حس نوستالژیک جنگل

- خداوند این بی بی سی بابرکت را برای ما نگاه دارد. من اگر بی بی سی نباشد گل طنزم خواهد افسرد. صادق صبا به طنزم آب حیات می‌دهد و فرناز قاضی زاده کود مرغی.

- مهندس میر ایاد علاوی هنوز نتیجه انتخابات عراق اعلام نشده در مصاحبه‎ای زودرس گفت که در انتخابات خدعه (تقلب) شده است. وی در جمع خبرنگاران اعلان کرد بنابر راپورتهای رسیده از اقصا نقاط عراق عرب و حتی عراق عجم، ائتلاف ما فاتح انتخابات بوده و دولت کودتا به آراء مردم دست اندازی کرده است. قرار است تعدادی ندا آقاسلطان به همراه مقادیری آرش حجازی به انضمام چند کاسپین ماکان و تعداد معتنابهی گوشی موبایل یک غیغا پیکسل وارد عراق شود تا کودتای قهوهای عراق به انجام برسد. راپورتها حاکیست نظر به تجربه ایران، کلیه بانک‎های عربی و غیر عربی در عراق به حالت نیمه تعطیل درآمده، حافلات یا همان اتوبوس‎های واحد به موقف/پارکینگ رفته، عابر بانک‎ها برچیده شده(عراق عابر بانک دارد؟) و مردم برای پرهیز از هر رقم خشونت در خانه‎هایشان به شرب چای عربی و استعمال قلیان دوسیب و استماع عبدالحلیم حافظ مشغولند.

- شهبانوی سابق، حاجیه خانوم دیبای فعلی که به دلیل ناامیدی از بازگشت سلطنت دیگر کسی از او امضا نمی‎ستاند و شب را در رؤیای وان شیر کاخ نیاوران سر می‌کند و صبح با کابوس بلبل تربیت شده فرانسوی از خواب می‎جهد و به فکر سراشیبی گور است آرزو نمود مانند انور سادات بمیرد. آگاهان می‎گویند هزاران خالد اسلامبولی دلاور حاضرند در این امر خداپسندانه شرکت نمایند و در اسرع وقت، بانوی مذکور را به شاه مقبور و انور سادات معدوم ملحق نمایند لیکن روشن است که هر کاری باید از مبادی خود انجام و مالیات مربوطه پرداخت شود. نصف آنچه پس از سی سال، هاپولی‎نمودن اموال به یغمارفته زاغه‎نشینها و گربه‎خورکردن آنها هنوز در بانکهای سوییس مانده کفایت می‎کند. بقیه را بگذارید برای ولیعهد تا ایشان هم اگر آرزوی مشابهی داشتند به حاجتشان برسند.

- خاتون اندیشمند عالم که در فتنه اخیر ناصحی امین و مشاوری قابل اعتماد برای همسر خود و مایه آرامش جامعه و القای سلامت در انتخابات شد و در یک استدلال مدهوش‎کننده‎ی فلسفی در مصاحبه با بی بی سی مدعی شد شوهرش بدلیل اینکه هم تُرک است هم داماد لرستان، رأی اکثریت را حائز شده است و در پی این استدلال برق سه فاز خبرگزاریها پرید در اظهار نظری جدید فرموده: "در این چارشنبه سوری مقدس هر اتفاقی بیفتد گردن عوامل حکومت است؛ چون نظمیه با گذاشتن کلاهخود و سپر و زانوبند موجب توحش زباله‎سوزان و در نتیجه پرتاب ناخواسته سنگ و میلگرد و کوکتل مولوتوف به سمت نظمیه می شوند و نظمیه نیز برای این که آتش به اموال عمومی نرسد آتشگیران را موقوف می‎کند و در این میان عده‎ای ندا به قتل می‎رسند و بی بی سی به من زنگ میزند خب من چی بگم به اینها؟ بگم تقصیر مردم خداجو بوده؟" در پی این اظهار نظر، رفتگران خدوم شهرداری که تا صبح 5 شنبه سوری مجبورند گنده‎کاریهای طیف مذکور را جمع کنند، همچنین انترنهای مریضخانه‎ها و پرستاران، کارمندان ثبت احوال، کارگران چیت سازی ری و سوزنبانان راه آهن در شکوائیه مشترکی اعلام کردند از آنجا که همگی از عوامل حکومت اسلامی هستند و به این امر افتخار می‎کنند خواهان اعاده حیثیت بوده، عنقریب خاتون مذکوره را به همراه شوهرشان از پای انترنت به عدلیه خواهند کشاند.

