کامران نجف زاده متهم آسيب به سطل‌هاي زباله شهرداري

۱- شهردار تهران: صداوسيما مسئول از بين رفتن سطل‌هاي زباله است. با عنايت به اين خبر به نظر مي‌رسد متهمان اصلي چنين خرابکاری‌ای به شرح ذيل باشند:

الف- سازندگان برنامه فيتيله جمعه تعطيله به ويژه بخش ويژه پاتينگا که با رواج غارنشيني و زندگي بدوي باعث مي‌شوند شهروندان محترم سطل‌هاي زباله را از بين ببرند و آشغال هايشان را در خيابان رها سازند.
ب- سازندگان انيميشن‌هاي تبليغي که با طرح موضوع بيرون بردن زباله‌ها رأس ساعت 9 شب باعث مي‌شوند گربه‌سانان از موضوع باخبر شده در فاصله بين ساعت 9 تا رسيدن ماشين‌هاي حمل زباله، به سر کوچه ها هجوم برده سطل هاي زباله را معدوم نمايند.
ج- سازندگان و عوامل کارشکن برنامه طنز موهن چارخانه که با تبليغ زن سالاري شديد، مردان را مجبور مي‌سازند با نهايت زن‌ذليلي زباله ها را شخصاً به بيرون منتقل کرده و از شدت خشم، پلاستيک هاي زباله را به درون سطل‌هاي عزيز زباله پرتاب کرده آنها را مجروح سازند.
د- تهيه کنندگان برنامه خبر بيست و سي به ويژه کامران نجف زاده معلوم الحال که در تيتراژ، ساعت مچي‌اش هشت و نيم را نشان مي دهد باعث مي‌شوند تا اراذل و اوباش رأس ساعت هشت و نيم که خيابان ها خلوت مي شود، مبادرت به شکستن سطل هاي زباله کنند. گفتني است شکايتي بدين منظور تسليم مراجع قضايي شده است.
ه- ساير عواملي که در صدا و سيما باعث معدوم شدن سطل هاي شهرداري مي شوند در بيانيه ‌هاي بعدي محضر شهروندان شريف افشا خواهند شد.
2- خبر: ديپلماسي خودرو بين ايران و مصر به رابطه سياسي منجر مي‌شود.
شرح خبر: يک ديپلمات مصري که سي سال است هنگامي که ديپلمات ايراني را در خيابان‌هاي نيويورک مي‌بيند آن طرف خيابان را نگاه مي کند اخيراً به بهانه‌اي لاستيک خودرو خود را سوراخ کرده و آن‌گاه يک سيگار برگ درآورده مشغول استعمال آن مي‌شود تا ديپلمات ايراني از راه برسد و از او استمداد مي‌کند که آره به جان عمه‌ام «سيارتي پنچر». ديپلمات ايراني هم از خدا خواسته جک و زاپاس خود را درآورده با عشق تقديم مي‌کند: « اخوي تفضّل اعني بفرما ». و نهايتاً ماچ و بوسه است که به سر و کله دو طرف نشسته، منجر به تقويت ديپلماسي دو کشور مي شود.  ظاهراْ پس از اين رخداد مهم قرار است ميان شير سنگي نصب شده در پل خواجوي اصفهان و مجسمه ابوالهول عقد خواهرخواندگي بخوانند ليکن بدين شرط که ابوالهول و آن شير سنگي را از جنس دوم فرض کنيم يعني ماده.
3- به سلامتي و دل خوش، پيام رسان ( مسنجر ) ايراني به بازار آمد و زين پس کاربران ايراني به ويژه نوگلان جوان مي‌توانند با فراغ بال و بدون نگراني از سوء استفاده ياهو و گوگل معلوم ‌الحال از آي‌دي‌هايشان و هم‌چنين وجود و ورود به اتاق هاي خبيث، به گفت و گو با هم قطاران خود بپردازند. لازم است دوستان چت ايراني اساساً شيوه گفت و گو و دوست‌يابي خود را بدين گونه تغيير دهند تا به فرهنگ و ادبيات ايراني نزديک‌تر باشد:
- در انتخاب آي‌دي، دقت لازم را معمول داريد و از انتخاب کلمات خفن و غيربومي همچون bepa_dadash ،c_cherik ،goosfandeh_sharlatan jilybily_2006 lllllbahalll ،lanat_be_eshghe_dorooghi جداً پرهيز نماييد.
- در ساعات نيمه شب که يک بچه مثبت بايد به يک خواب راحت برود، با چشمان پف و قرمز و چرت و خميازه مبادرت به چت ننماييد.
- از مسايل حاشيه‌اي بپرهيزيد و به سراغ اصل مطلب برويد تا اگر طرف حاليش نبود وقت‌تان هدر نرود.
- حتي‌الامکان فارسي تايپ نماييد و فارسي را پاس داريد.
- قرار مرار و اين چيزها جز براي مباحثه علمي ممنوع است. در صورت گذاشتن قرار، مکانتان پيشاپيش لو رفته است.
/ 14 نظر / 3 بازدید
نمایش نظرات قبلی
محمد علی

سلام پس کجا رفت لحن راپورتیتان؟ در ضمن جواب سوال های من رو هم ندادی ها، حضرت استاد. جا زدید؟!!!!

حامد

خب اگه نجف زاده مقصر نيست پس کی مقصره که ميگن! آقا يه چيزی هست که ميگن ديگه!

امير مهدی

عید غدیر، روز تامین کرامت انسان و تضمین عدالت قرآن بر شما مبارکباد. با "غدیر اما سرخ!" به روزم.

سجادزاده

سلام ميرزای نازنين ما مشتاق ديدارتان هستيم . ديگه تحويل نميگيری ما را مثل قديما اين کامران خان با اين کله کچلش هم ديدنی شده و البته مضحک . در ضمن از ميرزای عزيز تقاضای عاجل داريم که اين لينک ما را به همان اسم وبلاگ ۰ بزبز قندی ۰ تغيير دهيد الهيييييييييييييييی

کرانه

سلام

کرانه

کجاست آن متن هايی که گويی از صندوق خانه ي قجر ها درآمده بود. کجاست وا ويلا وقتی در اين سر سرای سراسر تغيير ميرزا ها نيز بتغيرند من هيچ از ديگران عجب ندارم. اميدوارم که برگرديد به همان دوران خودتان و شما ديگر تحت تاثير اين جامعه واقع نشويد. يا حق

نوشین

سلام خوبی به منم سر بزن خیلی قشنگ بود امیدوارم تو هم همین طور باشی

سمان

سلام چرا فارسی قجری رو کنار گذاشتين؟

زن ذليل

محسن جاااااااااااان به وبلاک ميمون بی مغز هم سری بزن