با بیژامه در ماهواره

1- ایران 300 سانتریفیوژ نسل دوم نصب کرده است.
 به گزارش خبرگزاری ها  در پی اعلام این خبر در یک کنفرانس خبری از رییس جمهور امریکا سؤال شد چه تدبیری در قبال نسل دوم سانتریفیوژهای ایران اتخاذ خواهید کرد؟ وی پاسخ داد: الآن عرض می کنم. ببینید ما اصولاً وقتی نسل دوم این سانتری ها... منظورم سانتریفیژها... چی گفتید؟ همین سانتریفیوژها رو در ویتنام معدوم کردیم به همه جهان اعلام کردیم که نباید از اینها داشته باشند.
- خبرنگار: ولی در موقع جنگ ویتنام که هنوز کسی غنی سازی نمی کرد.
- بوش: اصلاً تعریف خود شما از سانتریفیوژ چیست؟
- خبرنگار: ولی قاعده این است که ما از شما سؤال کنیم.
- بوش ( در حالی که انگار از درد شکم به خود می پیچید) : اوه... دقایقی لازم است جلسه را ترک کنم. عذر می خواهم.
2- جزئیات تعرفه های جدید ایرانسل اعلام شد.
 بنابراین گزارش هر تماس با 118 دقیقه ای 65 تومان، تماس با شماره 140، یعنی خود خدمات ایرانسل دقیقه ای 59 تومان، تماس با 110، دقیقه ای 50 تومان، تماس با 115، دقیقه ای 40 تومان و تماس با 125، دقیقه ای 30 تومان هزینه دربرخواهد داشت. گزارش می رسد در پی اعلام این نرخ ها، شمار زیادی مجروح تصادفی بر زمین مانده و عده ای از دعواکنندگان شریف تهرانی در حال خونریزی و احتضار هستند و مناطقی از تهران در آتش می سوزد ولی کسی حاضر نیست با خدمات عمومی نظیر اورژانس، پلیس و آتش نشانی تماس بگیرد.
3- باغ کتاب تأسیس شد.
گزارش می رسد از آن جا که هنوز شهروندان محترم از وجود این باغ خبردار نشده اند و اگر هم خبردار شوند ترجیح می دهند به شهربازی بروند یا اگر به طور اتفاقی گذرشان به این باغ خورد ترجیح می دهند به جای مطالعه به گپ و گفت و مشاوره مشغول شوند کارکنان این باغ به افسردگی از درجه خفیف تا شدید دچار شده اند و کتب این باغ روزی دو میلیمتر خاک می خورد.
4- دهان‌شویه حاوی فلوراید در مدارس کشور توزیع می‌شود.
برخی آگاهان تربیتی پیشنهاد می کنند در دبیرستان ها در کنار دهان شویه فلوراید به برخی از دانش آموزان محترم، یک دهان شویه مخصوص آب کشی دهان هم هدیه بدهند لازم می شود.
5- یاهو مسنجر عامل موساد است.
یکی از آگاهان شبکه ای در گفت و گو با خبرنگار ما گفت: اِ...اِ... من دیدم پریشب که با دوستم چت می کردم یکی پرید وسط که : הסרנו כניסות . گفتم: چی؟ گفت:  את התוצאות . گفتم: تویی آرش؟ گفت: نه. گفتم: این کیه اینا رو می نویسه؟ خودش گفت:  שכבר . بعد یه هو سیستمم هک شد. الان چند روزه دادم تعمیر، میگه هاردت فرمت شده. بچه ها هم میگن توی ماهواره منو با بیژامه دیده ان؛ یعنی انقد مشهور شده ام؟
6-چه خبره بابا؟
