در علم و تقوای مدیر متواری بانک ملی

1- مدیر عامل سابق بانک ملی آدم باتقوایی بوده است؟ عالم بوده؟ یک فقره سیب زمینی بر پیشانی اش نمو کرده بوده است؟ پارسا بوده است؟ تحول گرا بوده است؟ جیب خود را تحول میداده است؟ کانادا محل عبادت او بوده است؟ عیال او برای عمره مفرده به کانادا رفته بودند؟ او خواهد آمد؟ کمیته منتظران آمدن او تشکیل شده است؟ او ریش داشته و این ریش نشانه لیاقت او بوده است؟ پناه بر خدا. فکر نمی کردید این بیانات شما مستند و روزی علیه شما منتشر شود؟ هنوز هم نمی خواهید استعفا دهید؟ شما کجای ماجرایید؟ میز به شما چسبیده است؟ شما هم باتقوایید؟ سیب زمینی دارید؟ اول وقت نماز میگزارید؟ عذرخواهی هم لازم نیست؟ چون صلاحیت دارید؟ ادامه بدهم؟ هان ای شرم! سرخی ات پیدا نیست.
2- یک مشروبخور سرمست لایعقل بذله گو را گرفته اند که میخواسته سفیر حجاز در امریکا را ترور نماید. اولاً مگر از ترور شکمبارگانی چون سفیر عربستان که 10 پشت شاهزاده اند و مفت خور چه چیزی عاید جمهوری اسلامی می شود؟ ثانیاً به فرض محال اگر میخواستند با واسطه ترور کنند لااقل سراغ یک کابوی ورزیده بادی بیلدینگ گنگستر میرفتند تا ترور به ابتذال کشیده نشده؛ دون کورلئونه در قبر نلرزیده، به شاگردانش افتخار کند.
3- احمدی نژاد از تمبر احمدی نژاد رونمایی کرد. اماما کجایی که یادت به خیر.
4- این میرزا قصد دارد وکیل مجلس شورا شده، لذا بدینوسیله اعلان حضور مینماید. از قاطبه علاقه مندان، گرسنگان، پاچه خواران، کسانی که نیاز به موافقت اصولی دارند، منتظر الریاسه ها و سایر ارادتمندان درخواست میشود نظر به محدودیت مکان به نوبت برای عرض ارادت و نهایتاً دریافت شام مراجعه فرمایند. ضمناً شام به صورت ظرف یکبار مصرف تهیه و در منازل خودتان سرو شده، نوشابه متعاقباً ارسال می گردد. نذورات جهت تهیه شامی که قرار است به مدت یکماه هر شب قربة الی الله توزیع شود پذیرفته می شود. مستدعی است چک، حداکثر یکماهه باشد. نذورات غیر نقدی مثل برنج و روغن و گوسفند زنده نیز پذیرفته می شود لیکن به محض وصول، رسید اخذ  کنید تا ان شاء الله بعداً از شرمندگی تان درآییم. یک منشی تمام وقت جهت این امور در محل ستاد مستقر است. جهت تبلیغات شهری بدین شرح دستمزد پرداخت خواهد شد: تحویل به درب منازل هر ورق 10 تومان، تحویل به دست عابران هر ورق 5 تومان، نصب به دیوار در ارتفاع 5 متری 3 تومان، ارتفاع یک متری 10 ریال، زیر پای عابران 2 ریال.

/ 9 نظر / 53 بازدید
یک مسافر

پست مدیرت پیشکش شما و قاطبه روفقا... من ریاست دفترت رو می خوام...اگه میدی تا بدم!

علی

سلام حالا اگر این ها استعفا بدهند و موفقت ترین مدیران تاریخ اقتصادی ایران در اوج اجرای طرح هدفمندی استعفا بدهند، همه چیز درست می شود؟! اگر قرار به استعفا است چرا اول کار اژه ای استعفا نمی دهد که خاوری را تائید کرده است و بقیه هم بنابر تائید او به خاوری اعتماد کرده اند؟! اصلا چطور است حضرت امام (ره) هم به خاطر تعریف از بعضی ها استعفا می داد؟؟ برادر، این همه مکان در کشور به نام آیت الله خامنه ای افتتاح می شود و آقا چیزی نمی گویند، آن وقت شما به تمبر احمدی نژاد گیر داده ای؟! کاشکی همه در هنگام چاپ تمبرشان چنین قیافه محزونی داشته باشند و ذره ای مغرور نشده باشند. http://www.khabaronline.ir/Images/News/Larg_Pic/23-7-1390/IMAGE634543686636236942.jpg یا علی

یک مسافر

از کاندیداتوری استفادادی ؟!!!! می خواستیم رای بدیما...

سلام وبلاگ خوبی دارید این ادرس وبلاگ ماست اگه بخواهید تبادل لینک کنیم یه نظر برای ما بنویسید http://shakhesnews.blogfa.com

behnam

با سلام تبادل لينک اتوماتيک اگه خواستي بيا تبادل لينک کنيم. باتشکر www.chic.loxblog.com

کویر

واقعا... اماما کجایی[ناراحت]

اکبری

سلام خیلی بانوشته هاتون حال میکنم عالیییییییییی مینویسین مرسییی

اکبری

این روز بزرگ و زیبا بر شما مبارک[گل] آپم.... یا علی[گل] یا زهرا[گل]