شوخی فی البداهه

1- پیرمؤذن برای ختم پدر هم نیامد.
 به گزارش خبرگزاری ها آقای پیرموذن که آب امریکا مطلقاً به او ساخته و مشغول مصاحبه جدیدی با VOA  و با برنامه شباهنگ و به ویژه با خانم لونا شاد بوده و ملتفت اوضاع بیرونی نبوده، هر چه موبایلش زنگ می خورده که پاشو بیا لااقل به ختم پدرت برسی برایش مفهوم نبوده و از خانم لونا شاد هی می خواسته تا مصاحبه را کش بدهد اما خانم شاد می گفته ما فقط 3 دقیقه وقت برای شما که نماینده مجلس ایران هستید گذاشته ایم. آخرین اخبار حاکیست آقای پیرموذن در مراسم ختم مرحوم چارلتون هستون بازیگر نقش حضرت موسی در فیلم ده فرمان شرکت کرده زیرا معتقد است این کار باعث خشنودی ارواح حضرت موسی علیه السلام خواهد شد. گزارش های دیگر حاکیست اخیراً به لطف سفر موفق آقای پیرموذن به امریکا سایت های لطیفه با موضوع ترکی رونق خاصی گرفته است.
2- وزیر آموزش و پرورش در پیامی به مناسبت روز ملی انرژی هسته ای این روز پر افتخار و فرخنده را تبریک گفت.
آگاهان پیش بینی می کنند آقای وزیر احتمالاً برای روز جهانی مبارزه با سل و دخانیات، روز ملی بزرگداشت بازنشستگان کشوری و لشکری، روز خیام، روز جهانی دفع آفات نباتی و روز بزرگداشت ترمیم کنندگان سوراخ اوزون نیز پیامی صادر کنند؛ خبرگزاری ها به گوش باشند.
3- «اختلافات» در «ائتلاف» اصلاح طلبان بالا گرفت.
علمای لغت و آواشناسی و ووکبیولاری می گویند اصولاً وقتی بر سر چیزی اختلاف باشد دیگر ائتلاف بر سر آن چیز معنا ندارد و نقض غرض پیش می آید. مناطقه نیز می گویند این امر اجتماع نقیضین و محال است؛ فیلسوفان هم گفته اند: اختلاف، یک امر سلبی و ائتلاف، یک امر ایجابیست و لذا سلب و ایجاب در یک جا جمع نمی شود. در فقه هم مشهور است که اگر به کسی که در یک خانه غصبی زندانی شده امر کنند آنجا نماز بخوان این امر اعتباری ندارد... چه ربطی داشت؟ نمی دانم؛ ما فقط قصد قربت کرده بودیم تا شما بدانید چه قدر حالیمان است.
4- زنگ ورزش براى هیات دولت.
خبرنگار امور دولت ما از زنگ ورزش کابینه گزارش داد امروز صبح علی الطلوع به جز وزیر کار، خارجه، اقتصادی، آموزش عالی، آموزش دانی، نفت، اطلاعات، دادگستری، کشور، دفاع، فرهنگ و ارشاد، مسکن، بازرگانی، تعاون، نیرو و جهاد کشاورزی، همه وزرا در این زنگ حاضر بودند و به شدت هم حضورغیاب می شد. خود رییس جمهور چون دو ساعت بود یک عده از مدیران در یک جلسه ای منتظر ایشان بودند 5 دقیقه به ورزش پرداختند و رفتند. از آنجا که سایر وزرا هم در معرض تغییر هستند تنها وزیر بهداشت، به صورت نستوه و پرتوان در این زنگ حضور داشت و به سایرین (محافظان) انرژی می داد. خبر تکمیلی که هم اینک به دست ما رسید حاکیست وزیر محترم بهداشت قندشان افتاده و در حال انتقال به بیمارستان هستند.
5-   نوآوری احمدی نژاد به روایت هاشمی.
از قرار شنیده ها آقای احمدی نژاد پس از مدت ها غیبت روز شنبه در اولین جلسه مجمع تشخیص مصلحت نظام در سال 87 حاضر شد. ورود ایشان به این جلسه در بین سخنرانی هاشمی رفسنجانی که درباره سال نوآوری و شکوفایی ایراد می شد اتفاق افتاد که آقای هاشمی نیز حق مطلب را ادا کردند و هنگام ورود وی به شوخی گفتند حضور احمدی نژاد در جلسه مجمع نیز یکی از نوآوری های امسال به شمار می رود. گزارش های تأییدنشده نیز حاکیست سایر اعضای مجمع هنگام ورود رییس جمهور همگی گفتند: به به... به به.
6-  صفارهرندی خطاب به کارکنان وزارت ارشاد: مراقب و ناظر بالای سر فرهنگ باشید.
احتمالاً این خبر یا به درستی نقل نشده یا بعداً به این صورت تصحیح خواهد شد که : صفارهرندی خطاب به کارکنان وزارت ارشاد گفت: فرهنگ، آقابالاسر نیاز ندارد فقط مراقب باشید به فرهنگ آسیبی نرسد.
7- گفته اند 71 میلیون سفر در نوروز امسال اتفاق افتاده است.
آگاهان امور سیر و سیاحت به خبرنگار ما گفتند: مگه میشه؟! آگاهان دیگری نیز تأکید کردند مگر این که توقف هر خانواده ای که از تهران راه افتاده و یک جایی برای دستشویی و ناهار و ساندویچ داخل مغازه بفرما تو؛ توقف کرده باشد را یک سفر حساب کنیم و آن گاه ضربدر 6 نفر سرنشینان ماشین و حیوانات همراه آنان کنیم مجموعاً می شود 71 میلیون سفر؛ درسته بابا منظورشون همین بوده زبون بسته ها...
8-  بنیاد سینمایی فارابی تولید فیلم فتنه را محکوم کرد.
یک منبع آگاه و مغرض به خبرنگار ما گفت: فتنه های خود فارابی را چه کسی محکوم می کند؟

/ 4 نظر / 72 بازدید
سرور

وای چه سایت خسته کننده ای داری یه ذره مطلب راجع لیرز بزار حالشو ببریم.

علی

خوبه میتونه بهتر هم بشه.........................................................................................................................................................................

علی

[خداحافظ][قهقهه][سبز][زبان]

علی

[خداحافظ][قهقهه][سبز][زبان]