 اینترنت در تسخیر مرد هزارچهره؛ مرد هزار چهره سانسور شد؛ هزار چهره برای یک مرد؛ پیام سیاسی «مرد هزار چهره» چیست؟ آیا «مدیری» مرد هزار چهره است؟ مرد هزار چهره و تکه کلام حاشیه ساز؛ آخر داستان مرد هزار چهره لو رفت؛ مرد هزار پخمه؛ راز سر به مُهر: شمشیر از رو بسته "مرد هزار چهره" علیه اخلاق جامعه؛  شکایت ثبت احوال فارس از سازندگان مرد هزار چهره؛ "مرد هزار چهره"، زهرخندی به خلاء ضوابط در حوزه روابط اجتماعی؛  این مرد واقعا هزار چهره در چنته دارد؛ شور و شر - مرد هزار چهره: فرم شکستخورده؛ مرد هزار چهره و نمایش تصویر مخدوش از هنرمند ایرانی...
7- سال 2008 خنک تر از سال گذشته است.
 سالی که نکوست از سریال های بهارش پیداست.
8- تدبیر تازه دولت بریتانیا برای مبارزه با چاقی.
به موجب دستورالعملی که از امروز در انگلیس به اجرا درمی آید کودکانی که وزنشان از 50 کیلوگرم بیشتر است نمی توانند در سواحل این کشور الاغ سواری کنند. هدف از این دستورالعمل که نهاد موسوم به " پناهگاه الاغ ها " از آن حمایت کرده این است که فشار بیش از حد به این حیوان زبان بسته وارد نشود. شهر ساحلی بلکپول Blackpool که با داشتن 200 الاغ دارای بیشترین تعداد الاغ هایی است که برای سواری از آن ها استفاده می شود، اولین شهربریتانیاست که دستورالعمل جدید در آنجا به اجرا در خواهد آمد. گزارش ها حاکیست در این زمینه کاخ سفید شکایتی علیه نهاد موسوم به " پناهگاه الاغ ها " به دادگاه لاهه تسلیم کرده مبنی بر این که نهاد مذکور از نام دیگر کاخ سفید به نفع خود استفاده کرده است. کاخ سفید برای این تشابه اسمی تقاضای نیم میلیون دلار خسارت مادی و معنوی کرده است.
9- آمریکا ماموریت شرکت امنیتی "بلک واتر" را در عراق تمدید کرد.
گفت و شنود: به مگس گفتم چرا زمستونا پیدات نیست؟ گفت: نه این که تابستونا خیلی خوش رفتارید.
10- تلفن های همراه دولتی جمع آوری می شوند.
خبر می رسد سعید اینا و ابوذر اینا و علی اینا و سایر آقازادگان، فردا مقابل هیات دولت تجمع اعتراض آمیزی برگزار خواهند کرد. از رسانه های ارتباط جمعی دعوت شده است این تجمع را به نحو بایسته ای پوشش خبری دهند وگرنه خودشان می دانند.
11- اخبار دیگر:
- روانشناسان می گویند : از هر 30 کاربر حرفه ای بازی های رایانه ای ، یک نفر به بیماریهای روحی مشابه افراد معتاد به مواد مخدر یا قماربازان مبتلاست.
- شهردار لندن همجنس باز است. آگاهان امور مربوطه، مردم مذکر لندن را از رفتن به شهربازی که تحت کنترل شهرداریست منع می کنند.
- پوتین: روسیه به تعهدات خود در قبال برنامه هسته ای ایران عمل می کند. ( دروغ آوریل پوتین )
-  "یاهو" زنانه هم آمد. ( یعنی از طرح آقای قالیباف مبنی بر زنانه کردن تهران گرته برداری کرده اند؟)
- کم خوابی برای خانم ها خطرناک است. ( نیازی به تذکر نیست.)
- می خواهم مانکن شوم . (قبل از ازدواج یا بعد از ازدواج؟)

/ 3 نظر / 46 بازدید
مریم

سلام ما اومدیم شما را بازدید کردیم که دیگر غصه ی کمبود بازدید کننده نداشته باشید[چشمک]

محمد‌علی

حضرت استاد! چیزی که این‌جاست زمین تا آسمان با آن‌چه در جریده‌تان منتشر شده ‌توفیر دارد ها!