الياس‌ميرزا در محضر بوش

    يكم- آقا اين كوكاكولا و ببسي كولا و كذاكولا علاوه بر آن كه مرض قند مي‌آورد مال صهاينه است و لازم مي‌نمايد كارخانه‌جات توليد آن در مملكت فخيمه ايران و خاصه در ارض طوس تخته شود. تظاهركنندگان يوم‌القدس يك طومار به درازاي دويست ذرع امضا نموده مطلب فوق را از دولت فخيمه طلب كرده و ضمناً نوشته‌اند: شير مادر را از اطفال دريغ مي‌داريد و بدانان اين زهرماري كه معلوم نيست كدام مواد كيمياوي داخل آن است و به علاوه، مال صهيونيست‌ها و مسمي به «نستله» است را به حلقوم آنها وارد مي‌كنيد؟ از آن طرف قهوه و حلويات و شيريني‌جاتش هم كه در بازار مسلمين به ثمن بخس به فروش مي رسد. جمع کنید اینها را خوبیت ندارد.


    دويم- بوش هم افطاري داد. في‌الحال ابليس مشغول پايكوبي و دست‌افشاني است از بابت اين كه استادش از عهده عمل خير برآمده است. از غيب خبر مي‌رسد ابليس كه در هيئت الياس ميرزاي سريال اغماء پس از فريفتن رزخاتون سراغ گل ديگرش «جورج» رفته، قصد اغواي وي را داشت ملتفت گرديد كه اين يكي با بقيه تومني 9 شاهي توفير دارد؛ لذا ضمن عذرخواهي، زانوي تلمذ به محضر وي زده و في الحال مشغول پاس‌نمودن ده واحد درس معارف شيطاني در كلاس درس استاد مي‌باشد.


    سيم- احدي از عمارات مجلله دولت سابقه واقع در منطقه جوردن طهران در معرض بيع قرار گرفت. دولت اعلان كرده است بدين عمارت مجلل احتياجي ندارد و اگر هم داشت داخل در آن نمي‌شد كه موجبات استغفار فراهم مي‌آمد. از آقايان متمولين، آقازادگان متمولين، سرمايه داران نيمه خصوصي، خصوصي و فراخصوصي، خرده بورژواها، صاحبان زر و سيم متورم و بلامصرف دعوت مي شود در مزايده فوق شركت نمايند.
به نظر مي رسد با توجه به نياز شديد بالا شهر، محل فوق‌الذكر جاي مناسبي باشد براي تأسيس يك فقره كلينيك تخصصي علاج امراض حیوانات اهلی‌شده، دست‌آموز، خانه‌زاد، ترجيحاً پاكوتاه يا از نوع مال آقاي پتي‌بل.

/ 15 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی
يونس

اون مصاحبه سه برابر اين بود بخاطر همون چيزايی که نوشته بوديد حذف شد.البته بی انصافی نشه بعضی حرفاش واقع بينانه بود ولی قابل چاپ نبود.

مهران

فی الحال واضح و مبرهن است که مانند بز به ورطه خايه مالی شيخ محمود و ديگر دولتی ها فرو افتاده ای. ترا چه شد؟؟

ميرزا قلی خان راپورتچی

کدام مهرانی تو ای خبيث؟

علی علی اکبری

حاجی جان منتظری فرياد بزنيم تکبير.....؟ باشه..... تکبير.... به خاطر گل روی شما هم که شده گلومونو پاره ميکنيم.....

علی علی اکبری

چه انتظاری داری حاجی جان!؟ ميخوای چيکار بکنم که تا حالا نکردم...؟

هادی کی

سلام یعنی شما هم کیقبادی هستی؟ ولی ما اصفهانی نیستیم. اصلیتمون ماله شاهرود ه. یا علی

کلاغ تنها

خدا حفظتان کند! از اعجاب نوشته هایتان سر گیجه گرفته به حالت تشنج در آمده ایم! کمالاتتان باقی!

نازنین یار

نمی شناختمش ... دستش پر از خُرده ستاره بود ... گفت بیا بردار ... یکی از اینها مال تو ... *** سلام. گرچه دیر، اما ... آمدم. به بزرگی خودتان ببخشید. از آن دانشجو درس خوانهاییم مثلاً !

آدميزاد

سلام يار ديرين.فراموشمان کرده ای ها.بيا خوشحال ميشويم.دوتا دو بيتی....