بهاریه‌های مشاهیر

حاج حسین شریعتمداری:
گفت: یکی از فصول افراطی قصد آمدن به عرصه را کرده.
گفتم: مگه دست خودشه؟ زمستون هنوز اجازه ترخیص نگرفته.
گفت: ولی مگه نمی‌بینی مردم نو کرده‌ان و سبزه انداختن و برای خرید هول می‌زنن؟ این یعنی این که اون فصل معلوم‌الحال میخواد به صحنه وارد بشه.
گفتم: اینا همه‌اش توهمه؛ آبادانیه میاد تهرون سوار اتوبوس میشه و بلیط میده. راننده میگه آقا این بلیط مال آبادانه! آبادانیه میگه: کوکا چشتو وا کن! روش نوشته آبادان و حومه!.... (ربط؟!)

  حاج حسن شایانفر:

  اکنون که شکوفه‌های بهاری سربر می‌آورند و غنچه‌ها نیمه پنهان خود را آشکار می‌سازند مناسب است عزیزان، با پیش خرید جلد هشتادم مجموعه منشورات دفتر پژوهش‌های کیهان تفاله‌های جدیدی که واسطه این دفتر دراز می شوند را بهتر بازشناسند.(ضمنا کاربرانی که از طریق روزآنلاین برای دیدن آقای شایانفر به اینجا میان تصدیق میکنن که ایشون متولد ۵۵ نیستند پس باقی دروغ های اون مطلب را هم لابد باور نمی کنن. من یه اصلاح طلب کیهانی هستم که جز لطافت و مهربانی و خوش دلی و البته کمی روحیه بازاری هیچ از او ندیدم. گذشت زمان این مطلب را اثبات خواهد کرد. توی این غوغاسالاری‌ها نمیشه چیزی رو ثابت کرد. ۵ دقیقه با ایشون بشینی همه چیز دستت میاد.طبیعیه کسانی که از امثال ایشون زخم خورده اند شیش تا بذارن روش و علیه اش شلوغ کنن.) 

  پیام فضلی نژاد:

شاید زمانی که گلشیفته‌ی "مجموعه دروغ‌ها" در "درباره الی" ظاهر شد هیچ تصور نمی‌کرد این فیلم علی‌رغم مخالفت وزارت ارشاد، به دستور مستقیم رییس جمهور اجازه اکران بیابد و شوالیه‌های ناتوی فرهنگی دریابند که دورزدن حاکمیت، به‌ سهولت نوشیدن یک جرعه آب‌زرشک از دست آب‌زرشک‌فروش دوره‌گرد حوالی توپخانه است. این اتفاق شوم و همچنین فرارسیدن عید نه‌چندان سعید نوروز را بر شوالیه‌ی شایسته‌ی ناتوی فرهنگی، رامین جهانبگلو و استادش دالایی‌لاما تبریک می‌گویم.

 ابراهیم نبوی:

 
در راستای این که سه سال و خورده‌ای در بهشت شداد بودیم و از خوشی نفهمیدیم چه گذشت اکنون سه ماه دیگه به خروج از این بهشت مانده است. از فعالان سیاسی اصلاح طلب می‌خوام تو رو به خدای عزوجل هیچی نگین ببینیم این ته مونده خودش طبیعی طی میشه یا نه؛ پیشنهادم اینه که کروبی یه قیلوله کوتاه سه ماهه بره، خاتمی بره سوئیس، حجاریان بره عمره مفرده، موسوی بره تبریز سراغ باباش .... کی می‌مونه؟ نمی‌دونم. ضمناً اینجا بروکسل ما امسال عید نداریم؛ چله نشسته‌ایم بلکه دعامون مستجاب بشه، ملت ایران از بهشت احمدی‌نژاد خلاص بشن. نوروزتون چی‌توز باد!

  

 حسین درخشان:

بسم الله قاصم الجبارین و مبیر الظالمین؛ بعد از شهادت به مسلمانی و اقرار به همه چیز اذعان می‌دارم این‌جانب حسین درخشان وبلاگ‌نویس سابق نادم فعلی از هرگونه کانکشن به فضای شیطانی اینترنت تبری می‌جویم؛ چه برسد به قیمومیت و پدرخواندگی برای جریان منحرف وبلاگ‌نویسی و از این جور غلطا. این بنده ضمن اعتراف به سفر به اسراییل و تلاش برای جمیع براندازی‌های نرم و سفت و ژله‌ای، از خدای سبحان و ملت ایران طلب عفو و اغماض دارم و به امید خدا سعی دارم پس از رهایی، ضمن عضویت در تحریریه روزنامه ارزشی کیهان با تأسیس یک هیئت هفتگی ضمن شورگرفتن، به ارشاد و منع جوانان از ورود به بیراهه اینترنت پرداخته گذشته سیاه خود را جبران نمایم. غفرالله لنا و لکم. امسال که گذشت، تحویل سال آینده ان‌شاءالله در جمع بچه‌های کیهان.

/ 11 نظر / 90 بازدید
نمایش نظرات قبلی
بانوی هم وطن

سلام عیدتون مبارک. جالب بود. خندیدیم[لبخند] بر می گردیم.

لیلا باقری

سلام. عیدتان مبارک. قشنگ بود. امیدوارم سال خوبی داشته باشید جناب میرزا.

من

سلام (روايت 2ساعت با رهبر....)

تیر چراغ برق

خدمت سرور بزرگوار میرزا قلی خان راپورتچی سلام در اندیشه بودم که رابطه ی شما و کیهان چیست گفتم هر جا که بروید تا سر و گوشی آب دهید و نامحسوس بمانید و رویت نشوید مثلا خواندن کیهان و اینکه آن را جلوی خود بگیرید و حواستان جمع ملت باشد بهترین کار است نه اینکه قطع این جناب کیهان از بقیه روزنامه ها مقادیری تپل تر است برای راپورت دادن مناسبترین گزینه است !

شیخ این مسعود سبیل

لکن اینطور نشد که پیام این از خدا بی خبران را صرفا منتشر نمود لکن خواستار درج پیام باراک نیز هستیم من الله توفیق

آُسمان ابری و باران

سلام سال نو مبارک ان شاا... سال خوبی داشته باشید خیلی قشنگ بود بهارتان سرشار از شادی در پناه حضرت دوست.

طه

... ...... ............ .................. ......................................................من عید نمی خوام

حاج علا

سلام روز اول که مطلبت اومده هرچه کردم نشد نظر بذارم. ولی عیب نداره، عیدتون مبارک. راستی ما خدمت حاج حسین آقای شایانفرتون هم ارادت خاص داربم. دیدینشون سلام رسون باشید. التماس دعا

براکت فایر

با مجموعه داستانهای "پای درس آقا محمود" ما را همراهی کنید یا علی مددی