دهنتو ببند! (گفت و شنود کیهان)

گفت: صادق صبا، مدیر بی بی سی فارسی به شهرام همایون مدیر یکی دیگر از شبکه های ماهواره ای ضد انقلاب گفته است؛ دهانت را ببند و خفه شو!
گفتم: چرا؟! مگه چی شده که دوباره سگ و گربه به هم پریده اند؟!
گفت: شهرام همایون در شبکه ماهواره ای خود ده ها مورد از سوءاستفاده جنسی مدیر بی بی سی فارسی از ایرانیان فراری مذکر و مؤنث را با ذکر نام و مشخصات قربانیان فاش کرده و بی بی سی را ف...خانه وزارت خارجه انگلیس معرفی کرده بود. و حالا صادق صبا به او می گوید؛ تو هم از این نمونه ها داری که اگر دهانت را نبندی همه را فاش می کنم.
گفتم: تازه متوجه شدم که چرا به فتنه 88 می گویند «جنبش سبز»! منظورشان از «جنبش» را که بی بی سی نشان داده؛ حتما واژه «سبز» هم نکته انحرافی است!
گفت: بی بی سی که اینهمه دم از حقوق بشر می زند اولا؛ چرا خودش این بلا را بر سر ایرانیان فراری آورده است و ثانیا؛ اگر از شهرام همایون هم نمونه هایی دارد چرا دهانش را بسته و چیزی نگفته است؟!
گفتم: چه عرض کنم؟! یارو با یکی دعواش شده بود. با عصبانیت بهش گفت؛ مرتیکه! وقتی با من صحبت می کنی دهنتو ببند!

/ 2 نظر / 80 بازدید
فرامرز فرحمهر

درود بر شما، اگر موافق باشید با هم تبادل لینک داشته باشیم [گل]

فاطمه معین زاده

به نام خدا سلام میرزا قلی خان چند بار اومدم بهتون سر زدم، دیدم از راپورت های طنز تلخ و شیرینتون خبری نیست، گفتم شاید سبک عوض کرده باشید، که البته احتمالا همین طور باید باشه، چون ظاهرا قلمتون عوض شده. به هر حال، راپورت هاتان برقرار باد ... [لبخند]