در حاشیه بی‎آبی در اصفهان

همه‏اش کار خداست؛ اگه باور ندارید توحیدتون می‎لنگه؛ توی چهارمحال و بختیاری، اشتباه یک راننده بولدوزری باعث می‎شه نفت بریزه توی زاینده‎رود و رعیت اصفهان بی‎آب بشن؛ گنه کرد در بلخ آهنگری/ به شوشتر زدند گردن مسگری.
میگن یه اصفهانیه رفت رستوران گفت: خوراک سوشی دارین با سس خاویار؟ گفتند: نه. گفت پس لطفاً یه آب معدنی بدین.

/ 13 نظر / 68 بازدید
نمایش نظرات قبلی
محمد رضا زینی

با سلام . از متن شما لذت بردم . چطور آب یزد از کوهرنگ و شهر کرد میاد اصفهانی ها میگن آب اصفهونس وقتی یه ماشین چپ میشه اون وقت میگید گنه کرد در بلخ آهنگری!!!!.حالا بماند . بعد از سالها امروز وبلاگی با نام میرزا چه کنم ساخته و با بیان طنز در ان می نویسم. حضور شما ادبا و شعرا و راهنمایی های شما مرا مدد خواهد رسانید. البته دو سبک را در نوشتن دارم یکی سبک گل آقایی و دیگری سبک نوینی که خودم طراحی نموده و عنوان مفهومی بر آن نهاده ام . از مراجعه و اظهار نظرتان سپاسگذار خواهم بود.

از اهالی روستای پرت آباد

سلام علیکم دست بر قضا دیروز آب آبادی ما نیز بی هوا قطع شد. البته خدا خیر دهد مسئولین را بعد از ساعتی اعلام فرمودند: آب آبادی تا فردا قطع است اگر آب لازمتان می شود بردارید.

موسوي

سلام با مطلب ‹‹ لطفا شما هم ريا كنيد! ›› در خصوص مراسم ازدواج پسر آقاي احمدي نژاد به روزم.

تقی دژاکام

سلام خیلی دلمون برات تنگ می شه ماهی تو آب بود قدر آبو نمی دونست ! [گل]

صدرا مجد

من حالم خوبه خوبه نه دیلملج شده‌ام نه چیز دیگر چند روزی درگیر جشنواره بودیم هنوز هم مشتاق دیداریم

تسنيم

سلام. امروز در اپك هر اصفهاني به قيمت 114 دلار فروخته شد[نیشخند]

لیلا باقری

سلام از حضورتان در خانه بی قرارم مشعوف شدم. از اینکه لینک دادید ممنونم. امیدوارم هر کجا هستید سلامت و موفق باشید. طبعتان اباد و طنزتان پاینده!