سایت تابناک و درآمدن از خجالت حسنی مبارک

1- اروپا هم‌دردی خود را با فجایع غزه اعلام کرد. این قاره بیست دقیقه در خاموشی فرورفت تا اوج هم‌دردی کنش‌مدار، عاطفه‌انگیز و عطوفت‌خیز خود را برای خون‌هایی که ریخته می‌شود و جان‌هایی که از دست می‌رود ابراز کند. به گزارش خبرگزاری‌ها، شهروندان اروپایی در حالی که مقابل شومینه‌های گرم نشسته بودند و قهوه داغ با شکر می‌نوشیدند برخاستند و به‌مدت 20 دقیقه چراغ‌های منزل خود را خاموش کردند ولی سر سه دقیقه بچه گریه کرد و قاقالیلی خواست و پابه‌پا شد و لذا چراغ‌ها روشن شدند تا بچه، قضای حاجت کند اما در ورای آن قاره، در سرزمینی مغصوب، کودکان بی‌رمقی روی تخت بیمارستان‌ها یکی‌یکی از نبود برق و دارو می‌مردند. دولت‌های اروپایی برق‌شان را خاموش کرده‌اند اما هنوز تصمیم نگرفته‌اند کمک‌های میلیاردی خود به صهیونیست‌های مظلوم! و آواره! را قطع کنند و هنوز برای از سرگرفتن کمک‌هایشان به فلسطینیان - که با آمدن دولت حماس قطع شده است -  مرددند و این تردید تا نسل‌کشی فلسطینیان ادامه می‌یابد؛ چراکه کشته‌شدگان، زمین‌هایشان را می‌خواستند و دولت مسلمان برگزیده بودند. حسنی مبارک با ماشین آب‌پاش به جنگ فلسطینی‌های گرسنه‌ای رفته است که برای یک تکه نان از دیوار مرزی عبور کرده‌اند. آگاهان از توریست‌هایی که برای دیدن جسد فرعون به اهرام ثلاثه مصر می‌روند پرسیدند فرعون زنده و نقد را رها کرده‌ و به دیدار جسد نسیه رفته‌اید؟ به مبارک بنگرید و با او عکس یادگاری بگیرید.

 اجلاس فوق‌العاده کشورهای به قول معروف اسلامی با تأخیر و آن هم با اصرار ایران در بندر جده تشکیل خواهد شد ان شاء الله و ان شاء خادم الحرمين الشريفين، سماحة الملك عبدالله بن عبدالعزيز. گزارش می‌رسد اعراب بادیه از محل حرم‌سراهای‌شان یک‌سره به محل اجلاس خواهند آمد؛ عافیت باشد.

2-سفیر امریکا: ايران مذاكرات را عقب مي‌اندازد. منابع آگاه به خبرنگا ما گفتند ایران کار درستی انجام می‌دهد و تا زمانی که امثال بوش آنرمال و رایس نامحترم در رأس تصمیم‌گیری هستند مذاکرات به تعویق خواهد افتاد و بعد از آن، برای تنبیه هیئت حاکمه امریکا به محاق خواهد رفت. گزارش می‌رسد تاکنون از سه دور مذاکره، جز مقداری دندان قروچه، لب‌گزش، کوبیدن مشت به روی میز مذاکره و نگاه‌های خشن و زهرآلود چیزی از مذاکرات به دست نیامده است. احتمال می‌رود در دور چهارم مذاکرات، طرفین، چشم‌های یکدیگر را دربیاورند.

۳-  بی‌بی‌سی گزارش داد دو نفر از اراذل و اوباش در کرمانشاه دستگیر شدند و وزارت خارجه امریکا صدایش درآمد. حالا از کابوی‌ها که انتظاری غیر از این نمی‌رود؛ مهم آن است که یک سایت داخلی خیلی تابنده نیز عین این خبر «فوق مهم» را رله کرد. این سایت در حالی چنین خبر تاپی را بازتاب می‌دهد که از خجالت حسنی مبارک در حمله به فلسطینیان درآمده و حسابی از او دفاع کرده. گزارش می‌رسد یک محموله انگور دانه‌درشت مصری برای تقدیر از این اقدام سایت مذکور در راه است؛ یا حبیبی! انگورو بده به بی‌بی.

۴- وزیر خارجه صهیونیست‌ها که یک خانمی است که روی سیاه رایس را سفید کرده و در تباهی نظیر ندارد گفت: محاصره غزه ادامه می‌یابد حتی اگر دنیا ما را محکوم کند. وی سپس به سوییس رفت تا در اجلاس داووس، ایران را محکوم کند اما روسیاهی به ذغال ماند و هیچ کس در این اجلاس با او همراهی نکرد. وی تا این اوضاع را دید لحن خود را عوض کرد و به عذرخواهی افتاد. گزارش می‌رسد وی برای رهایی از استرس ناشی از این رسوایی، در هتل محل اقامت خود به ریلکسیشن روی آورده و هرچه در اتاقش را می‌زنند باز نمی‌کند. آگاهان گیاهی می‌گویند در این مواقع، جوشانده گل‌گاوزبان و سنبل‌الطیب و یک تکه طناب محکم بی‌نهایت مفید است.

/ 0 نظر / 20 بازدید