نتیجه انتخابات اعلام شد

1- یکی از کاندیداهای مجلس هشتم اعلام کرده که بر اساس استخاره‌ای که انجام داده، قطعاً نفر اول انتخابات مجلس در تهران خواهد شد. به گزارش برخی خبرگزاری‏ها ایشان که مدتی است در وادی ختومات مجربه و استخاره و تفأل و احیاناً رمل و اسطرلاب افتاده به خبرنگاران گفت: دیشب ملهم شدم که استخاره‏ای انجام بدهم و نفر اول انتخابات تهران را مشخص کنم. این شد که پس از استخاره روشن گردید که خود این جانب در صدر لیست منتخبین تهران قرار خواهم گرفت. هنوز اخبار تکمیلی و این که جدیداً چه الهاماتی به قلب ایشان خطور کرده و نتیجه انتخابات دستخوش چه تغییراتی گردیده مخابره نشده است.
2- صدای مجلس سنای امریکا هم از برای دروغ های شاخدار بوش درآمد. به گزارش خبرگزاری‏ها سناتورهای مجلس سنا خواستار آن شده اند که بوش مشخص کند دروغ‏هایی که قبل از اشغال عراق در مورد برنامه هسته‏ای عراق و وجود بمب اتمی در این کشور ساخت و پرداخت را از کجایش درآورد و با چه ترفندی آن را به خبر اول دنیا تبدیل کرد تا بتواند به آنجا لشکرکشی کند؟ معلوم کردن محلی که بوش این دروغ‏ها را از آنجایش درآورده، راهگشای حل معضلات بغرنج آینده دنیا خواهد بود.
3- یکی از کاندیداهای دوم خردادی: در مجلس آینده برای دولت قطب‏نما می‌گذاریم. بنابراین گزارش، کاندیدای مذکور در توضیح این طرح گفت: از آنجا که دولت محترم فعلی در یک وادی غیرذی‏زرع گم شده و تشنه آب و راه است و پوستش از آفتاب سوخته و پاهایش تاول زده و انرژی و سوختش تمام شده، قول مردانه می‏دهیم اگر به ما رأی دادید به جای دولت علاوه بر تأسیس ورزشگاه و استخر و پمپ بنزین، در محل هر یک از درب‏های ورودی کابینه، یک فقره قطب‏نمای دقیق ساخت سنگاپور نصب نماییم تا اعضای محترم کابینه اشتباهاً از در شرقی وارد آن نشوند و لزوماً از ورودی سمت غربی(چپ) داخل شوند که تمام مصائب ما از درب راستی ناشی می‏شود.
4- یک منبع آگاه به برنا گفت: "اکبر گنجی" اقدام به خرید خانه‏ای 4.5 میلیارد تومانی با متراژ 360 متر در منطقه محمودیه تهران کرده است و به زودی به ایران باز می‏گردد. وکیل وی درباره خرید این خانه گفت: والّا خبر ندارم؛ یک سالیه که ازش حق الوکاله نگرفته‏ام و بنابراین نه در دفاع و نه علیه او چیزی نخواهم گفت. وکیل مزبور، درباره محل تأمین 4 و نیم میلیارد این خانه توضیحی ارائه نکرد ولی گفت باید جای خوبی باشه. آگاهان طرفدار گنجی می‏گویند از آنجا که آقای گنجی وقتی به ایران بیایند ملاقات‏های بسیاری از داخله و خارجه خواهند داشت و شایسته سفرای انگلیس و آلمان و جاهای دیگر نیست که در خانه کمتر از دو میلیاردی به ملاقات گنجی بشتابند لذا برای تکریم میهمانان ارجمند و به حکم حدیث شریفه: اکرم الضیف ولو کان کافراً؛ یعنی مهمان را اگرچه کافر باشد بزرگ بدارید مناسب است که ایشان در یک چنین منزلی اقامت نمایند البته به شرطی که ایشان مجبور نباشند در هتل سه ستاره اوین اقامت نمایند که در این صورت موضوع خانه، از اصل منتفیست.
5- مردم مجارستان به اصلاحات «نه» گفتند. آگاهان خودمانی می‏گویند چه شباهتی بین مردم شریف ایران و مردم شریف مجارستان هست؛ خوبه عیدی بریم اونجا.
6- هنرمندان، ماجرای حمایت از برخی کاندیداهای نمایندگی مجلس را تکذیب کردند. به گزارش بسیاری از خبرگزاری‏ها، هنرمندان، صبح که از خواب پا شدند و در صندوق پست منزلشان را باز کردند و روزنامه‏ها را خواندند با اسم خودشان زیر بیانیه حمایت از کاندیداهای دوم خردادی روبرو و در ابتدا کمی خوشحال شدند اما بعد یادشان آمد که هرگز چنین بیانیه‏ای را امضا نکرده‏اند و ظاهراً کلاه گشادی بر سرشان رفته است؛ لذا دست به تلفن شدند و به خبرگزاری‏ها اعلام کردند که از نامشان سوءاستفاده شده است. آگاهان و منابع خبری به نخبگان، برگزیدگان المپیادها و جشنواره‏های مختلف، پژوهشگران پژوهشکده رویان، چهره‏های ماندگار در قید حیات یا در قید ممات، خوانندگان، محمد اصفهانی، محسن نامجو، سازندگان موتور ماشین با سوخت آب و سایر فرهیختگان مملکت هشدار می دهند که احتمال سوء استفاده از نام و موقعیت‏شان پای بیانیه‏های برخی گروه‏های سیاسی وجود دارد؛ لذا صبح به صبح روزنامه‏ها و خبرگزاری‏ها به ویژه خبرگزاری برنا و به ویژه‏تر، گزارش روز این‏جانب برنازاده را چک بنمایند و تلفن و فاکس جهت هرگونه تکذیب در دسترس داشته باشند.
7- سایر اخبار بدون شرح:
- کارگران خواستار پرداخت های معوق زمان جنگ! شدند.
- قانون مشاغل سخت و زیان‏آور همه خبرنگاران را شامل نمی‏شود برخی از خبرنگاران (نورچشمی) را شامل می‏شود.
- چپ دست بودن هدیه‏ای از سوی خداوند است.
-  شیمون پرز رئیس رژیم صهیونیستی در نخستین روز از سفر خود به فرانسه، یک باغ زیتون نزدیک تل‏اویو به نیکلا سارکوزی رئیس‏جمهور این کشور هدیه کرد. سارکوزی نیز تصویری از شاتوبریان نویسنده قرن نوزده فرانسه! را به همراه چند جلد کتاب وی!! به شیمون پرز اهدا کرد.
- لیست گناهان واتیکان آپ تو دیت گردید. واتیکان با به روز کردن لیست گناهان خود، آلودگی محیط زیست، قاچاق مواد مخدر و داروهای آسیب رساننده به ذهن و تحقیقات ژنتیک! را در زمره گناهان مدرن و امروزی مطرح کرد.

