عکس/داعش تنها نیست؛نارنجی‌های اوکراین زن باردار و همسرش را حلق‌آویز کردند

در حالی که افکار عمومی جهان با تبلیغات گسترده رسانه‌ای شدیدا تحت تاثیر  فیلم‌های منتشر شده از جنایت‌های هولناک گروه تروریستی داعش قرار دارند، ارتش نارنجی اوکراین که تحت حمایت مستقیم آمریکا و اروپا است، در حال انجام جنایت‌های هولناکی به سبک داعش است.


به گزارش فارس، نیروهای دولت نارنجی اوکراینی در جدیدترین جنایت وحشیانه خود یک زن باردار را به همراه همسرش در جنگل‌های اطراف جمهوری «لوهانسگ» ‌دار زدند.
در فیلم کوتاه و شوک آور منتشر شده از این جنایت 3 نیروی اوکراینی با گذاشتن کیسه بر سر 2 شهروند اوکراینی روس گرا در یک جنگل در حالی‌که  برخی دیگر نیز بعد از این ماجرا از اجساد این 2 نفر عکس می‌گیرند، مبادرت به اعدام آن‌ها کردند.در این عمل ضد انسانی در حالی‌که طنابی به دور گردن‌2 فرد دستگیر شده بسته شده، طناب متصل به ماشین «نیوا»  با حرکت به جلو باعث اعدام این زن باردار و شوهرش می‌شود.
این تصاویر هنگامی برملا شدند که نیروهای مردمی روس‌گرا در منطقه لوهانسگ گوشی همراه یکی از نیروهای اوکراینی را که در جریان درگیری کشته شده بود، به‌دست آوردند.
«لئونید تکاچنکو» دفتر دادستانی کل «لوهانسگ» نیز صحت فیلم یافته شده را تایید کرد.

/ 2 نظر / 470 بازدید
سرويس وبلاگدهي پيشرو بلاگ

با سلام سرويس وبلاگدهي پيشرو بلاگ با امکانات فوق العاده شامل هر وبلاگ داراي يک فروشگاه و يک انجمن و يک چت روم اختصاصي در خدمت شماست. (بدون هيچ گونه تبليغات بر روي وبلاگها) http://pishroblog.ir پيشرو بلاگ