عنوان افتخاری مجاهد خلق

1- پرنس (شازده) هری که برای طی دوره مقدس سربازی به افغانستان رفته بود فرار کرد و به کاخ سلطنتی انگلیس بازگشت تا دیگر شاهد آن‏چه که روزانه به طور ناخوشایندی در آنجا اتفاق می‏افتد نباشد. شازده هری که از اولش هم معلوم بود در افغانستان دوام نمی‏آورد به خبرنگاران گفت: « اوف! جهنم روی زمین بود ». رفتن شازده مذکور به سربازی آن هم به افغانستان با سروصدای رسانه‎ای همراه بود ولی فرار او خیلی به خبرگزاری ها تلنگر وارد نساخت. یکی از منابع خبری اعلام کرد هری به محض ورود به کاخ سلطنتی مستقیماً به وان شیر فرورفت تا پوستش که زخمت شده بود دوباره نرم شود.
2- گروهک تروریستی منافقین از یک هفته پیش در تلاش است به هریک از شهروندان عراقی که علیه محمود احمدی‎نژاد تظاهرات کند، وجه نقد بپردازد. این گروهک به هر یک از اتباع عراقی که علیه احمدی‎نژاد فقط شعار دهد 5 دینار، به هرکسی که غیر از شعاردادن، شعار بنویسد و دست بگیرد 15 دینار و به کسی که مقابل دوربین‎های تلویزیونی چنان فریاد بزند که رگ‎های شقیقه‎اش متورم شود 20 دینار به علاوه یک بسته خرمای بصره دستمزد می‎دهد. مزد کسی که مانند صرعی‎ها خود را به زمین انداخته و کف به دهانش بیاید کسب عنوان افتخاری «مجاهد خلق» خواهد بود. گزارش می‎رسد گروهی از اسکیزوفرنی‎های عراق به این طرح پیوسته‎اند.
3- تبلیغات یک کاندیدا با توزیع گسترده دمپایی. به گزارش خبرگزاری‏ها یک کاندیدا در مناطق جنوب در میان مردم روستاهای محروم نشین، دمپایی پاشنه بلند مخصوص روفرشی و یک مدل دیگر مخصوص حمام و دستشویی توزیع کرده و کاسبی مغازه‏داران و دست‏فروشان صنف مربوطه را از سکه انداخته است. در این راستا فروشندگان صنف مذکور با اجتماع مقابل ستاد تبلیغاتی کاندیدای مذکور شعار می‏دادند: ای کاندیدا حیا کن دمپایی رو رها کن. برخی از گیرندگان هدیه سابق‏الاشاره هم به خبرنگار ما گفتند: والّا این دمپایی‏ها دو ماه هم دوام نمیاره اونوقت ما باید در ازای اونا چهار سال آقا رو بفرستیم مجلس حالشو ببره؟ نمی‏خوایم. سپس دمپایی‏های دریافت شده را در حالی که کمی از آن استفاده کرده بودند و چند عدد ریگ بیابان در حفره‎های زیرین آنها فرورفته بود به ستاد تبلیغاتی کاندیدای فوق‏الاشاره مسترد کردند.
4- سگ‏های پلیس آلمان صاحب کفش می‏شوند! در راستای اخبار کفش - دمپایی امروز خبر رسید سگ‏های پلیس آلمان در شهر دوسلدورف از این پس کفش پوشیده و گشت‏زنی خواهند کرد تا پنجه‏هایشان کثیف نشده و از خرده شیشه و میخ و غیره آسیب نبیند. از ادامه تحلیل این خبر معذوریم.
5- نویسنده هولوکاست اعتراف کرد همه خاطرات کتاب پرفروش "خاطرات سال‏های هولوکاست" را از خود بافته است و او حتی یهودی هم نیست. به گزارش خبرگزاری‏ها بر اساس این کتاب حتی فیلمی هم ساخته و نمایش داده شده است. مردم غرب هم که به داشتن باورهای راستین شهره‏اند این کتاب را هی خریده و خوانده و هی به سینما رفته و فیلم را دیده‏اند و خانم نویسنده که حالا پول هنگفتی به جیب زده و اذهان و افکار عمومی غرب را به یک باور راستین! رسانده اکنون عذاب وجدان گرفته و به خیالی بودن محتوای کتابش اعتراف کرده. برخی رفقا می‏گویند خوب است با حسنک و اکرم و امین و سارا و سایر شخصیت های فولکلوریک افسانه‌ای و داستانی‏مان به غرب رفته پولدار شویم و برگردیم ان شاء الله.
6- جلسه فوری شورای امنیت درباره غزه. آگاهان می‏گویند بعد از کشته شدن ده‏ها کودک از 6 ماهه تا دو ساله و مجروح شدن تعدادی دیگر که تا برگزاری اجلاس شورای امنیت جان خواهند داد، برگزاری اجلاس شورای امنیت چندان هم فوری نیست و زهرداروی پس از مرگ سهراب است؛ گرچه اگر همان اول هم برگزار می‏شد جز خرسندی تبهکاران عالم نتیجه‏ای نداشت.
7- یکی از همکاران عالی‎رتبه رییس جمهور امریکا به علت سرقت ادبی از کار برکنار شد. آگاهان امور ادبی می‏گویند یحتمل آن نطق مشهور بوش که در آن به جای امریکا و اسراییل و انگلیس، ایران و کره شمالی و کوبا را محور شرارت خوانده بود از شاه‏کارهای ادبی فرد اخراج شده مذکور بوده.
8- مدل موی یک بازیگر به اندازه یک اسکار ارزش داشت. شخصیت قاتل فیلم سینمایی "پیرمردها کشوری ندارند" با بازی خاویر باردم چنان نفرت‌انگیز و توانکاه است که به نظر می‌رسد این مدل موی او بود که هفته پیش برنده اسکار بهترین بازیگر مرد نقش مکمل شد. گاردین اعلام کرد قطعاً این مدل مو حکم یک جور متد بازیگری و قدرت پشت نقش‌آفرینی باردم را داشت، چیزی که این شخصیت را به یک روانی تمام‌عیار تبدیل کرد. آگاهان سینمایی می‏گویند اسکار گرچه ارزش واقعی ندارد اما هنوز هم این قدرها بی‏ارزش نشده است که به سبک موی سر و دُم و جاهای دیگر اختصاص یابد.
9- اخبار بدون شرح دیگر:(لطفاً تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل)
- تولید خودروی ارزان قیمت شعار است. (شعار انتخاباتی؟)
- دستگیری یک هزار و 80 سارق در طرح پیشگیری از سرقت. (آدرسشون رو داشتید ناقلاها؟)
- آکادمی علمی تیراندازی با کمان تشکیل می شود. (در راستای نهضت نرم‏افزاری و سایر نهضت‏ها لابد!)
- ضرب سکه‌های 250 و 500 ریالی در سال آینده هم ادامه خواهد یافت.( برای خرید چه نوع کالایی؟)
- دانشگاه آزاد اسلامی رسیدن تا سطح معتبرترین دانشگاه های جهان را دنبال می‏کند. (لال نمیری بگو ان شاء الله).
- جمال شورجه: هنرمند نباید مثل مگس باشد. (وجه شبه)

/ 3 نظر / 4 بازدید
صدرا مجد

باشه طوری نیست دیگه ما را تحویل نگیرین[گریه]