/ 7 نظر / 70 بازدید
ع.غ

سلام اخوی اطلاعات جالبی دادید و اما از مشاوران جوان تا کجا؟؟!! با روي كار آمدن دكتر احمدي نژاد ..... گروه مشاوران جوان .....تشكيل شد!!! مهرداد بذرپاش: مدير عامل كنوني سايپا، رئيس گروه مشاوران جوان شهرداري تهران،.... كانديداي انتخابات شوراي شهر!!! عليان: مشاور جوان وزير صنايع و معادن،... قائم مقام گروه مشاوران جوان رياست جمهوري، مشاور ارشد مدير عامل پارس خودرو، عضو هيئت مديره استقلال!!! (ظاهرا او هم اينك تمامي مشاغل ذكر شده را عهده دار است( احمد رضا دستغيب: از نمونه هاي بارز مشاوران جوان که مشاور و رئيس گروه مشاوران جوان استانداري فارس بود (وفاداري به دولت نهم را با كانديدا شدن در انتخابات مجلس هشتم و قرار گرفتن در ليست اعتماد ملي به حد اعلا رساند!!!!!!!) به گروه مشاوران جوان رياست جمهوري براي مهيا كردن زمينه پيشرفت نيروهاي جوان و وفادار به آرمانهاي رئيس جمهور تبريك می گوییم ******حتما بخوانید****** نظراتتان را هم حتما بفرمایید******

عاطفه

بررسی کردن و به چالش کشیدن مسائل اجتماعی به زبان طنز بسی سخت تر است از بررسی به اصطلاح کارشناسانه و خشک!!

تورج بخشایشی

كليك روي رگ سيمواره هاي مست ... با دوشعر و مطالبي در مورد نشر كتابهاي ادبي بروزم. منتظرم كه ردپاي شما را در صفحه ي كامنت ها ببينم...

شق القلم

بسم الله بعد از درود پنجرۀ شیشه ای «شق القلم» گشوده شد. یاعلی

هادي

سلام جالب بود....من نمي دونم كشتن انسانهاي بي گناه در سراسر كره زمين گناه نيست! كه اين پاپ نمي دونم بند كت شونزده فقط چسبيده به دار و درخت و محيط زيست!.. چند وقتي هست كه سايتتون رو در بين لينكهاي مورد علاقه ام قرار داده ام.

امید

چرا دیگه کیهان نمی نویسی