اندر نطق‌های مشوب «اوباما» و رییس فرقه «احتشامیه»

    یکم- در تعالیم طبّی از زمان شیخ‎الرییس به این طرف، وصیت مؤکد شده است که آدمهای بلغمی و سودایی و صفراوی و دموی از استعمال اغذیه‎ای که تغییر احوال مزاجیه می‎دهد پرهیز نموده، هر شب یک قاشق خاکشیر در آب ریخته استعمال نمایند و بطن را مطلقاً اشباع نکنند که اثرات مضرّه بر روح و جسد آدمی دارد.
این که اوبامای امریکی در شب صدور آن نطق سراسر مهوّع چه چیزی استعمال کرده بود راپورتچی ما در اتازونی باید کسب اطلاع کند لیکن رییس فرقه «احتشامیه» خودمان، زمانی که به بلاد شریفه اصفاهان سفر نموده یحتمل یا خیلی گرسنه بوده و حالت سودایی غلبیت کرده یا قبل از نطق، در راه حسین‎آباد به کاروانسرای شاه‎عباس رفته و دلی از عزا درآورده، از استعمال علیحده لحم طیر و منّ و سلوی حالت صفراوی‎شان عود کرده و نتیجه آن شده که در حسین آباد، آن نطق سراسر مسهل را ایراد نمایند. عجبا که نطق آن یکی از سرمستی فتح ایراد شد و این یکی به یقین از سرخوردگی هزیمت. یک مکانی در حسین آباد اصفاهان سالهاست کانون بعض فتنه‎ها شده، هر وقت آقایان مزاجشان اختلاط می‎کند به آنجا رفته نطق می‎نمایند.

 


        دوم- این از عجایب نه‏گانه عالم است که یک فرقه صغیره صهیونی چنان بر مقدرات ینگه عالم مسلطند که هر کابوی بی‏بته‏ای که خسته از گاوچرانی و تیراندازی، هوس رئاست بر ممالک اتازونی می‏کند لاجرم باید سر بر آستان اینان بساید و چاکری خود را در محضرشان بأی نحو کان به اثبات برساند وگرنه از رئاست بلدیه هم خبری نیست. این سرسپردگی اوبامای از راه رسیده نه فقط از عجایب نه‏گانه عالم است (بوش، عجیبه هشتم آن بود) بلکه به یقین در کتاب ریکوردهای غیدنز نیز ضبط خواهد شد که در عالم پلتیک - که جملگی بر صدور حرف سنجیده اهتمام دارند - ظرف یک نیم روز حرف یک آدم پلتیکی عوض شده است. معلوم نیست آیا زمانی که گاو می‏چرانده‎اند هم احیاناً معکوس بر چارپا جلوس می‎کرده‎اند یا خیر.
        سیم- سارکوزی رییس جمهور افرنسیه به لبنان رفته تا خاکسترهای هنوز داغ حرب داخلی را زیرورو کند. به نظر می‏رسد اگر بیروت مدتی درهای خود را کلون و طیاره‏خانه‏ها را مقفول نماید سریع‏تر به طمأنینه و امنیت برسد؛ چراکه همین رفت و شُدهاست که هوای ابری آنجا را مسموم هم می‎کند. در ضمن مأموران امنیه لبنان باید به اشدّ مراتب، از سارکوزی هوسران محافظت نمایند تا هم اتباع خود را از طمع ایشان مصون نگه دارند هم عیال سوم و تازه عقد کرده وی را از بیوه‎گی؛ چراکه تاریخ نشان داده است هرجا جناب سارکوزی قدم می‏نهد در اولین مکان، حالی به حالی شده، یک دوجین دعوای ناموسی به راه انداخته، از همان جا همسرش را طلاق داده به فرانسه عودت می‎دهد و با یک بیوه بالقوه دیگر به فرانسه رجعت می‏نماید.
   چهارم- اطفال محصّل در فالسطین اشغالی طالب آن شده‏اند تا عکس فوتوغرافی اولمرت را از بالای مکتب‏خانه‏ها برچینند تا درس معلم بهتر حالیشان شود؛ چرا که عکس موجود مشارالیه بر فراز مکتب‏خانه‏ها ذهن‏شان را از آتمسفر درس و مباحثه دور کرده، به طبیعت و شگفتی‏های آن سوق می‏دهد و لذا عمدتاً به فلک سپرده می‏شوند بیچاره‏ها. وزیر تعلیم و تربیة آنجا هم امریه داده تا عکس موجود مشارالیه را هنگام تدریس علوم طبیعی بر فراز کنند و در غیر آن به زیر بکشند.
   پنجم- اتباع مملکت مصر مردانگی کرده، اسراییل را از نقشه‏های جوغرافی محذوف نموده‏اند. بعید نیست فردا صبح، جراید و رادیوتلفزیون‎های مغرض عالم، جملگی ادعا کنند که کار، کار احمدی‏نجاد بوده و خودشان با دوچشم خودشان دیده‏اند که احمدی‏نجاد به قاهره و وزارت نقشه‏برداری مصر رفته با فتوشاپ نقشه‏های موجود در قامپیوترهایشان را دستکاری کرده.