- ادوار تحکیم وحدت که گاهی تصادفاً ادوار تحکیم وحشت خوانده می‎شود از عدلیه خواست این قلیل آشوبگرانی که ته زندانها محبوس مانده‎اند آزاد شوند تا عید را در کنار خانواده بگذرانند و در عین حال در 4 شنبه آخر سال یک آتش مختصری روشن بفرمایند و یک اندکی جهش کنند و کمی هم جامعه را از گرمای آن بهره‎مند سازند و خیابانها از گزند سرمای اسفندماه در امان بمانند و مریضخانه‎ها بیکار نمانند و سطلهای سابق زباله از حیز انتفاع خارج شده و آنهایی که تازه خریداری شده است به مناسبت عید نصب گردند تا شهر جلوه زرد نشاط آفرین به خود گرفته، دود روح افزای لاستیک و چوب فراگیر شده و حس نوستالژیک جنگل به آدم دست بدهد.

- همایش منکران وجود خدا در ملبورن برگزار می‌شود. از اقامه‌کنندگان این اجتماع خواهش می‌شود اندکی صبر کنند تا زمانی که فیلسوفان آوانگارد ایرانی همچون حاج فرج دباغ و اکبر خان گنجی و اتباعشان با نوشیدن 2 جرعه دیگر از می ناب اومانیسم با طعم هگلیسم در محضر پوپریسم امکان شراکت در این همایش را پیدا کنند. بعد از شرب این 2 جرعه کار بجایی خواهد رسید که پول ایاب و ذهاب و اقامت آنان در ملبورن را هم بپردازید و آنان را در صدر هیئت رییسه اجلاس کذایی بنشانید.

/ 14 نظر / 73 بازدید
نمایش نظرات قبلی
محمد منصور

سلام دوست عزیز سال نو مبارک والپیپر های زیبای سال نو فقط در MANSOUR INFO منتظر حظورتون هستم

سعیدی

دوست مهربان من درشکفتن جشن نوروز برايت در همه ي سال سر سبزي جاودان وشادي ،انديشه اي پويا و ازادي و برخورداري از همه نعمتهاي خدادادي ارزومندم. نوروز ايين رفاقت را نگاهباني مي کند که باور کنيم قلبهامان جاي حضور دوستانمان هستند.

شش میوه

سلام, وبلاگ خوبی داری ولی به من سر نزن. ساندیس ها نوش جانت, حیف نیست این همه به خودت فشار میاری, زور میزنی, مطلب طنز مینویسی, بعد بهت ساندیس بدن, به نظرم زیر رانی بهت بدن نامردیه. میدونی که, طبق فرموده مسئولین وبلاگ نویس هایی که در جهت مخالف تو مینویسن, همه اشون از آمریکا چمدون چمدون دارن دلار میگیرن ولی تو خودت رو به ساندیس فروختی. اینجا رو بخون, و اینقدر ساندیس نخور, واست خوب نیست: http://www.aftab.ir/news/2005/feb/16/c3c1108566126.php

لیلا باقری

سلام بر میرزا قلی خان. سال نویتان مبارک و راپورتهایتان طنازتر از همیشه باد...

سیاستمدار سادیسمی

آلبرت انيشتين، زکرياي رازي، اسحاق نيوتن، پروفسور حسابي، من و ساير دانشمندان، سال خوشي را براي شما آرزومنديم

پرویز

[قلب]**"****"****"........[گل]......."****"****"*[قلب] [قلب]************.....[گل]..[گل].....**********[قلب] [قلب]***********.........[گل]..........*********[قلب] [قلب][گل][گل]#........دوست گرامی.......#[گل][گل][قلب] [قلب]*"**[گل].جشن نوروز پیاپی فرخنده باد.[گل]**"*[قلب]

سما

سلام. سال نو مبارک. امیدوارم سال خوبی برای شما و برای همه ایرانیان باشه...

فروغ

راستش از این همه توهین متاثر شدم درست مثل رفتار عربها توی مکه ومدینه که با ما ایرانیها داشتن شما با هموطنات داری اونجا احساس می کردم مسلمان نیستیم که زنها ازمون فاصله می گیرند ومردها به وضوی شوهرانمون حرام حرام می گویند ووهابی ها حرک حرک می گویند وطلبه های زن گریه هامون را مسخره می دانند واینجا .... فقط خدا می داند حق کجا ایستاده است

سلام،فقط خدا می داند be koja vasli. to hata ehterame amvat ra ham faramosh kardi ey mride ghosh be farman,bozorghan az marghe doshmananeshan ham moteasef mishavand,kash shomara ham zendan mibordand va shahid mikardand ke heseneda va madar va khanevadeash be shoma ham dast midad,aman az in jamaate khonkhar,albate az shoma bish az in tavagoi nist pabose mesbah bodan behtar az in nemishavadz