رهبری: بعدا درباره بداخلاقی مسوولین با مردم صحبت می کنم

رهبر انقلاب مطابق 19 بهمن هر سال، با فرماندهان نیروی هوایی که به دیدار ایشان رفته بودند، صحبت کردند و جملاتی کوتاه درباره مسایل و اختلافات هفته جاری بیان کردند، اما اظهار کردند که بعدا درباره بداخلاقی مسوولین با مردم صحبت می کنم.

 همچنین بعد از آن که جو بایدن، معاون اول اوباما با نام بردن از آیت الله خامنه ای، مدعی شده بود هر زمانی که رهبر ایران بگوید، حاضر به مذاکره هستیم، رهبر انقلاب تاکید کردند: توپ مذاکره در زمین آمریکاست، نه ایران.

 بایدن مدعی شده بود که توپ مذاکره در زمین ایران است.

 طبق گزارش سایت نسیم، رهبر انقلاب در دیدار فرماندهان و کارکنان نیروی هوایی ارتش اظهار کردند: مسئولین مصالح کشور را حفظ کنند و این بداخلاقی‌هایی که دیده می‌شود را کنار بگذارند. در آینده درباره این بداخلاقی‌ها با مردم صحبت خواهم کرد.

 ایشان با اشاره به اظهارات معاون اول اوباما گفتند:  نو به میدان آمده‌های آمریکا مانند دولت‌های سابق خود مسأله مذاکره را تکرار می‌کنند و می‌گویند توپ در زمین ایران است؛ توپ در زمین شماست که باید پاسخ دهید مذاکره با تهدید و بدون حسن نیت چه معنا دارد.

رهبر انقلاب اظهار کردند: علت تاکید آمریکا بر مذاکره شکست سیاست‌های منطقه‌ایش در خاورمیانه است. تمام رفتار آمریکا در عمل حاکی از سوءنیت است. مذاکره همراه با فشار، یعنی اسلحه مقابل ملت ایران گرفته و می گویند یا باید مذاکره کنی یا شلیک می کنیم.. ملت ایران در مقابل تهدیدها مرعوب نمی شود.

 به گفته رهبر انقلاب، عده ای از روی ساده لوحی یا غرض از پیشنهاد مذاکره آمریکا خوشحال میشوند؛مذاکره مشکلی را حل نمیکند. امروز اگر کسانی بخواهند سلطه آمریکا را مجددا درکشور برقرار کنند،ملت گریبان آنها را خواهد گرفت.

 ایشان تصریح کردند: من دیپلمات نیستم، من انقلابیم و حرف را صریح و صادقانه می گویم؛ امروز اگر کسانی بخواهند سلطه آمریکا را مجددا در کشور برقرار کنند، ملت گریبان آنها را خواهد گرفت.

/ 0 نظر / 55 بازدید