/ 11 نظر / 3 بازدید
نمایش نظرات قبلی
دانشجوی هرز

به نام خداوند بخشنده مهربان سلام میرزا جان ادخال سرور شد . خداوند متعال اینترنت رایگان و پر سرعت و بدون فیلتر نصیبتان کند .

خانه بی قرار

ما اندر ستایش قلم وزین میرزا کم آورده و چیزی جز احسنت برای گفتن نداریم. حظ بردن هم که دیگر برای یک دقیقه است. و خداوند طبع میرزا را آبادتر کند.

ساکت

اندر نطق‌های مشوب «اوباما» و رییس فرقه «احتشامیه» حاجی هیچ سر نمیزنیا دلمون تنگ شده با دو مطلب در خدمتیم یکی شعریه که در وبلاگ شخصی خودم که لینکش توبرادرانه موجود هست و در مدح حضرت زهرا سروده شده و دومیش هم ازدواج خرکیه که در برادرانه آخرین پست من رو تشکیل میده اما حالا که تبلیغات خودمون تموم شد بزارین در مورد این پستتون تشکر ویژه بکنم واقعاَ زیبا بود و بجا نمیدونم چی باید گفت ولی دیگه از دست در رفتن و این صهیونیسم لا مذهب فعلاَ که داره بر بشریت جنایات خودشو می روایاند لکن مائیم و یه امام زمونی که قراره بیاد خلاصه که دستت درد نکه حاجی در ضمن یادت نره منتظر نظرتم انتقاد باشه بهترتره یا علی

محسن

سلام راپرتچی عزیز در کدام محبس گرفتار شدی که دیگر به ولایت ما سرک نمی زنی گفتم حاشا و کلا حتما نقل قول آتشینی برای کسی تپاندی و تو را دار التادیب تی پردیدنت ولی دوست خوبم نبودنتان بسیار محسوس می باشد هر جا هستید موفق باشید محسن

فلشر

سلام می خواهید وبلاگتان را زیبا کنید ؟ لوگو و بنر جذابی برای سایت خود داشته باشید- بجای محیطی خسته کننده محیط زیبا ودلنشینی برای وبلاگتان ایجاد کنید- در دنیای اینترنت منحصر به فرد باشید و در فضای وب به زیبایی شناخته شوید- فلش ساز مکانی است که متناسب باقالب و محیط گرافیکی سایت یا وبلاگ موجود برای شما لوگو ، بنر ، انواع انیمیشن و آیتمهای اینترنتی طراحی می کند. اگر می خواهید وبلاگتان را زیبا کنید با فلش ساز میتوانید .

بدصدا23

خیلی خوب شد به حالت اول برگشتی میرزا.مدتها بود حس سر زدن نداشتم بسکه لهجه تو بد عمل کرده بودی.پاینده باشب.

سید محمد سجادزاده

سید محمد سجادزاده

سسسسسسسسلام میرزای عزیزما کم کم دارین برمیگردین به شمایل همون میرزای محبوب ما. یادایام شباب بخیر . [هورا]

سید محمد سجادزاده

راستی میرزا جان اسم لینک ما را درست بفرمایین. یادداشتهای یک بزبزقندی نگران