انقلاب بورژوازی از داخل تاکسی

     یکم- ممالک چین خاری شده است در چشم گروه چهار بعلاوه یک و حاضر نیست منافعش را با این فرقه شیطانی گره بزند. پوتین هم رفیق خودمان است مادامی که شرب خمر زیادی نکند؛ لذا این گفته وزیر خارجه بریطانیا که:" ما معتقدیم تحریم‎های مالی، به‎طور نمونه، بدون اینکه مردم ایران را تحت تأثیر قرار دهد، نقش مهمی در افزایش فشار بر نقاط مناسب رژیم ایفا دارد(؟!)" یحتمل بعد از استعمال اکستازی یا شیشه مرغوب ایراد شده است؛ چرا که اولاً درونشان در اصل تحریم اختلاف هست؛ ثانیاً کدام تحریمی است که بر رعیت فشار نیاورد و ثالثاً واژگانی چون " نقاط مناسب رژیم " معلوم نیست کدام نقاط است و آدم را یاد دست گذاشتن آقای کروبی بر روی نقاط حساس می‎اندازد.
    دویم- خبر می‎رسد نظامیان امریکی یکروز قبل از زلزال هاییتی، مانور نظامی برای مناطق حادثه‏خیز داشته‎اند. اگر راوی این خبر مثل نوری‎زاده دروغگو نباشد باید به حال نظام لیبرال دموکرات امپریالیستی ولایات متحده خون گریست که اولاً از وقوع زلزال خبر داشته‎ و خبر نداده و ثانیاً کیسه دزدی و اشغال برای یک مملکت فلاکت‎زده دوخته است؛ ببینید سبعیت تا کجا؟
    سیم- بنای دیوار فولادی بر حدود غزه که نتیجه حتمی‎اش مرگ کودکان و زنان آن بلاد است نه‎تنها صدای شیرین به‎اصطلاح عبادی که اکنون مشغول تهیه بیانیه علیه کشورش بوده و همزمان با اعدام محاربان منتشر می‎نماید را درنیاورد بلکه کمیسیون حقوق بشر امم متحده هم فقط ذره‎بین ضخیم بر نقاط کور مملکت ایران انداخته تا ببیند کجا کدام اسلحه برکشیده‎ای محاکمه می‎شود تا آن را آگراندیسمان نماید. لذاست که می‎گویم معمر قذافی کار صوابی کرد که منشور امم متحده را به جانب رییس آن پرتاب نمود تا بی‎اعتباری آن را فریاد کرده باشد. من نمیدانم رییس مجلس شورا بر اساس کدام مصلحت در مملکت فراعنه با فرعون زمانه مذاکره نمود و دست به همان دستی داد که قبلاً به دستان تزیپی لیونی، ایهود باراک، اولمرت، آریل شارون و سایر قصابان خاورمیانه آلوده شده بود.
    چهارم- شایسته بلکه لازم است ممالک عثمانی(ترکیه سابق) که علیرغم سیستم لاییک، سیاستمداران مسلمان باغیرت دارد روابط خود با رژیم صهیونی را از بیخ قطع نموده قبل از آن وزیر خارجه‎شان را به ترکیا دعوت نموده یک صندلی پایه کوتاه برای وی تعبیه کرده و خودشان بر فراز بنشینند و به او جبراً زبان ترکی بیاموزند تا جایی که بگوید: غلط الدیم؛ من هارا سیاست هارا". ( با تشکور از سید یاسر جَبرَئیلی){توضیح ضروری:اختلاف نظر میان دو کشور زمانی بالا گرفت که دنی آیالون، معاون وزیر امور خارجه اسرائیل، از اوگوز چلیک کل، سفیر ترکیه در تل آویو خواست به دفترش برود و درباره پخش یک سریال تلویزیونی در ترکیه، توضیح دهد. او ترتیبی داده بود که سفیر مذکور در جایی بنشیند که پایین تر از او قرار بگیرد و همچنین پرچم ترکیه را از روی میز برداشته بود.}
    پنجم- اگر آن 25 میلیون تومان کذایی را به من می‎دادند حاضر بودم جوانان عزب مملکت را دو برابر هاء.طا تحریک کنم؛ عکس از هر نقطه آقایان طوری بگیرم که از پاریس برایشان دعوت‎نامه مانکن‎شدن بیاید؛ روزی دوبار با تلفن، حکیم سخندان نکته‎گوی منتقد حضرت نوح و  عیسی را به‎وجد بیاورم  و حتی اگر خواستند حضوراً به اوج هیجان برسانم؛ اما حیف که من عکاسی کشف نشده‎ام و بازیگری نمی‎دانم.
    ششم- از یونیورسیته خراسان خبر رسید در آنجا رشته دانشگاهی تاکسیرانی به راه انداخته‎اند. این میرزا با رمل و اسطرلاب کشف کرده است که سران فتنه عنقریب نه کرسی درسی در دانشگاه برایشان می‎ماند نه تریبون وعظی و نه حتی شغلی. لذا مشفقانه توصیه می‎نمایم بعد از محاکمه اگر در قید حیات بودند شایسته است به تحصیل در این رشته مناسب شأنشان به‎پردازند و پس از اخذ مدرک تخصصی و وام، یکدستگاه سمند گریزپا ابتیاع نموده، داخل آن با رعیت سبز، فِیس تو فِیس یا فیس تو آینه مباحثه کرده و آنها را به نافرمانی مدنی دعوت کنند؛ خدا را چه دیدی یکهو انقلاب بورژوازی شد.
    هفتم- بالاخره پیش‎بینی این میرزا محقق‎الوقوع درآمد و یوشچنکوی مخملین در اوکراین به زیر کشیده شد. آمریکا کوش؟ یادم تو را فراموش. این یک اصل اساسی در تمام انقلابات مخملین است که وقتی مهره مخملین ترشید و تاریخ مصرف تمام کرد سرمایه‎گذار، پروژه و مهره و حکومت را وسط راه به حال خود رها کرده و رو به آسمان از خود سوت بلبلی صادر می‎کند. قابل توجه تاکسیرانان آینده.
    هشتم- نظر به طرح خوشه‎بندی‎ها پیشنهاد می‎شود آقایان حجج اسلام(؟!^#$) خاتمی و کروبی و حجت غیرالاسلام موسوی را در خوشه پانزدهم قرار دهند. این پیشنهاد با عنایت به شغل آینده و توبه‎نامه‎های سابق و لاحق ایشان است وگرنه حد اعلایش استحقاق روزانه یک وعده سوپ جوی محبس رجایی‎شهر را دارند؛ هتل اوین که جای خود دارد.
    نهم - خارج از شوخی فاجعه هاییتی ظاهراً هولناکترین از نوع خود است و اگر نمی‎توانیم مساعدت کنیم اقلاً برای مبتلایان به این بلیه الهی دعا کنیم. رقم سیبای اعلان شده هلال احمر بدین منظور 0199999999003 است. بقاعده اطعام یکروز هم واریز کنید در بیابان به فریادتان می‎رسد.

