سود بانكي در آخرالزمان

    يكم- پرتاب سكه هاي ده سنتي فضولان به سمت رئيس آژانس ذره اي وي را به ستوه و صدايش را درآورد. البرادعي كه سالياني است در تيررس اين مسكوكات قرار گرفته، وجدانش بيدار شد؛ غرض ها را دور ريخت؛ راپورتي مصلحانه داد و صداي مغرضان را درآورد. وي گفت: كساني كه در مسير تعامل ممالك ايران-آژانس خلل وارد مي آورند كانه اراذلي هستند كه انتهاي درشكه نشسته، به طرف راننده پول سياه مي پرانند. آخرين راپورت ها حاكيست جيب اراذل از سكه هاي ده سنتي خالي شده است.
    دويم- بوش ثاني دچار هجوگويي هاي متعدد شده «اوپك» را به جاي «اپك» استعمال كرده، رؤساي جمهور را عوضي گرفته، راه را اشتباهي رفته، عنقريب است رايس خاتون را به جای عیال خود بگیرد و نتیجه اش آن بشود که مادام العمر از جنس ماده دوری گزیند.
    سيم- سود بانك ها چه نسبتي مي تواند با آخرالزمان داشته باشد؟ با عنايت به فرموده احدي از وكلاي مجلس شوري جواب اصح را معلوم نماييد؛ آجركم الله:
1- زماني كه بانك ها سود ندهند آخرالزمان است.
2- زماني كه بانك ها سود نگيرند آخرالزمان است.
3- آخرالزمان را بانك ها معين نمي نمايند.
4- در آخرالزمان بانكي وجود نخواهد داشت.

/ 6 نظر / 2 بازدید
محمد سجاد

جهت اينکه زياد حال نکنی ميان ازت تعريف می کنن.بايد بگم اظهار نظر سريع السير کيهانی نمودی اخوی.تو فصل بهار هم کيهان المقدس تيتری زد که نشون می داد همسو با ايران بوده و حال امريکا رو گرفته.پيشنهاد می کنم به جای رجوع با سندهای باطله برادر مهدی محمدی کمی بيشتر جست و جو کن.عرصه سياست بدون شک با عرص فقه مخلوط با علوم نيمچه ارتباطات متفاوت است. يا حق.قلمت مصلح و مستدام باد.

س ی مقداد

ناگهان روز يازدهم فرا مي رسد. 1422سال است كه اسلام ظهور كرده و از بدو ظهور در مقابل يهوديان جاهل ايستاده است. اما گويا امروز، روز پيوند اسلام با صهيونيسم است! حال بايد يك مسلمان! به نام بن لادن يهوديان را خبر كند كه آي! از برج هاي تجارت جهاني خارج شويد كه هواپيماهاي القاعده مي آيند تا واقعه اي بيافرينند و قتل عام كنند و... شما يهوديان كه قرن هاست دشمن هرچه مسلمان است بوده ايد، مبادا كشته شويد!

سيد مجيد علوي

باید یقین داشت که بین اعتماد ملی و مجاهدین و یا مشارکت و ... اگر اختلافی هست که -حتما هست- آنقدر نیست که بخواهند قید مجلس هشتم را بزنند.پس به تمام دوستان خودی فرض است که اولا فریب بازی جدید دوم خرداد ها را نخورند و ائتلاف مصلحتی آنها را حتمی بدانند و تا می توانند در قلم و در زبان به ایجاد زمینه برای ائتلاف مبارک جریان اصولگرا کمک کنند که هم شرط عقل است و هم شرط پیروزی. ادامه در نسل بيدار...

مادر

سلام.چه قلم روونی.کفم بريد.از سر زدنت ممنون.باحالیتوپ،توپ...