تأسیس عابربانک حشیش توسط قهوه‌خانه‌داران

1- اون خبری بود چند روز پیش که عابربانک حشیش در کالیفرنیای امریکا راه‏اندازی شده؟ یادتون هس؟ خُب، خبر رسید قهوه‏خونه‏دارها مدت کمی مهلت دارند تا تغییر شغل بدهند. گزارش می‏رسد تعدادی از قهوه‏خونه‏دارها دور هم جمع شدند تا درباره تغییر شغل تصمیم بگیرند. « حشمت دیزی » در این نشست گفت: بیبین داش، هیچ شغلی جبران شغل مرحوم سابقمون رو نمی‏کنه. یه ناخون تنباکو میذاشتیم سرقلیون فوقش بیس تومن؛ می‏دادیم به هزار تومن. ای روزگار! و سپس پیشانی خود را به مشت خود تکیه داد و به یادش آمد: ای جون...عابربانک حشیش! عابربانک حشیش! بنابراین گزارش « قنبر ذغال » هم اعلام کرد قلیان‏های نو و کهنه خود را به مزایده خواهد گذارد. در این راستا « رمضون نی‏قلیون » تصمیمش برای تولید نوعی ذغال مرغوب کبابی را قطعی خواند و افزود: مگه دستم بهت نرسه ژنرال احمدی مقدم نژاد!

2- آيا اتحاديه عرب در حل بحران سياسي لبنان موفق خواهد شد؟ آگاهان سیاسی پاسخ می‏دهند مادامی که حرم‏سراها رونق دارد و عرض و طول آقایان سران برجسته و وزین عرب از 5 فوت کمتر نشده و خادم الحرمین الشریفین با جورج بوش قهوه می‏نوشد و شیوخ خلیج فارس به بوش، عقاب و طلا جایزه می‏دهند و سینیوره صبح به صبح قبل از سرو صبحانه به سفیر امریکا گزارش می‏دهد و حسنی مبارک مصری با ماشین آب‏پاش به جنگ فلسطینی‏ها می‏رود و شیخ سالم الصباح آل صباح بن صباح صباح‏نژاد، کاندولیزا رایس را به حرم‏سرا دعوت می‏نماید و پشت درهای بسته با او مذاکره می‏نماید و مادامی که حسن اردنی تعطیلات آخر هفته خود را در لاس‏وگاس می‏گذراند و محمود عباس بی‏گناه شناخته‏شدن اولمرت در گزارش وینوگراد را به او تبریک می‏گوید خیر... اتحادیه عرب در حل بحران لبنان موفق نخواهد شد.

 3- سخن‏گوي وزارت خارجه: هيچ‌گونه مانعي در جهت پيش‏برد روابط ميان ايران و بحرين وجود ندارد. آگاهان می‏گویند چرا؛ یک مانع هست و آن این که ایران هنوز استاندار بحرین را معرفی نکرده است؛ در صورت تمایل استان بحرین، وزارت کشور در اسرع وقت این کار را انجام خواهد داد و روابط پیش خواهد رفت.

 4- یک عضو کرمانی کارگزاران: بي‌خودي در فلسطين هزينه مي‌كنيم. به گزارش خبرنگار ما وی افزود: هزینه‏ای که ما در فلسطین بی‏خودی می‏کنیم باید در سم‏پاشی باغات پسته حومه کرمان، گسترش مترو تا نمک‏آبرود، تبدیل کویر لوت به باغستان پسته خندان نژاد کرمان، بسته‏بندی پسته خندان کرمان برای صادرات و واریز عواید آن به بیت‏المال خودمان، خرید یک میلیون دستگاه قلیان به‏سازی شده با جدیدترین تکنولوژی دودافزایی برای کش‏آمدن نیروی انتظامی و ارسال رایگان آن برای قهوه‏خانه‏های فامیل، درآوردن روزنامه اپوزیسیون و مخالفت با دولت به هر قیمت و به‏طور کلی بهبود وضع معیشتی بزرگ فامیل معروف خودمان در کرمان و حومه، صرف شود.

 5- دست‏هاي پنهان شبکه القاعده در بزرگ‏ترين قطعي اينترنت در جهان. به گزارش منابع خبری، القاعده که پس از انهدام برجین دوقلو و قطع برق نیویورک، در اندیشه بود که چه‏گونه حال دنیا را بگیرد به اعماق اقیانوس‏ها رفت و یک کابل بزرگ عبور اینترنت را از بیخ قطع کرد. به گزارش خبرگزاری‏ها در اثر این اتفاق مذبوحانه، سرعت اینترنت جهان، چنان کاهش یافت که برزو پسرخاله این‏جانب نیز که مشغول دانلود یک فایل باحال بود سر نود و هشت درصد، اینترنتش قطع و باعث شد صد نوع فحش نثار بانی اصلی اینترنت - وزارت دفاع امریکا - و بانی فرعی کاهش سرعت - هر پدرسوخته‏ای که بوده و حالا معلوم شده القاعده بوده - کرد. البته بنابراین گزارش، این کار خیلی هم ساده نبوده و نیروهای القاعده که با ده فوت ریش بلند و بیست فوت دستار که به سر و جاهای دیگر خود می‏بندند وارد آب شده بودند، ریش‏ها و دستارهای مربوطه، آب را به خود جذب کرده و تعدادی از نیروهای جان برکف القاعده به اعماق اقیانوس کشیده و شهید شدند. لذا عده‏ای دیگر با حکم مستقیم بن لادن، ریش خود را تراشیدند، لیاس های حجیم خود را درآوردند؛ لباس غواصی پوشیدند و با اکسیژن به اعماق دریا رفتند و قربةً الی الله عملیات مذکور را با موفقیت به انجام رساندند.

/ 0 نظر / 3 بازدید