بيانيه

متاسفانه مطلع شدم یکی از دوستان روزنامه اصفهان زیبا در غیاب بنده ستون راپورت را خالی نگذاشته و با همان امضا مطلب می نوشته؛ آن چه که در این وبلاگ آمده از من است و بقیه به خامه آقای محمد حسن مردانی است. تقصیری ندارند بیچاره ها تازه کارند.

/ 10 نظر / 3 بازدید
دانشطلب

یک عکس تصویری از خطرناک ترین مخالف امریکا

حميد

سلام. من يکی از خوانندگان پرو پا قرص اين وبلاگم. اميدوارم شما مرا در بهبودی وبلاگم کمک کنيد.

حميد

سلام.از راهنمايی شما سپاسگزارم.

میرزا محمد خان سجادالکاتبین

سلام بر ميرزای ما حال و احوالتون ؟ سخت دل تنگتان هستيم . شنيده ايم در بلاد غربت مشغول تمرين رژيسوری هستيد . از قرار مسموع به همين زودی ها جای مسعود خان دهنمک الدوله را خواهيد گرفت . واييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييی خدا نکناد برادر من وقتی به غیبت صغرا میرفتید و بار و بندیل سفر میبستید باید به فکر کودتای بعض دوستان می افتادید . حالا هم زیاده حرص نخورید . آن محمد حسن خان خامی کرده فکر کرده میتواند بر جای بزرگان تکیه زند . ولی زنهار زین خیال خام . هرچه به گوش این حسین خان مطیع السلطنه خواندم که ای والا گرام اول اخلاق جورنالیستی یاد این طفلکان تازه قلم بدهید به خرجشان نرفت که نرفت . بهر حال شما هم کوتاه بیایید تا اوضاع بر وفق مراد گردد . زیاده عرضی نیست جز دوری شما و دعای خیر برای آن برادر سدید .

السلام عليکم و رحمه الله و برکاته. از قرار مسموع،در اسبوع اخیر،اعصاب مقام شامخ قلی خانی به غایت در هم ريخته، روزی چهار بار گريبان خویش چاک داده، زیر لب خویشتن را نفرین می نمایند که وا اسفا علینا! از ماست که برماست! ليکن به مخيله اين ميرزا می رسد که از ازمنه ماضی تا کنون علی الرويه شباب راغب در محضر اساتید من الصباح الی اللیل، زانو فرسوده ،کسب علم می نموده اند. بدین آرزوی که خود در ایام آتی صاحب علم و مکنت گشته ، به درجه رفیع استادی نائل آیند. اینک که این حقیر به برکت تلمذ در محضر شما خامه از آستين به در آورده به تقلید، مشق خط می نماييم ،شايسته است که به جای نکوهش،روال تشويق و ترغيب در ژی گرفته، از رستن نهال جوانی در جوار سايه خويش خرسند باشيد.

ميرزا محمد حسن خان

السلام عليکم و رحمه الله و برکاته. از قرار مسموع،در اسبوع اخیر،اعصاب مقام شامخ قلی خانی به غایت در هم ريخته، روزی چهار بار گريبان خویش چاک داده، زیر لب خویشتن را نفرین می نمایند که وا اسفا علینا! از ماست که برماست! ليکن به مخيله اين ميرزا می رسد که از ازمنه ماضی تا کنون علی الرويه شباب راغب در محضر اساتید من الصباح الی اللیل، زانو فرسوده ،کسب علم می نموده اند. بدین آرزوی که خود در ایام آتی صاحب علم و مکنت گشته ، به درجه رفیع استادی نائل آیند. اینک که این حقیر به برکت تلمذ در محضر شما خامه از آستين به در آورده به تقلید، مشق خط می نماييم ،شايسته است که به جای نکوهش،روال تشويق و ترغيب در پی گرفته، از رستن نهال جوانی در جوار سايه خويش خرسند باشيد.

نيما

مثل اين که سرتون خيلی شلوغه نيستين ديگه اصلا

کويری

الحق که حق گرفتنيست!!!

کلاشينکف

کباب بازار را بايد در بازار خورد آقا ...! همچنين سرمقاله کيهان را در کيهان خواند! خوبی آقا؟! سايه تان ثقيل شده يا تعدد ماموريت های محوله از سوی برادر حسين، مجال طنازی به قلم زيبايتان را نمی دهد؟