به صورت نسوان به سيرت رجال

    يكم- اليوم اسب مان تمرد مي كرد و فرمان نمي برد؛ علي الظاهر از سهميه بندي خبردار شده فخر مي فروشد؛ مجبور شديم با درشكه زير سطحي مسمي به «مترو» طي طريق نماييم. همين كه داخل در زمين شديم يك جوانك مزلفي رويت شد كه به صورت، داخل در نسوان بود و به سيرت، داخل در رجال. با كلي استغفار دوباره رويت نموديم ديديم بله جوانك، مرد است؛ ليكن آن قدر اصلاحات (بمعني الاعم) كرده بود كه به يك مخدره مكشوفه مي مانست. براي اين ميرزا يقين حاصل شد كه آخرالزمان در رسيده. غمض عين نموديم تا دم در جريده. داخل جريده كه شديم خبر رسيد نظميه، دكان دكاكيني كه اقدام به اخذ ابروان رجال مي نمايند يا زلف آنان را در هوا قائم نگه مي دارند، تخته مي نمايد؛ خداوند اينان را قوت دهد و بلاد اسلام را از وجود آنان تهي گرداند. ايضاً خوانديم كه ماموران نظميه در جريان تفتيش، احدي از دكان هاي اصلاحات نسوان را ملاقات نموده اند كه يك رجل فخيم السيبيل آن را اداره مي كرده؛ نستجيربالله. كار بدانجا رسيده كه بي بي سي- عليه ما عليه- هم كه راپورت اين توقيفات را داده جرات سوگيري نداشته و فقط از قول احدي از رجاله ها نوشته: «اوا خب دلم مي خواد».
    دويم- خياط به كوزه اندر شد. شيرين خاتون وكيله الدوله را عدليه ايالات متحده تحت تعقيب قرار داد. از قرار مسموع، شيرين خاتون مذكوره با احدي از رعاياي مقيم فرنگ قرار داشته كه به زحمت او و به نام شيرين كتابي منتشر بنمايد؛ ليكن خاتون ما دبه آمده و في الحال طرف كه وقت خود را مستغرق و هدر ديده به عدليه آن جا اقامه شكوي نموده است. بعيد نيست نيمي از جايزه نوبل در اين ميان مصرف شود.
    سيم- احدي از آقايان دوباره نطق فرموده اند: «درگيري اصلي ما با آمريكا اقتصاديست.» در اين راستا و در راستاهاي ديگر معلوم مي شود:
1- ارسال گلوله توپ به سمت طياره ايراني واسطه جنود بحري امريكي و اسقاط 290نفر از اتباع بي دفاع ايراني در خليج فارسي، نتيجه يك تتمه حساب وصول نشده ميان دو بلاد بوده است.
2- انهدام سكوهاي نفطي ايران واسطه جنود امريكي دليلي نداشته است جز بددهني شاگرد دكان آميرزاتقي سقط فروش با احدي از اتباع امريكي در جريان يك معامله پرسود چاي اعلا.
3- تسليح و تجهيز صدام عفلقي عليه مملكت محروسه ايران محض به اجرا گذاشتن سفته هاي آمريكا در بانك هاي جهاني بوده است.
4- از آن جا كه چك شركت دخانيات ايران در نزد قومپاني سيگارت وينستون و مارلبرو برگشت خورده بود دولت امريكي نيز اقدام به پناه دادن به فرقه روسياه منافق در آن بلاد نموده است.

/ 6 نظر / 2 بازدید
منصور دهستانی

منتظر به صورت رجال و سيرت نسوان هم هستم به اميد ديدار شما در دولت نهم اگر و تنها اگر

طلبه

سلام عليکم و رحمت الله . ميلاد منجی عالم را تبريک عرض می نمايم . حقير نوشته هاتون رو در کيهان ميخونم . به قول قديميا به غايت بهم ميچسبه . احسنت . اگر توفيق بود حتما به وبلاگ هم مرتب سر خوام زد. يا علی

خواهر شهبازی

با سلام به فعالان جبهه فرهنگی وبلاگ نویس با توجه به تغییراتی که قرار است در وبلاگ (شبیخون ) ایجاد شود می خواهیم تعدادی از لینک هایی که شامل مطالب ناب و متنوع در جبهه فرهنگی باشد را در پیوندها قرار دهیم .... در صورت تمایل_شما نیز موضوعاتی از وبلاگ تون که تصور می کنید در این حیطه ها می باشد را برای ما لینک کنید باتشکر