در ممالك متحده غوغاست

    يكم- اليوم در ممالك متحده غوغايي برپاست. ميرزا محمود خان صدراعظم با سفر خود بدان ممالك ولوله عجيبي ميان رعيت برپا نموده تلفزيون هاي شاه دوست و غيره ماتم گرفته اند كه اين حجم مطالب رسانه اي پيرامون محمود ميرزا را چگونه توجيه نمايند. رعايا كرور كرور تظاهرات اقامه مي نمايند و مشتي صهاينه به انضمام وزير خارجه بيكارشان عليه محمود ميرزا اقامه اجتماع نموده اند. اين وزير خارجه صهاينه كه يك رأس مخدره است وظيفه خطير شستن طفل و اداره شوهر را رها كرده به وزارت روي آورده ليكن مع الوصف هنوز بيكار است.
عجالتاً بلاد نيويورك آرامش ندارد. بعيد نيست بوش دويم تعطيلات آخر هفته خود را جلو انداخته به انضمام عيال و كلب محبوبش به زيرزمين مزرعه اش پناه ببرد. عجب ترتيبات ناصحيحي مصدر امور عالم را فراگرفته.
    دويم- اين كوشنر فرانسوي كه درباره ممالك محروسه ايران غلط زيادي صادر نمود قصد كرده با سفر به ايران به دست بوسي ملت ايران نايل آمده از كلمات مغلوط صادره اش عذر تقصير بخواهد ليكن ميرزا علي آقا لاريجاني به وي رخصت نداده و به او فرموده است؛ فعلاً بمان تا دنده ات نرم شود
   سيم- مراسم تعظيم و تفخيم اطفال چه گوارا در بلاد طهران اقامه گرديد؛ پناه بر خدا. يعني آن موقع كه ارنستو با كوله پشتي عازم حرب خفيه و چريكي عليه ايمپرياليزم شد اولاد و اطفال او هم شيردان خود را برداشته قنداق خود پيچيده در معيت او به جبال آمريكاي لاتين رفته اند که ما از آنان تجلیل می نماییم؟

/ 10 نظر / 3 بازدید
محمدمهدی

بسم الله القاسم الجبارین ... احمدی نژاد غرور و عظمت ملت ایران را زنده کرد و به زورگویی گفت بمیر!، احساس شور و شعف کردم وقتی دکتر اینقدر با صلابت سخن میگفت: بدون ترس و واهمه و با قلدری! (یادم هست ملانصرالدین جایی به من گفت با قلدرها قلدرمابانه سخن بگو تا جرات نکنند حرفی ناحق بزنند)

ايرانی

فريب اين فرد فريبكار و مزدور روانپريش را نخوريد !! سلام ، فردي چند چهره وبي هويت بنام ناصر پورپيرار( = بناكننده ) در قالب 3 شخصيت جداگانه و متفاوت به تخريب افكار عمومي و جعل اسناد پرداخته است و در 3 وبلك زير : http://kakala.persianblog.ir/ http://nejadarya.persianblog.ir/ http://www.naria.blogfa.com/ مطلب مي نويسد . در يكي به طريق طنز به نعل و به ميخ ميزند . در ديگري نام پژوهشگر و در سومي بنام هوادار و پيرو ناصر پورپيرار . و تاكنون با بيش از 25 نام مختلف در بخش نظرات همين 3 وبلك به ديگران فحش و ناسزا ميگويد . نامهاي او تا كنون : گلسرخي - ساسان - ماونداري - رضا - علي - محمد - جينگول - طرفداري - محمدرضا - محمودي - عليرضا - مرتضي - عاموسعيد - مينا - مجتبي غفوري - حيدر - دانا - رهگذر - ميرزايي - ساناز - حديثه - ليلا - بابك – بابك ايرانمنش – صداقت - آراز .....است. كه در آينده يقينا بيشتر خواهد شد اینها همه متعلق به ناصر پورپیرار ( بناکننده ) توده اي اخراجي ( البته به دليل دزدي) میباشند .

محمد رازقی

عمری به کوتاهی یک آن لبخندی به وسعت زمان به یاد عمران...

محمد علی

سلام ۱. ممنون که قيق خواند‌ايد. راستش را بواهيد حدس می زدم نسل دوم انقلاب خيلی از اين مطلبخوششان نيايد!!!! ۲. اون لينک که مربوط بود به عکس‌های سکس و عرفان مخملباف نه توبه نصوح!!! ۳. به خاطر تذکر لغويتون هم مثل هميشه ممنون. ۴. ببينم هر کسی حق دارد فارغ از هرگونه اطلاعات کارشناسی در زمينه دين ُ برداشت های شخصی اش را با ژرچم دين به خورد مردم بدهد؟ حالا گيرم او چنين فيلمی ساخت. تلويزيون هم بايد نشان هد؟ ۵. درباره انحراف فيلم از معيار دين بايد يک ژست مفصل بنويسم. فقط يک کلام آنکه شما حق نداری در کوچه و خيابون داد بزنی من گناهکارم و من رو ببخشيد. ۶. من هم که گفتم اين فيلم نتيجه جو ژر شور دوران انقلاب است. اما سطحی و شعاری است. ۷. هر انقلابي ناهنجاری هم دارد. يکيش اين که برخی آدم‌هایی که لیاقت ندارند تحت تاثیر جو می شوند زاهد و از همین طریق چه ضرباتی که نثار انقلاب نمی شود. فکر می کنید مثلا همین

محمد علی

مثلا همين محسن خان. فکر می کنيد با اين مسيری که طی کرد به هنر متعد کمک کرد يا اينکه باعث شد امروز با انگشت نما شدن آخر و عاقبتشُ اهالی سينمای غير متعد مدام هنر انقلابی را ريشخند کنند که عاقبت آرمان خواهی و دين محوريتان می شود همين . برويد فرياد مورچگان بسازيد يا سکس و عرفان. ۸.درباره محتوا هم که بعدا مفصل خواهم گفت. ۹. آدمی که از سازمان ماهدین انقلاب می رسد به توبه نصوح و بعد سکس و عرفان و حالا هم زندگی در فرانسه و لذت از غم و شادی .... تند نرفته است؟

محمد علی

شرمنده! اين کيبورد کافی نت چندان مناسب نبود و خيلی از حروف افتاده اند. يا ژ و پ جابجا خورده اند!

ابن الوقت

سلام با شیوه ی جدید جلب بازدید کننده به روزم خواستین بیاین و یاد بگیرین. این یه چشمشه: چشم مست شوخ تو بس تشنه انگیزست و زیبا وز نگاهت صد هزاران عشوه واسرار پیدا مونس جانم مسوزانم منم تنها ترین تنها از تو پنهان نیست من عاشق شدم رسوا و شیدا وقت شناس و پاینده باشید

مسافر

سلام شما (در واقع وب‌لاگ شما) بچه‌ی سوم است. یعنی بعد از 3 ویلاگ تو در تو به این‌جا رسیدم (!). هم مطلبش جالب است و هم قالبش. به‌سلامتی ان‌شاءالله. یا علی فعلا

مسافر

راستی! این را یادم رفت بگویم که اسم وب‌لاگ جذبم کرد که بیایم.