غزه و اعراب باديه

۱- باريکه غزه در فلسطين اشغالي در محاصره کامل و زير آتش صهيونيست هاست در حالي که اعراب باديه نشين که تا ديروز در بيابان با عقرب جرار دست و پنجه نرم مي کردند و براي يک قطره آب به قبيله هاي ديگر حمله ور مي شدند و دختران را زنده، به گور مي فرستادند و حالا به لطف پول نفت به نوايي رسيده اند، مشغول بازرسي از حرمسراهاي خود و برنامه ريزي براي توسعه آنها هستند و رقص شمشير و سرکشيدن باده را در دستور کار دارند. گزارش مي رسد هيچ بخاري از هيچ يک از آنها بلند نمي شود.

2- دوشيزه خانوم رايس دوباره و اين بار به دور اروپا افتاده تا جهان را عليه ايران متحد کند. آگاهان مي گويند همان پنج به علاوه يکي که متحد کرديد و اخيراً به دليل اختلافات، پنج منهاي چهار شده را دوباره متحد کن؛ دنيا پيشکش. برخي آگاهان همچنين هدف از اينگونه سفرها را يافتن همسر و يا بي خرديکه او را بپسندد و ... عنوان مي کنند.
3- وزير کشور انگليس و مسئول تأمين امنيت داخلي اين کشور گفته: مي ترسم شب ها در خيابان هاي لندن قدم بزنم.
به گزارش آگاهان، غير از اين که قدم زدن بي هدف در خيابان ها آن هم موقع شب خوبيت ندارد، وزير کشور انگليس نبايد حوزه کاري خود را ناموفق نشان دهد و مانند برخي مديران سخت کوش ايراني، همه چيز را در حال تبدبل به گل و بلبل معرفي نمايد و از ارائه آمارهاي واقعي و بيلان کار شانزده ساله حوزه تحت مديريت خود و ديگران دريغ نورزد و هيچ گاه از منش مديريتي که همان خاموش بودن تلفن همراه و در جلسه بودن و اجازه ملاقات ندادن و دنبال نخودسياه معاونان فرستادن و ساعت 12 آمدن و ساعت 12 و نيم رفتن باشد، دست برندارد. در اين راستا پيشنهاد مي شود وزير کشور انگليس دو روز به طور ناشناس به حوزه مديريتي برخي مديران پاکباخته خودمان تشريف بياورند تا آموزه هاي آنان طي اين دو روز چنان در ذهن و رفتار و حافظه بلند مدت وي رسوخ يابد که تا عالم برزخ نيز رفتار مديريتي - ورژن ايراني - او را رها نسازد و در آن عالم به خواب منشي خود بيايد و سفارش کند که به همه بگويد رييسش در جلسه به سر مي برد.
4- تلويزيون در دهه اول محرم غير از مداحي و سينه زني 24 ساعته، يک برنامه ديگر هم داشت: سريالي با مثلث عشقي ويژه محرم که اين مثلث معمولاً در مجالس کنترل نشده در اين دهه پديدار مي شود اما هيچ کسي نه از آن سخن مي گويد نه آسيب شناسي مي شود. راستي تلويزيون ما چرا در مناسبت هاي مذهبي جز عزاداري و مثلث و مربع عشقي چيزي ندارد که پخش کند؟
5- ويروس اچ آي وي (ايدز سابق) اين روزها نسبت به داروهاي موجود در بازار مقاومت پيدا کرده و تبديل به ويروس اچ آي وي دبليو ايکس واي زد شده است. منابع خبري مي گويند خيلي مراقب باشيد.
6- خبر: جريمه 20 ميليون توماني براي نخاله ريزان در معابر شهري. پيرو اين خبر منابع آگاه به برنا اعلام کردند اگر قرار باشد اين قانون به طور کامل اجرا گردد هر ايراني سالانه به طور متوسط هزار ميليارد تومان به خزانه دولت بدهکار و خزانه مزبور خوش به حالش خواهد شد.
7- استفساريه 35 نماينده درباره تبليغات انتخاباتي: مي توانيم پوستر چاپ كنيم؟
منابع خبري مربوطه پاسخ دادند بستگي به حاميان مالي تان دارد؛ اگر به گنج قارون متصل هستيد چاپ پوستر هيچ اشکالي ندارد و بلکه مستحب است! اما اگر مانند اين برنازاده در جيب تان همواره هوا تردد مي کند نه... بديهيست که نمي توانيد پوستر رنگي چاپ کنيد و ناگزير خواهيد بود در اوقات فراغت، روي کاغذ ساندويچ، تبليغ تان را با دستخط شيواي خودتان تحرير نموده و با سيريش کافي بچسبانيد. مراقب باشيد که چسباندن کاغذ بر روي ديوار مردم غير از عقوبت اخروي زندان دنيوي دارد زيرا جريمه مربوطه را نمي توانيد پرداخت کنيد و لاجرم به حبس خواهيد رفت. البته از همان جا هم مي توانيد کانديد شويد زيرا قانون در اين مورد خاص سکوت کرده و نياز به استفساريه جديدي هست.
/ 3 نظر / 3 بازدید
سيد عليرضا شمس نيا

سلام وبلاگ خوبی دارید موفق باشید من نیز با مطلب افزايش دوباره قيمت بليت هواپيما ! در وبلاگ شـمـسـه منتظر پیام و نظرتان هستم .

کمیته‌ی پی‌جوی آزادی دانشجویان دربند

هنوز گرمای دیدن فرزندانمان از وجودمان خارج نشده بود وهیجان یاد آوری لحظه به لحظه ‌ی آن اوقات از یادمان نرفته بود، که ناگهان با فرود آمدنِ ضربه‌ی نابهنگامِ دستگیری‌هایِ جدید، لبخند بر لبانمان خشکید. اشک شوق چشمانمان یخ زد و غم و اندوهِ بی پایان قلبمان را تسخیر کرد که آخر چرا؟ مثل این که نباید فراموش کنیم که پاسخِ کوچکترین ندایِ آزادی خواهی و برابری طلبی دراین سرزمین هم چنان ضرب و شتم و زندان و بند 209 است. دست در دست هم تا آزادی کامل تمامی عزیزانمان از پای نخواهیم نشست. ------------ برای حمایت از ما تنها کافیست لینک ما را در وبلاگ خود بگذارید

دانشجویان آزادیخواه و برابری طلب دانشگاههای سراسر

از امروز گروه هايي با نام "ناصحان" با انجام مانور "تذکر لساني" موجوديت خود را اعلام مي کنند.گروه ‏ناصحان متشکل از بسيجياني است که "آموزش هاي ويژه مربيان عفاف و حجاب" را گذرانده اند.‏ گروه هاي "ناصحان" به دنبال آماده شدن لايحه تشکيل "وزارت امر به معروف و نهي از منکر" توسط دولت، ‏تشکيل شده و به نظر مي رسد که آنها قرار است نيروي لازم براي تشکيل اين وزارتخانه را آماده کنند. مانور تذکر لساني امروز و در اولين روز از هفته "امر به معروف و نهي از منکر" در سراسر کشور به اجرا در ‏مي آيد. مجريان اين مانور گروه هايي هستند که فرماندهان بسيج آن را "گروه ناصحان" نام داده اند.‏