خود ماهواره؛ البته مثل ماهواره مصباح نشه که در حسرت آسمان دق کردها!

4- ميزگرد جنبش دانشجويي، دانشگاه و انقلاب برگزار مي‌شود. به گزارش منابع خبري جنبش دانشجويي اعلام کرد به شرطي اين ميزگرد را برگزار مي‏کنيم که کساني دوباره نخواهند از دانشجويان، براي اغراض سياسي خود سوء استفاده کنند و ما را از پاي درس و بحث به خيابانها بکشانند و 18 تير راه بيندازند و خداي نکرده انقلاب و از اين حرفاي بودار؛ روشن است که منظور از انقلاب نه اون انقلاب که همين خيابان انقلاب فعليست. يعني خب تقصير اوناس که معلوم نکرده‏ان انقلاب اسلامي 22 بهمن يا خيابان انقلاب يا ميدون انقلاب يا انقلاب هخا. هخا را که يادتون هست؟ همون که سه ساله هر روز صبح مي‏خواد بياد تهران، به قول خودش وسط ميدون شهياد فرود بياد و هنوز نتونسته؟ آره همون که سندرم داون داره ديگه؛ منگوليسم.

5- دور جديد گفتگوهاي ايران و آمريكا به زودي در بغداد برگزار مي‏شود؛ به زودي زود؛ خيلي زود؛ همين آينده نزديک يعني خب ميدوني؟... هنوز زمانش معلوم نيس؛ يه خورده اين رايان کروکر چشم زاغ، کلاس ميذاره يه خورده آقا منوچهر و سايرين و هيچ کسي هم زير بار نميره اعلام کنه کي؟ کارشناسان گفتند: ايشالا به زودي.

6- موفقيت محقق ايراني در توليد اسپرم از مغز قرمز استخوان زنان؛ کارشناسان فيمينيست مي‏گويند مردان بروند بميرند چون ديگه هيچ نيازي به اونا نيس ديگه؛ زورگوهاي خشن بي‏کلاس صداگنده‏‏ بوي جوراب‏ده! ديگه نيازي بهشون نيس خودمون اسپرم توليد کرديم و خودکفا شديم.

7- رسانه‏ها الگويي مؤثر در ارتقاي فرهنگ عفاف و حجاب هستند. به گزارش خبرگزاري‏ها رسانه‏هاي مکتوب هم‏اکنون با درج عکس‏هاي خيلي عفيف و نجيب و بدون آرايش بانوان بر روي جلدشان دارند فرهنگ حجاب را به طرز سرسام‏آوري گسترش مي‏دهند و رسانه ملي هم با انتخاب بازيگران مؤمنه عفيفه تقيه قانته زکيه، فرهنگ عفاف را با سرعت نور در اقصا نقاط کشور مي‏پراکند و با موضوعات خيلي بکر و خلاقانه و درعين حال متقي و محجوب و داعي به خير مثل موضوع اجاره رحم آن‏قدر در راستاي گسترش الهيات مي‏کوشد که از فرط ثواب و اجر و تقرب، به زودي بابا عزت الله خان ضرغامي خرقاني قطب عارفان جام جميه سفر چهارم خود - من الحق الي الخلق - را از آسمان هفتم شروع خواهد کرد و براي دستگيري خلق به زمين نازل خواهد شد.

8- خبر رسيد سربازان صهيونيستي براي دورکردن فلسطينيان، به شيوه سلف خود - عمروعاص - متوسل شده و برهنه مي‏شوند. در اين راستا آگاهان به فلسطينيان پيشنهاد مي‏کنند که در چنين مواقعي اصلاً فرار نکنند و از فرصت پيش‏آمده نهايت استفاده را ببرند؛ بدين شکل که در اقدامي خشن و غيردموکراتيک بدن‏هاي صهيونيست‏ها را با ترکه خيس‏خورده انار يا حالا زيتون که در آنجا زياد يافت مي‏شود آشنا سازند تا بر اثر اين آشنايي ديگر مرتکب چنين اشتباهي نشوند.

/ 0 نظر / 2 بازدید