/ 15 نظر / 83 بازدید
نمایش نظرات قبلی
پیامک های سیاسی

شهید سید مرتضی آوینی : امام (ره) به ما آموخت که "انتظار در مبارزه است" و این بزرگ ترین پیام او بود. ایام الله دهه فجر بر همه ی منتظران گرامی باد. به امید فجر نهایی.

ابابیل

..آرام می شوم که امام هنوز زنده است. . . به روزم! یا علی [گل]

سما

چرا خیلی ها نمی خواهند بپذیرند که در این مدت ظلم به ملت شد. پس عدالتی که دم از آن میزنیم کجاست؟ ناقضان قانون در کهریزک کی به سزای اعمالشان میرسند؟ سوالات بیشمارمان بی جواب مانده است!!!!همین .

سما

این دردمندی تنها دردمندی من نیست درمندی ملتی است که به عدالت نظامش ایمان داشت و اکنون تمام تصوراتش نقش بر آب شده است دردهای من جامه نیستند تا ز تن درآورم چامه و چکامه نیستند تا به رشته سخن در آورم نعره نیستند تا ز نای جان بر آورم دردهای من نگفتنی دردهای من نگفتنیست...

شگفت انگیز

سلام زیبا مثل همیشه واقعا لذت بردم. پوزش برای کم سرزدن. آپم.امیدوارم سربزنید! همین

M.J.M

پیام امام حسین علیه السلام... ادامه مطلب را در وبلاگ مطالعه کنید .

مصطفی نمازیان

بنام خدا. با مطالبی تحت عنوان"مردی در سایه" به روزم. یا علی

سياستمدار ساديسمي

اقا ما برای عین نه مورد جوابیه نوشته بودیم لیکن غفلت کردیم همه فرت شد انشاا.. درپست های بعدی در خدمتیم