تحریم ویکی‏پدیا

1- ویکی‏پدیا را تحریم کنید؛ این سایت مجهول‏الهویه که هر کسی از راه برسه تراوشات پاک و ناپاک ذهن خود را خشکه می‏ریزه توش؛ توهین دوباره دانمارکی‏ها به اسلام رو همین طور دیمی بازتاب داده و انگار ویرایش و ادیتوری و سایر مسایل واجب حوزه قلم در اون جا معنا نداره و خیلی Free حال می‌ده! البته قبل از هر کسی، کمیته محترم تعیین مصادیق خلافات اینترنتی باید درب سایت مذکور را گل بمالد تا دسترسی به آن کمی مشکل بشه بعد دوستان الکترونیکی تحریم کنند. خبر دیگر این که سفر هیأت دانمارکی به ایران لغو شد تا از مکافات عمل خیلی هم غافل مباشند.
2- یکی از اصلاح‏طلبان خیلی فعال در عرصه انتخابات که قبلاً فعالیت شدید وی در انتخابات منجر به تخلف و دست‏بردن در آرا و دادگاهی شدن وی شد، گفته است چنان کاندیداهای فابریکی آوردیم و ثبت‏نام فله‏ای‏شون کردیم تا بعد از رد صلاحیت‏ها جریانی راه بیفته که همه بگن آره اینا همه رو از دم تیغ رد کردن! می‏دونستیم که اونا رد می‌شن اما خب دنیای سیاسته دیگه، بازی، قواعد خودش رو داره؛ چیه چرا این جوری نیگا می‏کنی؟!
3- ششمین دوره اهدای جایزه ادبی صادق هدایت عصر یکشنبه 28بهمن‏هم‏زمان با صد و پنجمین سال‏روز تولد هدایت در مراسمی خصوصی و در جمع افرادی از خاندان هدایت و تنی چند از اهل قلم و ادب و فرهنگ! در خانه برادرزاده صادق هدایت، برگزار شد. طبق نظر هیأت داوران، این دوره از مسابقه برنده اول نداشت و به کسی تندیس هدایت اهدا نشد. احتمال می‏رود شرکت‏کنندگان در جایزه فوق به نحو شایسته‏ای با هدایت و افکارش ارتباط برقرار نکرده بودند که نتوانستند جایزه را ببرند. فی‏الواقع ارتباط عاطفی و تنگاتنگ با هدایت و آثارش گاهی منجر به سقوط عمدی از پل عابر پیاده خیابان آزادی یا خود برج آزادی و یا سقوط ناخواسته در رودخانه کرج یا حلق آویز شدن از سقف زیرزمین با طناب مناسب و محکم، یا خوردن آرسینیک یا روش‏های جدیدتری مثل آمپول هوا و برق 240 ولت 1000 آمپر و سقوط آزاد از برج میلاد خواهد شد و لذا کسی وجود نخواهد داشت تا توی این مایه‏ها شاهکار خلق کنه و داستان بنویسه و اول بشه!
4- مشکلات زبان مترو تا پایان سال جاری حل می‏شود. آگاهان می‏گویند خدا رو شکر همه مسایل مملکت به خوبی حل شده و در حال حل است و فقط مانده که مشکل "نکست استیشن" مترو یعنی مشکل 00002/ درصد مسافران خارجی مترو حل و کاملاً آب شود؛ خدا قوت.
5- معاون فرهنگی وزارت علوم خبر داد: تغییر نام «خوابگاه‌های دانشجویی» به «خانه دانشجو».
گزارش می‏رسد در راستای این حرکت کاملاً فرهنگی قرار است نام بلوک یک کلیه خوابگاه‏ها به « هال »، نام بلوک 2 شرقی به « پذیرایی شرقی »، بلوک 2 غربی به « حمام غربی »، بلوک 3 نه شرقی نه غربی به « حوض»، نام نگهبانی به « درب الکترونیکی حیاط »، نام سرویس‏های بهداشتی خوابگاه‏ها به « حیاط خلوت »، نام سلف سرویس خوابگاه‏ها به « مطبخ » و نام کتابخانه خوابگاه‏ها به « اتاق خواب » تغییر نام یابد.
6- زنان عربستان خواهان برگزاری جشن‏های باشکوه به مناسبت جدایی از همسران سابقشان هستند. به گزارش سرویس بین الملل خودمان به نقل از سویس اینفو، در کشور حجاز برگزاری جشن‏هایی مانند جشن ازدواج برای وقوع طلاق رواج چشمگیری یافته است.
به همین دلیل زنان مطلقه خواستار اجاره سالن‏های بزرگ برای اجرای این جشن‏ها هستند. یکی از این زنان در گفتگو با یک روزنامه چاپ ریاض گفت: من به مناسبت جدایی‏ام 100 کارت دعوت برای دوستانم فرستادم تا به آنها نشان دهم که از دست همسرم رهایی یافته‏ام. گزارش می‏رسد دوز مردسالاری تا همین چند وقت پیش در عربستان آن قدر بالا بود که به زنان حق رانندگی و رأی نمی‏دادند و برخی از آنان مجبور بودند با هیجده هووی دائم و غیر دائم و 143 فرزند شوهرشان زیر یک سقف زندگی کنند که اخیراً با مرگ فهد و زنده شدن ملک عبدالله کمی فضا باز شده و تعداد هووها به 16 فقره کاهش یافته که نشانه خوبی در جامعه متصلب عربستان به شمار می‏رود. آگاهان می‏گویند بی‏خود نیست داد خداوند در کتابش از دست این قوم بدوی بلند شده است

/ 5 نظر / 13 بازدید
امین

نه میشه باورت کنم، نه میشه از تو رد بشم نه میشه خوب من بشی، نه میشه با تو بد بشم [نیشخند][نیشخند][نیشخند][نیشخند]

سيد محمد سجادزاده

سلام میرزای عزیزما خوبین ؟ حاج آقا کمتر تحویل میگیرین ؟ کجاییین؟ ول کنین این پایتخت آلوده را . تشریف بیارین همین نصف جهان دگوری را آباد کنین . الهی مادر فرزندانتون زیاد بشه [شیطان][نیشخند] مخلصیم

ماهی

گر چه دلگيره ولی يه سر بزن

داش آكل

سركار محترم بنده تا آخر متن زيباتون نخوندم اما راجع به همون چند خط اول كه در رابطه با ويكي پديا گفته بوديد بايد بگم كه محض اطلاعتون هركسي فلّه اي نميتونه اونجا ميطلب بگذاره، چرا كه تيم فني اونجا نشسته و كنترل كلي ميكنه و بعلاوه اگر منبعي هم براي نوشته ها ذكر نشه و يا ذكر بشه و معتبر نباشه اون مطلب گذاشته نميشه. حالا اينجا اگه مطلبي گذاشتن و به مزاق شما سازگار نيومده مشكل از ويكي پديا نيست. انقدر كه تو سري خوردين و خورديم كه عادت كرديم. بهتره تراوشات مغزي از نوع اشنو ويژه ي شما رو گــِل گرفت دوست محترم. شاد باشي